Rüyada “Zehir” Görmek

Zehir
Rüyada zehir görmek, iş hayatında değer vermiş olduğu kişilerden kötülük göreceğine delalet eder. Rüyada zehir görmek, zor günler yaşayacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Zehir Görmek, rüya sahibinin özel hayatında çevresindeki sevdiği bir kişiden çok büyük zarar göreceğine delalet eder. Rüyada zehir gören kimse, hane içerisin de duygularına yenik düşeceğine veya çevresindeki herkesi dost olarak görüp zarar göreceğine işaret eder. Dini ve Diyanet yorumu, özel hayatında sürekli hatalar yaparak, hane içerisinde huzurunun kaçacağı anlamına gelir. İslami yorumu, çevresindeki kişiler tarafından uzun süre boyunca tek başına kalacağına ve hayatını tekrar sorgulayacağına yorumlanır. İmam Nablusi’nin yorumu, kısa süre içinde planlarının bozulacağı, sıkıntılı zor günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Zehir Görmek

Rüyada zehir görmek, rüya sahibinin iş hayatında değer vermiş olduğu kişilerden kötülük göreceğine delalet eder. Rüyada zehir gören kimse, yakın zamanda büyük bir sıkıntı yaşayacağına ve maddi  kayıplar vereceğine işaret eder.

Rüyada Zehir Yemek

Rüyada zehir yemek, rüya sahibinin özel hayatında kendisini sinirli, stresli ve sıkıntılı olaylardan uzak kalmasına delalet eder. Rüyada zehir yediğini gören kimse, yakın zamanda sevdiği bir kişiye her türlü yardımda bulunacağına ve uzun yıllar minnet duygusu olacağına işaret eder.

Rüyada Yılan Zehri Görmek

Rüyada yılan zehri görmek, rüya sahibinin çevresindeki kişilere kötülük yapmak istediğine, gün geçtikçe güçleneceğine ve daha çok hırs yapacağına delalet eder. Rüyada yılan zehri gören kimse, iş hayatında bir çok rakipler ile karşı karşıya kalacağına ve başarıya ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Zehir Akıtmak

Rüyada zehir akıtmak,rüya sahibinin özel hayatında kendisine düşmanlık besleyen bir kişinin kötü ve zarar gösterecek planlar yaptığına delalet eder. Rüyasında zehir akıttığını gören kimse, yakın zamanda büyük bir üzüntü yaşamaktan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Zehir Kusmak

Rüyada zehir kusmak, rüya sahibi kazancını helal yollar ile kazanırken işlerinin bozulup  maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına delalet eder. Rüyasında zehir kustuğunu gören kimse, kısa zaman içerisinde düşmanlık beslediği insanlara karşı içinde besleyeceği kin ve hırsa işaret eder.

Rüyada Zehir Emmek

Rüyada zehir emmek, rüya sahibi yakını tarafından kötü bir iftiraya uğrayacağına delalet eder. Rüyasında zehir emdiğini gören kimse, kısa zaman içinde uğradığı  veya uğrayacağı iftiranın gerçek olmadığını ispatlamak için elinden geleni yapacağına işaret eder.

Rüyada Fare Zehri Görmek

Rüyada fare zehri görmek, rüya sahibinin dost olarak gördüğü kişi arkasından kuyusunu kazarak maddi ve manevi kayıplar vereceğine delalet eder. Rüyada fare zehrini gören kimse, hane içine zarar vermek için fırsat gözleyen kötü niyetli düşmanların olduğuna işaret eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca