Rüyada “Yüzünü Kızarmış” Görmek

Yüzünü Kızarmış
Rüyada Yüzünü Kızarmış Görmek tabiri, Rüyadaki çehre kızıllığı izzet ve şereftir. Yüzünün kızardığını gören kimse, Dünyada hayır ve şerefle tanınır.

RÜYADA YÜZ VE ÇEHRE KIZILLIĞI: Rüyada görülen çehre kızıllığı izzet ve şereftir. Yüzünün kızardığını gören kimse, Dünyada hayır ve şerefle tanınır.

Rüyada Yüz Kızarması Görmek

Bazıları da kızıllıkla beyazlık da olursa; rüya sahibi izzet ve ferahlığa ulaşır, demişlerdir. Kendi vücudunu ve yüzünün kızardığını görse, üzüntü ve kederi uzun, kurtuluşu ise uzak olur. Rengin kızıllığı hastanın iyileşmesine yolcunun dönmesine delâlet eder.

Rüyada Yüzüne Allık Sürülmüş Görmek

Bir kimse rüyada kadınların yüzüne sürüldüğü gibi, kendi yüzüne de allık sürüldüğünü görse zina eder ve insanlar içinde rezil olur.

Rüyada Utanmaktan Dolayı Yüz Kızarması

Rüyada bir sebepten dolayı utandığını ve yüzünün kızardığını görmek, yüksek başarılara ve mevkilere ulaşmaya dilek ve haceti olan için kolayca yakın zamanda gerçekleşmesine tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. gönülustaeyen canbazoğulları dedi ki:

    mutfak kapısında duruyorum kapı içeri açık osırada gelinim beyaz yaşmağın üstünde yılan olduğunu söylüyor yaşmalayılanı alıp ağzımlabaşının yarısı ağzım da yınlanı yere atıyorum ama rengi yeşil ve altı sarı canlı renkler kormuyorum renkleri ilgimi çekçiyor veağzının yarısı yokter temiz yerde yatıyor

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca