Yay Burcu

Size yıldızınız yüzünden Talih burcu denilir. Çünkü, Neşe, Bolluk, Zenginlik temsilcisi Jüpiter’in talihi açtığı bilinir. Siz gerçekten de şanslı sayılırsınız. Çünkü çok yönlü, türlü özelliği olan bir insansınız. Bu yüz­den de sevip bağlanacağınız bir konu sizi çabucak başarıya götürebilir. Yükselmenizi, ün ve paraya kavuşmanızı da sağlayabilir.

Ancak siz pek de parayı düşünen biri değilsiniz. Sizi ilgilendiren, akıl, bilim, derin düşüncelerdir. Bu arada toplumla da çok ilgilenirsiniz. Yeniliklere, yeni tiplere, olaylara merak duymaktasınız. Değerli zamanınızı ziyan etme­mek şartıyla her konuyla ilgilenebilirsiniz. Çünkü böylece istediğiniz gibi olgunlaşabilirsiniz.

Yetenekler: Pek çok şeyi kavrayabilen bir kafaya sahipsiniz. Bu sayede istediğiniz bilgiyi elde edebilirsiniz. Yalnız daha önce eğitim konusuna önem vermelisiniz. Eğitim yaptıktan sonra öğreneceğiniz her şeyi daha kolaylıkla değerlendirmeniz olasıdır.

Böylece fevkalade bir bilim adamı, düşünür veya yazar olmanız da olasıdır. Fakat siz hareketli bir burçtansınız. Ayrıca burcunuz çift karakterlidir. Bu sizin arada sırada fikir veya yön değiştirmenize de neden olabilir. Oysa seçtiğiniz yol ilerlerken caymak, sıkılmak, bıkmak sizi başarıdan uzaklaştırır.

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca