Rüyada “Yüzük Takmak” Görmek

Yüzük Takmak
Rüyada Yüzük Takmak tabiri, Rüyada Altın yüzük takmak kadın için hayırdır. Gümüş yüzük takmak erkek için kuvvettir. Taşlı yüzük takmak ile alakalı tabirler

RÜYADA YÜZÜK TAKMAK: Rüyada Altın ve Gümüş Yüzük Takmak iki türlü tabir edilir.  Yüzüğü gümüşten ise mal ve mülkü helâl ve güzel demektir. Eğer yüzüğü Altından ise erkek için kendi malları hor ve rezil olur.Parmağına Yüzük Takamadığını görmek şöyle yorumlanır. İşleri zorluk, sıkıntı, eziyet ve zahmetle biter.

İslami Tabiri: Rüyada yüzük taktığını görmek hakkında ibni Şirin (r.a) demiştir ki: Yüzüğü parmağına taktığını gören, bazı işlerinde zarara uğramayacağına ve bekar için evliliğe tabir edip, rüyası yorumlanır.

Diyanet Yorumu: Rüyada yüzük takıldığını görmek tabiri, kendine veya sevdiği birine rüyada yüzük takıldığını görmek kişiler için esenlik ve selamettir. Erkek için gümüş yüzük takmak daha hayırlıdır. Kadın için Altın yüzük takmak altın yüzüğe göre daha kısmet ve güzellik bakımından hayır getirir.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada Yüzük takmak iki türlü yorumlanır. Rüyada Altın yüzük takmak kadın için mal, mülk ve fayda sağlayacak kazançlara ve bazende hayırlı bir eviliğe işaret eder. Erkek için Gümüş yüzük takmak daha iyidir, taşlı ve güzel bir yüzük takan kişi muradına kavuşur.

Rüyada Yüzük Takıp Çıkarmak

Rüyada Yüzük çıkarmak makamını ve şerefini yitirir, fakat görünüşte eski vaziyetinde olduğunu makam-mevki ve itibarını kaybetmediğini etrafındakilere anlatmaya çalışır.  Rüyada yüzüğü takıp hemen çıkardığını görmek, kısa bir mutluluktan sonra sıkıntıya düşeceğine dikkatli olunması gerektiğine alamettir.

Rüyada Taşlı Yüzük Takmak

Rüyada yüzük takmak genelde hep pozitif yorumlanır, erkek içinde kadın içinde rüyada güzel taşlı bir yüzük takmak maksadına ve gayesine ulaşmaya yorumlanır.

Rüyada Pırlanta Yüzük Takmak

Rüyada pırlanta yüzük takmak kadın için evliliğe ve mutlu olacağı bir eşe tabir edilir. Eğer kişi evli değilse hayırlı bir kısmete yada yeni biriyle tanışmaya ve sevgili olmaya tabir olunur.

Rüyada Altın Yüzük Takmak

Rüyada altın yüzük takmak kadın için büyük ve kudretli bir eşe, bol geçime feraha ve refaha yorumlanır. Rüyada altın yüzük takmak erkek için sıkıntıya ve korku ve endişeye işaret eder.

Rüyada Gümüş Yüzük Takmak

Rüyada Gümüş yüzük takmak erkek için mal, mülk, hayırlı bir ehli için memur olmaya işaret eder. Bazı tabircilere göre; eşe, bol geçime feraha ve refaha yorumlanır. Rüyada Gümüş Yüzük takmak kadın için sıkıntıya ve korku ve endişeye düşmeyi, kısıtlı harcama yapması gerektiğini işaret eder.

Yüzük Görmek 

Rüyada yüzük görmenin bir çok tabiri vardır geniş kapsamlı yorumları okumak isterseniz, Rüyada Yüzük Görmek tabiri yorumuna bakmanızı öneririz. Yüzük görmek ile alakalı detaylı tabirler ilgili bağlantı adresinde yer almaktadır.

Rüyada Evlilik Yüzüğü Takmak

Rüyada Evlilik Yüzüğü takmak erkek ve kadın içinde aynı şekilde tabir olunur, rızk kısmet, şans ve hayırlı bir yuva bazı tabircilere göre taşınmaya ve yeni bir eve alamet etmektedir.

Rüyada Söz ve Nişan Yüzüğü Takmak

Rüyada Söz yüzüğü takmak bir söze uymaya emanete sahip çıkmaya işaret eder. Rüyada Nişan yüzüğü takmak rızkın ve kısmetin bollaşmasına ve muradının bir bir gerçekleşmesine ve arzularına kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Demir Yüzük Takmak

Rüyada Demir yüzük takmak makama ve mevkiye güç ve kuvvete, arzu ettiği işlere ve maksada ulaşmaya tabir edilir. Rüyada Demir Yüzük takmak şansın ve kısmetin açılmasına yorumlanır.

Tel ve Madenden Yüzük Takmak

Rüyada Tel yüzük takmak geçimin daralmasına ve ayağını yorganına göre uzatması gerektiğine, kimi tabircilere göre rüyada tel yüzük takmak, geçim sıkıntısı ve borç ödemeye delalet eder demişlerdir.

Rüyada Yüzük Almak ve Takmak

Rüyada yüzük aldığını görmek ve parmağına takmak iki türlü tabir edilir. Eğer kişi erkek ise güzel ve taşlı gümüşten bir yüzük taktıysa mertebenin yükselmesine, şansın talihin açılmasına tabir edilir. Rüyada Yüzük almak ile alakalı tabirler için, Rüyada Yüzük Almak rüya yorumu analizi sayfasına bakmanızı tavsiye ederiz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. derya baydur dedi ki:

  Dayımın kızı rüyasında önce beni ölmüş gördü eşyalarımı toplarken aralarında bebek eşyaları bulmuş sonra beni yurtdışına gitmiş görmüş arkamdan gelmişparmada altın alyans kurdeleside varmış

 2. zenure dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda eltimin bütün parmaklarina yüzük takmisti ne anlama gelir

 3. Anonim dedi ki:

  Merhaba rüyamda altın yüzük takerken vurdum kendimi ne demek

 4. Aysel mete dedi ki:

  Merhaba rüyamda altın yüzük takerken vurdum kendimi ne demek

 5. busra dedi ki:

  Merheba ben ruyamda 6tane beyaz sari yuzuk takiyordum parmaklarima ne anlama geliyor

 6. Gulsah dedi ki:

  Merhaba ben ruyamda alyanst taktimi ve kaynanami girdum bana diyordu yuzune bakim bende alyansimi cikardim verdim parmagina takip cikartti bana verdi ne anlama geliyor acaba

 7. Fazilet dedi ki:

  Merhabalar.ben ruyamda biryere gittigimi oyerde bir gelin gordugumu gelinle dans edip iki dakika sonra dugun sahibi tarafindan parmagima yuzuk takildigini vede bu yuzugun sahte olmasi beni endiselendirdi daha sonrada kus oldugum babamin evine gittigimi onunla kapi agzinda kavga ettigimi hordum ne anlama geliyor acaba lutfen yorumlarmisiniz

1 2 3
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca