Rüyada “Yüzmek” Görmek

Yüzmek
Rüyada yüzmek, rüya sahibinin ideallerine kavuşacağına rivayet edilmektedir. Rüyada yüzen bir kimse, yaptığı her işten kazanç elde edeceğine işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada yüzmek, rüyayı gören kişinin beklentilerine kavuşacağına ve yaptığı hatalardan ders çıkarmaya rivayet edilmektedir. Rüyada yüzen bir kimse, yaptığı her işten büyük kazançlar sağlayacağına bu kazançların kişiye çok hayırlı geleceğine işaret eder. İmam Nablusi sıkıntılarını geride bırakarak temiz bir sayfa açacağına feraha ereceğine delalet eder. Diyanete göre kafasını kurcalayan soru işaretlerinin ortadan kalkmasına ve sağlık sorunları varsa şifa bulmasına tabir edilir. İslami tabiri kötü alışkanlıklarından uzaklaşmaya, ferah ve esenliğe işarettir. Bazende rüyada yüzmek istek ve arzulara kavuşmaya işarettir.

Rüyada Yüzmek Ne Demek?

Rüyada yüzmek, rüya sahibinin güzel ahlaklı ve işlerinden başarısının kat ve kat artacağına, yaptığı her işi özenle yapacağına delalet eder. Rüyada yüzmek ama ıslanmamak,  kişinin ne korkusu var ise yeneceğine her işe istekle başlayacağına yorumlanmaktadır. Rüyada yüzmek balık tutmak, büyük bir mirasın kalacağına, bu mirasın geçimini sağlamada işine yaracağına işaret eder. Rüyada boğulmak, kimsenin ağzına laf vermeden yaşantısını süreceğine hayırlı bir kişi olmaya tabir edilir. Rüyada yüzdüğünü görmek, kişinin vurdum duymaz olacağına etrafındakileri takmayacağına hayatını kendisi için yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Havuzda Yüzmek

Rüyada havuzda yüzmek, rüyayı gören kişinin kısa süreli küçük kazançlar elde edeceğine, sevdikleriyle mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada havuzda arkadaşlarla yüzmek, eğlenceli vakitler geçireceğine yaşadığı maceraların değerini bilmeye işaret eder. Rüyada havuza atlamak yüzmek, yavaş yavaş ideallerine kavuşacağına yorumlanır. Rüyada havuzda balıklarla yüzmek, rüya sahibinin sevdiğiyle güzel bir yaşam sürmesine güzel gelişmeler sarf edeceğine delalet eder. Rüyada hızlı yüzmek, hayatında hızlı bir şekilde değişimler olacağına kendisinin bile anlam veremeyeceğine rivayet eder.

Rüyada Yüzme Bilmediği Halde Yüzdüğünü Görmek

Rüyada yüzme bilmediği halde yüzdüğünü görmek, rüya sahibinin hayata karşı olan korkularını yenerek güçleneceğine işaret eder. Rüyada yüzme bilmeyen birinin yüzmesi, çok sevmediğiniz birinden yardım göreceğinize, düşüncelerinizin değişeceğine delalet eder. Rüyada yüzme bilmeden denize atlamak, sonunu bile bile hatalar yaptığınıza bedelini ağır ödediğinize yorumlanır.

Rüyada Denizde Yüzmek

Rüyada denizde yüzmek, kişinin sevdikleriyle geçirmek istediği huzurlu ferah bir yaşama delalet eder. Rüyada okyanusta yüzmek, büyük kazançlar elde edeceğine ve çok başarılı olacağına rivayet eder. Rüyada derin olmayan denizde yüzmek, eline geçecek olan büyük miktarda paraları bağış kurumlarına bağışlayacağına delalet eder.

Rüyada Nehirde Yüzmek

Rüyada nehirde yüzdüğünü görmek, sorunlarını aşabileceğini düşünüp ama aşamayacağına, gün geçtikçe daha büyük sorunlar yaşayacağına yorumlanır. Rüyada akan nehirde yüzmek, etrafınızda size yardımı dokunacak insanların olduğuna ve hiç beklemediğini bir zamanda beklemediğiniz bir kişiden çok hayırlı yardımlar göreceğinize işaret eder. Rüyada akıntılı nehirde yüzmek, hayallerinin avuçlarının içinden kayıp gideceğine beklentilerin bir anda yok olacağına yorumlanır.

Rüyada Temiz Suda Yüzmek

Rüyada temiz suda yüzdüğünü görmek, çok güzel günler görmeye aydınlık huzurlu bir yaşam sürmeye, olumsuz olayların bitmesine yorumlanır. Rüyada temiz soğuk suda yüzmek, hamile ise hayırlı bir evlat sahibi olmaya, bekar ise hayırlı bir kimseyle evleneceğine, evli ise hamile olacağına ve kız evladının olacağına rivayet edilir. Rüyada temiz ve berrak suda yüzmek, sıkıntılarının bir su misali akıp gideceğine kendisini şaşırtan gelişmelerle karşı karşıya kalacağına ve umutlarının hedeflerinin gerçekleşmesine delalet eder. Rüyada Temiz suda balıklarla yüzmek, etrafındakilerin ilgisini çekecek olaylar yaşayacağına kimseye muhtaç olmadan kendi yaşamını süreceğine ifade edilir.

Rüyada Yüzmeye Çalışmak

Rüyada yüzmeye çalıştığını görmek, dostları tarafından göreceği yardımı istemeyerek çok büyük hatalar yapacağına, yardımları elinin tersiyle itmesiyle hayatında büyük başarısızlıklar elde edeceğine işaret eder. Rüyada denizde yüzmeye çalışmak, büyük atımlara girişeceğine, iş hayatında hiç beklemediği bir yerden teklif almaya yorumlanır. Rüyada havuzda yüzmeye çalışmak, sağlık sorunları var ise eski sağlığına kavuşacağına hatta kendisini daha genç hissedeceğine işaret eder. Rüyada suda yüzmeye çalışmak, eski bir dostuyla karşılaşacağına güzel vakitler geçirerek mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Çamurda Yüzmek

Rüyada çamurda yüzdüğünü gören bir kimse, sürekli geçmişte yaşadığı tatsızlıkların üzüntü ve kederlerin peşini bırakmadığına, içini daraltacak olayların oluşacağına yorumlanmaktadır. Rüyada çamursa yüzen birini görmek, emek harcadığı işini bir anda kaybedeceğine kötü günler göreceğine bitmeyen dertlerinin oluşacağına rivayet edilir.

Rüyada Yüzmeyi Öğrenmek

Rüyasında yüzmeyi öğrendiğini görmek, bugüne kadar yaptığı ve işlediği suçların pişmanlığı yaşayarak bir daha yapmayacağına, herkesten helallik isteyerek kendine çeki düzen vereceğine tabir edilir. Rüyada yüzmeyi öğretmek, merhametli duygusuyla yardıma muhtaçlara sürekli yardım ettiğine onların karınlarını doyurmadan rahat edemediğine işaret eder. Rüyada yüzmeyi öğrendiğini görmek, geri çeviremeyeceği bir teklif ile karşılaşacağına ve bütün hayatını bu teklife adayacağına yorumlanmaktadır.

Diyanet ve İslami tabirlerini Rüyada Yüzmek sayfamızdan okuyabilirsiniz. Yüzmek ile ilgili detaylı yorumlarınızı özelden paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca