Rüyada “Zebra” Görmek

Zebra
Rüyada zebraya binmek, hareketli bir hayata, maceraya atılmaya. Bazende rüyada zebra görmek, cahil ve ahmak bir adama tabir edilip, yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA ZEBRA GÖRMEK: Rüyada zebranın kendine doğru geldiğini görenin eline nimet geçer. Zebranın sırtını dönüp gittiğini gören, elindeki mallarını çeşitli sebeplerle kaybeder. Rüyasında bir zebraya bindiğini ve hayvanın da itaat ettiğini gören, büyük günahlara girip İslâm’ı terk eder. Eğer hayvan itaat etmezse, işleri zorlaşıp bozulur, çok zarar eder, tasa ve üzüntüye düşer. Kirmâni (r.a) diyor ki: Rüyâda görülen Zebra, cahil ve ahmak bir adama tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada zebraların kavga etmesi

İki zebranın birbiriyle kavga ettiğini görmek rüyâ sa­hibi sebebiyle iki fasığın kavga ve anlaşmazlığa düşmesine tâbir edilip, yorumlanır. Evine bir zebranın geldiğini görmek oraya günah işlemek­te ısrar eden bir adamın geleceğine işarettir.

Rüyada Zebra eti yemek

Etini yemek çok mal, mülk ve sermaye kazanmakla tabir edilip, yorumlanır. Bazı rüya tabiri alimlerine göre rüyada zebra eti yemek, iyi sayılmaz sıkıntı ve hoşnut olmayan durumlara maruz kalacağına bunlar için dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Zebraya binmek

Üstüne binmiş olduğu zebra­dan düştüğünü gören, istediği şeye nail olamaz. Gözleri kör bir zebra­ya bindiğini görenin işleri düzelir, verimi ve kazancı artar, çok çok para kazanır. Bir zebra başını aldığını gören, çok mal alır, veya bir şerefli adamla sohbet ederek onun bilgi, beceri ve tecrübesinden faydalanarak iyilik, güzellik hayırlı işler ve menfaat görür.

Bazı rüya tabiri âlimlerine göre: Zebraya binmek haktan ayrılıp batıla yönelmeye tabir edilip, yorumlanır. Zebra eti veya sütü yediğini gören,şerefli bir adamın yardımıyla işlerinin düzeltir, çok menfaat görür.

Rüyada Zebra Deseni görmek

Zebranın derisi, tüyü, kemiği ve eti mal veya ganimettir, Rüyada zebra deseni görmek, sütü çok bir hanıma ve ibadete tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Zebra Avı

Kendisinden zebranın kaçtığını gören, İslâm’dan ayrılarak batıl yollara düşer. Rüyada zebra avı yaptığını görmek, kendi çabasıyla elde ettiği ganimete, bol rızka ve kazanca yorumlanır. Bir zebra başını aldığını gören, çok mal alır, rüyada zebra avı kazanç ile yorumlanır.

Rüyada Yavru Zebra Görmek

Rüyada otlayan yavru zebra görmek, amaç edindiği işlerde güçlenmeye ve işlerinde başarıya gitmeye ve aile işlerinde sorumluluk ve kazanca nail almaya işaret edilir. Rüyada yavru zebra görmek ufak çaplı başladığı işlerin büyümesine delalet eder. Rüyada doğum yapan zebra görmek, rüyada ölü zebra görmek ile aynı yorumlanır, sıkıntı ve endişeye ve kasvete alamettir.

Rüyada Otlayan Zebra Görmek

Rüyada otlayan zebralar görmek, büyük bir alanda ot yiyen ve otlayan zebra görmek; bir seyahate çıkacağına, ve yola giderken kuşkulu olcağına yanlız bu kuşkularınızın yersiz olmasına işaret eder. Aile işlerinde sorumluluk almaya da yorumlanır.

Rüyada Zebra Beslemek

Rüyada elleriyle bir zebrayı beslediğini görmek, büyük emek ve zahmetler sonunca iyi bir kazanç elde etme durumuna nail olacağına alamettir. Rüyada zebra beslemek bazende, ummadık bir yerden gelecek zarara da işaret etmektedir tedbirli olmakta fayda vardır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. elif dedi ki:

    çok güzel yorumlanmış ☺???

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca