Rüyada “Zabıta” Görmek

Zabıta
Rüyada zabıta görmek hanesindeki üzüntülü ve kederli insanların refaha ermesine yorumlanır. Rüyada zabıta gören bir kimse halk adına yapacağı işlere delalettir.

Rüyada zabıta görmek, toplum adına güzel işler yapmaya ve sivil toplum örgütlerinde üst mevkilerde görev yapmaya delalet eder. Rüyada zabıta olduğunu görmek üzerinde durduğu iş alanında, uzmanlık yeteneği kazanmaya ve ilgilendiği alan dallarında, ünlü bir isim olacağına işaret edilir. Rüyada zabıta görmek diyanet ilim ve irfan sahibi kimseler ile, önemli bir husus hakkında istişare etmeye ve fikir danışmak için bir çok kimsenin, rüya sahibine başvuracağına yorumlanır. Rüyada zabıta memuru görmek, kimsenin yapmaya yeltenmediği veya cesaret edemediği işleri başarmaya ve bu işlerde her zaman muvaffak işaret eder.

Rüyada zabıta gören kimseler için, rüya alimlerinin İslami ve Diyanet yorumları.

İmam Nablusi(r.a) yorumu: Rüyada zabıta memuru olmak, insanlara aktardığı engin bilgiler doğrultusunda bu kişilerin, yollarını aydınlatmaya ve kendisinden fikir alacak olan kişileri yönlendirmesiyle çok büyük kitleye ulaşacak işler yapmalarına işaret eder. Bazı rivayetlere göre rüyada zabıta müdürü görmek, büyük bir insan topluluğuna ulaşmaya ve bu vesileyle büyük başarılara imza atmaya işaret eder.

Caferi Sadık(r.a) yorumu: Rüyada kendini zabıta olarak görmek, ticari veya ailevi bir meselede aile bireyleriyle gireceği bir ortak iş sonucu, büyük sorunlar yaşamaya ve hanesinde çıkacak olan huzursuzluklara işaret eder. Rüyada zabıtadan kaçmak, gireceği işte başarısız bir sonuç almaya ve bu aldığı sonucu, kendine tecrübe edinip tekrardan farklı bir sektörde yeni bir atılım yapmaya delalet eder.

Rüyada Zabıta Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada zabıta görmek, yakın akraba veya bir dost ile girilecek olan iş ortaklığında, anlaşmazlıklar sonucu büyük sorunlar yaşamaya ve bu sorunların ağır tartışmalara dönüşerek rüya sahibinin üzerinde bırakacağı olumsuz etkilere delalet eder. Rüyada zabıta elbisesi giymek, güzel yüzlü ve yardım sever kişilerden göreceği manevi destek ile, elinde olan birikimini bu kişi sayesinde yüksek derecede kar elde etmek amaçlı, gireceği bir iş ortaklığına işaret eder.

Rüyada görülen zabıta amiri, uzun uğraşlar sonucunda elde edilecek olan hak ve helal kazanca, ayrıca kazandığı yüksek miktardaki kazanç ile hayır kurumlarına bağış yapmaya ve kazancının diğer bir kısmını ise, hanesindeki evin en küçük bireyinin eğitim veya iş hayatına harcamasına yorumlanır. Rüyada zabıta arabası görmek, bolluk ve bereketin artmasına, işlerini kolaylaştırmak adına deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek olan güzel ve hayırlı bir haber almaya işaret eder. Rüyada zabıta ile kavga etmek, rüyada görülen kişiden alınacak desteğe ve bu kişi yardımıyla maddi ve manevi anlamda ferah ve esenliğe ermesine yorumlanır.

Rüyada Zabıta Memuru Olduğunu Görmek

Rüyada zabıta memuru olduğunu görmek, yıllardır üzerinde çalıştığı bir projede alanının uzmanı olmaya ve bu alanda adından pek çok yerde söz ettiren kişi olmaya işaret eder. Rüyada kendini zabıta görmek,  girdiği her işte adından her yerde söz ettiren, yaptığı işler ile şan, şöhret ve unvan sahibi olan kişiye delalet eder.

Rüyada Zabıta Olmak

Rüyada zabıta olmak, topluma yararlı işler yapmaya veya bu işlere ortaklık etmesine yorumlanır. Rüyada zabıta memuru olmak, hak ettiği mevkiye gelmeye ve çevresindeki insanlar tarafından daima güzel sözler ile karşılanmaya, yeni projeler veya yeni bir hayat için sağlam adımlar atmaya işaret eder.

Rüyada Zabıta Kıyafeti Görmek

Çevresinde bulunan yakın akraba, eş, dost veya iş hayatından birinin yardımı ile, yapacağı bir ticari atılıma işaret eder. Rüyada zabıta kıyafeti giydiğini görmek, girdiği her işte muvaffak olan rüya sahibi, ticaret alanında yüksek miktarda kazançlar elde etmesine ve birikim yapıp, bir iş ortaklığına gireceğine rivayet edilir.

Rüyada Zabıtadan Kaçmak

Büyük keyifle ve istek ile yapılan bir işte arzuladığı sonucu alamamaya, bu girmiş olduğu iş sonucu kendisine büyük bir pay çıkartarak, yanlışlarından doğruları bulmaya, hatalarından ders almaya yorumlanır. Rüyada zabıtadan kaçtığını görmek, yeni sektörlerde yeni fikirler ile, güzel kazançlar elde etmeye delalet eder.

Diyanet ve İslami tabirlerini Rüyada Zabıta Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz. Zabıta görmek rüyası ile ilgili ayrıntılı yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca