Terazi Burcu

Her şeyinizi dikkatle seçmelisiniz. Çünkü siz, yuvanızın, çevrenizin ve her şeyinizin ahenkli olmasını arzularsınız. Onun için de daima kafayla hisler arasında bir denge kurulması gereklidir. Ama za­ten siz dengeyi temsil eden insansınız. Hareketleriniz, sözleriniz ve tutu­munuz da bu dengeyi açıklamaktadır.

Sizde ayrıca çok üstün yetenekler var. Onun için de talihli sayılırsınız. Yalnız sizi bezdirsek de aynı sözleri tekrarlayacağız. Mutlu olabilmeniz için duygu akıl dengesinin daima korunması da şarttır.

Etkileyici Yönleriniz: Son derece zarif, hareketleri yumuşak, uyum­lu, çekici bir tipsiniz. Hem haliniz, tavrınız kendinize güvendiğinizi de belirtiyor. Bir Aslan insanı gibi sözler veya hareketlerle bu güveninizi ispatlamanız da gerekmiyor. Sizi görenler çok hoş olduğunuzu söylüyorlar. Karşılaştığınız kimseleri hemen etkinize alıyorsunuz. Bazıları da sizin fazla nazik, çok yumuşak olduğunuzu sanıyorlar. Oysa sizi kadife bir eldi­venin içindeki demir bir yumruğu da benzetebiliriz.

Sizinle ilişki kuranlar da önce bu yumuşaklığınıza, nezaketinize, zarifliğinize, ahenkli tutumu­nuza hayran oluyorlar. Ama genellikle bu hayranlığa biraz da haset karı­şıyor. Sonra bu üstün nitelikleri zayıflık saymaya kalkıyorlar. Fakat arka­dan o kadife eldivenin içindeki demir bir yumruğu yani sizin güçlü kişili­ğinizi sezerek duraklıyorlar.

Bu kadar hoş, cazibeli, uyumlu, yumuşak biri­nin aynı zamanda böyle akılcı, iradeli, güvenli olmasına akıl erdiremiyorlar işte siz böyle güçlere sahip birisiniz.

Uyum ve Uzaklaşma: Her şey gibi çevrenizin de uyumlu olmasını istiyorsunuz. Çünkü siz ancak uyumu bulduğunuz zaman rahat edip huzur duyabiliyorsunuz. En küçük bir tatsızlık, bir tartışma sizin huzurunuzu kaçırıyor. Böyle bir durumda da dönüp uzaklaşıyorsunuz. Bu hareketiniz nedeniyle çekindiğinizi, korktuğunuzu da sananlar var. Oysa çok cesur kimseden daha güçlüsünüz.

Siz, haklıyı haksızdan, doğ­ruyu yanlıştan ayıracak güçtesiniz. Kafanız da çok dengeli ve uyumlu olduğu için olayların nereye varacağını, her durumda neler çıkacağını bi­liyorsunuz. Bu arada duygu yönünüz de çok güçlü. Tatsızlıklardan uzak­laşmanızın nedeni uyumunuzu korumak istemenizdir.

Yoksa, gerek­tiğinde sizden iyi tartışanı da olamaz. Hem siz sesinizi yükseltmeden karşınızdakini susturmasını da iyi bilirsiniz.

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca