Rüyada “Yumurta” Görmek

Yumurta
Rüyada yumurta görmek bulunduğu mevkiden bir üst kademeye geçmeye delalet eder. Rüyada yumurta görmek mutluluk huzur bolluk ve bereket ile tabir olunur.

Rüyada yumurta görmek, bulunduğu mevkiden bir üst kademeye geçmeye delalet eder. Rüyada yumurta görmek mutluluk, huzur, bolluk ve bereket ile tabir olunur. Rüyada yumurta gören bir kimse, evliliğe adım atmaya ve yuva kurmasına yorumlanmaktadır. Rüyada yumurta görmek İslami yorumu, eline geçecek olan paraya işaret eder. Rüyada yumurta görmek dini ve diyanet tabirine göre anlamı, evli ise erkek çocuğu olacağına delalet eder. Rüyada yumurta görmek İmam nablusi yorumu, rüya sahibinin bir işte muvaffak olması için, ara vermeden çalışmasına ve hak ettiği mal, mülke nail olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yumurta görmek mutluluğa ve varlıklı olmaya işarettir. Rüyada yumurta kırmak, kısmetinin açılacağına ve evliliğe adım atacağının işaretidir.  Rüyada çok sayıda yumurta görmek, kolaylıkla elde edilen, zahmetsiz ulaşılan nimet ve rızk ile tabir edilir. Rüyada beyaz yumurta görmek, rüya sahibinin bolluk ve bereketle geçecek olan ömrüne delalet eder. Rüyada yumurta topladığını görmek, sıkıntı çektiği günlerdeki sabrı ve azimli olması sebebiyle rızk ve nimet ile mükafatlandırılacağı anlamına da gelmektedir. Rüyada kırık yumurta görmek, iş ve özel hayatında yaşadığı zorlu günlerin etkisinde kalmaya ve üzüntü kedere uğramaya işaret eder. Rüyada yumurta akı görmek, Rüya sahibinin iyi huylu ve temiz kalpli bir zevce ile tanışmasına yorumlanır.

Rüyada Yumurta Akı Görmek

Rüyada yumurta akı görmek, Rüya sahibinin elde olan birikiminin zor zamanlarda harcanacağına işaret eder. Rüyada çiğ yumurta akı görmek, Sıkıntılı günlere ve huzursuz günlere yorumlanır. Rüyada pişmiş yumurta akı görmek, Yeni bir iş deneyiminde bulunmaya ve zarar etmeye delalet eder.

Rüyada Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada yumurta sarısı görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada yumurta sarısı görmek çoğunlukla hayır ile yorumlanmaktadır. Rüyada yumurtanın sarısını gören kişi evli bir kadın ise hayırlı bir evlat sahibi olacağı anlamına gelir. Rüyada yumurta sarısı gören kişi, işsiz ise maddi durumunu arttıracak bir işe gireceğine işaret eder. Rüyada yumurta sarısı gören kişi bekar ise eğer, hayırlı bir kısmet ile karşılaşmaya ve güzel bir evlilik yapacağı anlamına gelmektedir. Rüyada yumurta sarısı toplamak, eline geçecek olan fırsatları değerlendiremeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Yumurta Yemek

Rüyada yumurta yemek, Rüya sahibinin üstün çabası ve çalışma performansı ile, iş yaşantısında çok iyi mevkiye geleceğine işaret eder. Rüyada haşlanmış yumurta yemek, çektiği sıkıntılı günlerde azmi ve gayreti sayesinde ferah ve esenliğe ermeye işaret etmektedir. Rüyada tavada pişmiş yumurta yemek, iş hayatında başkalarının üzerinden geçinmeye ve kalkınmaya  deyim yerindeyse hazıra konacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Pişmiş Yumurta Görmek

Rüyada yağda pişmiş yumurta yemek, zorlu yollardan geçerek ulaşacağı rızk ve nimete yorumlanmaktadır. Rüyada sahanda yumurta yemek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır kafasına taktığı bir olayın çok yakın bir zamanda, çözüme ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Yumurta Pişirmek

Rüyada yumurta pişirdiğini görmek, Rüya sahibinin girdiği her işte başarılı olacağına işaret etmektedir. Rüyada yumurta pişirip yediğini görmek, emeksiz elde edilen kazanca ve başkalarından üzerinden geçinmeye yorumlanır. Rüyada birine yumurta pişirmek, zor durumda kalan bir yakınına maddi ve manevi yardımda bulunmaya delalet eder. Rüyada başkasının yumurta pişirdiğini görmek, iş hayatında üst kademedeki yönetici veya patronun size maddi destek olacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada Yumurta Almak

Rüyada yumurta almak, rüya sahibinin hayırlı işlere vesile olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada yumurta almaya gitmek, rüyayı gören kişinin eğitim hayatında başarısının artacağına ve evinizde ve iş yerinizde bolluk ve bereketin artacağına işaret eder. Rüyada marketten yumurta almak, Ticaret hayatında yüksek kar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Yumurta Satın Almak

Rüyada yumurta satın almak, Gayretsiz elde edilen kazanca, deyim yerindeyse hazıra konmaya delalet eder. Rüyada beyaz yumurta almak, Rüyayı gören kişinin gönül ilişkisinden yana kısmetinin açılması ile tabir olunur.Rüyada ölmüş birinden yumurta almak, Ölen kişi tanıyorsa eğer o kişinin şefaatine nail olacağı anlamına gelir. Rüyada marketten yumurta almak, Mutluluk neşe ve keyif içinde bir ömür yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Tavuğun Yumurtlamasını Görmek

Rüyada tavuğun yumurtlamasını görmek, düşünmeden konuşan, mantıksız hareket eden bir eş ile tabir edilir. Rüyada kümesten yumurta almak, Çalıştığı iş yerine büyük kazançlar kazanmasında fayda sağlayacağınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada Birine Yumurta Vermek

Rüyada birine yumurta vermek, yaptığınız haksızlıklardan dolayı, elinizdeki mal ve mülkün azalmasına işaret eder. Rüyada birine yumurta verdiğini gören bir kimse, Rüyada birine yumurta verdiğini gören bir kimse, hayatı boyunca kazandığı kazancının zayi olmasından korkmasına mal ve eşyasını kaybetmesine yorumlanır.

Rüyada Yumurta Çalmak

Rüyada yumurta çalmak ne demek sorusunun yorumu, Rüya sahibinin elde edeceği bir başarının, kendi elleriyle başarısızlığa sürüklemesine tabir edilir. Rüyada kümesten yumurta çalmak, çalışma hayatında haksız kazanç elde etmeye işaret eder. Rüyada yumurtanın çalındığını görmek, rüya sahibine yapılacak olan ihanete yorumlanır.

Rüyada Yumurta Düşürmek

Rüyada yumurta düşürmek, Rüya sahibinin elindeki imkanların kaybolmasına yorumlanır. Rüyada yumurta düşürüp kırmak, hanedeki bolluk ve bereketin artacağına işaret eder. Rüyada yumurta düşürdüğünü görmek, kısmetinin açılacağına deyim yerindeyse şeytanın bacağını kırmaya yorumlanır.

Rüyada Çürük Yumurta Görmek

Rüyada çürük yumurta görmek, Rüya sahibinin hanesindeki huzursuzluklara işaret eder. Rüyada çürük yumurta gören kimse, yanında çalışan işçiler ve hanedeki bireyler tarafından nankörlüğe ve haksızlığa uğramaya delalet etmektedir.

Rüyada Yumurta Toplamak

Rüyada yumurtanın toplamak, iş hayatında yüksek kazançlar elde etmeye işaret eder. Rüyada yumurta toplamak ve kırılması, aldığınız kararların karşılığında hayal kırıklığına uğrayacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada kümesten yumurta toplamak, çalıştığı iş yerinde faydalı işler yapacağına, iş yerine bol miktarda para kazandırmaya delalet eder. Rüyada bahçeden yumurta toplamak, örf ve adetlerine düşkün bir aileye sahip olmaya yorumlanır. Rüyada topraktan yumurta toplamak, Rüya sahibinin hak yoldan şaşmasına ve günah işleyeceğine tabir edilir. Rüyada kırık yumurta toplamak, Rüya sahibinin elindeki parayı düşünmeden harcamasına ve yokluğa düşeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada saman içinde yumurta toplamak, Rüya sahibi hasta ise şifa bulacağına, rızk ve berekete nail olacağına işaret edilir. Rüyada tarladan yumurta toplamak, haneden bolluk ve bereketin eksilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Yumurta Soymak

Rüyasında haşlanmış soyulmuş yumurta görmek, Hayalindeki dünya nimetlerine kavuşmaya yorumlanmaktadır. Rüyada haşlanmış yumurta soyduğunu görmek, büyük bir servet veya mirasa konacağına işaret eder. Rüyada yumurta soymak, eline geçecek olan ufak meblağ paraya işaret etmektedir.

Rüyada Yumurta Kırılması

Rüyada yumurta kırılması ve çatladığını görmek, hayır ile tabir edilemez. Rüyada yumurta kırılmasını gören kişinin, hanesinden bir acı haber çıkacağına işaret eder. Rüyada yumurta kırıldığını görmek, evli ve çocuğu olan bir bayan ise, çocuğunun hastalığa yakalanmasına işaret eder.

Rüyada Yumurta Kırmak

Rüyada yumurta kırmak kişi evli ve çocuğu olan bir erkek ise, evlatlarından hayır görmeyeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada yumurtanın çatlayıp kırıldığını görmek, rüya sahibi bakire bir bayan ise eğer bekaretini kaybedeceği anlamına yorumlanır. Rüyada yumurta kırılması görmek, eline geçecek olan varlığın tez zamanda kayıp olacağına işaret eder.

Rüyada Yumurta Beyazı Görmek

Rüyada yumurta beyazı görmek, rüya sahibinin bolluk ve bereketle geçecek olan ömrüne delalet eder. Rüyada yumurta beyazı yediğini gören bir kimse, kıdem atlamaya ve terfi etmeye yorumlanır. Rüyada yumurta beyazı pişirmek, beyaz gümüşe işaret eder ve orta halli bir yükselme ile tabir olunur.

Rüyada Yumurta Aramak

Rüyada yumurta aramak, Rüya sahibinin mutluluğu aradığına ve yakın zamanda ferah, huzurlu bir yaşama kavuşmaya işaret eder. Rüyada tavuğun altında yumurta aradığını gören bir kimse, iş hayatındaki bol kazançlarının, birikime dönüşmesine yorumlanır. Rüyada yumurta içinde civciv aramak, sıkıntılı günlerden ferah ve esenliğe ermeye, eski günlerdeki huzursuz günlerden eser kalmayacağına yorumlanır.

Rüyada Yumurta Doğurduğunu Görmek

Rüyada tavuğun yumurta doğurduğunu görmek, yüksek kazanç, mal mülk, ve hayırlı bir evliliğe yorumlanmaktadır. Rüyada birinin yumurta doğurduğunu görmek, Fakir ise zenginliğe, evli ve çocuğu yok ise hayırlı evlada, bekar ise mutlu ve hayırlı bir evlilik yapmaya delalet eder. Rüyada altın yumurta görmek, Mallarının artacağına, hanesine yüksek miktarda bol kazanç gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Yumurta Kayganası Görmek

Rüyada yumurta kayganası görmek, İzzet ve şerefe, şan ve şöhrete, bol rızka delalet eder.

Rüyada Folluk Görmek

Rüyada folluk görmek, Rüya sahibinin dedikodulara maruz kalmasına ve boş sözler ile tabir edilir. Rüyada folluktan yumurta aldığını görmek, gereksiz yere yaygara koparmaya ve iftiraya uğrayacak olan birine işaret eder.

Rüyada Yumurta Dizmek

Rüyada buzdolabına yumurta dizmek, Rüya sahibinin hanesindeki kargaşanın son bulacağına, kopan aile bağlarının tekrardan birleşmesine yorumlanır. Rüyada dolaba yumurta dizmek, düzensiz hayatının düzene girmesine işaret eder. Rüyada yumurta dizdiğini gören bir kimse, bekar ise evlenip yuva sahibi kurma düşüncesine girmesine ve güzel bir yaşam istemesiyle de yorumlanır.

Rüyada Yumurtadan Civciv Çıkmasını Görmek

Rüyada yumurtadan civciv çıktığını görmek ne demek? Rüya sahibinin hayatında olumlu yönde değişiklikler olacağına işaret eder. Rüyada yumurtadan güzel bir civciv çıktığını görmek, erken yaşta hayat sahnesine atılmaya ve hayatın gerçek yüzüyle erken yaşta tanışmaya yorumlanmaktadır. Rüyada yumurtadan civciv çıkması, hayırlı bir evlada sahip olacağınızın işaretidir.
Rüyada yumurtadan ördek çıkması, kısmetli bir işe başlamaya ve bolluk bereket içinde bir hayat yaşamaya delalet eder.

Rüyada Birine Yumurta Atmak

Rüyada birine yumurta atmak, geçmişte yapılan olumsuz bir davranıştan dolayı intikam almayı bekleyen kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada birine yumurta fırlattığını görmek, geçmiş günlerde istemsizce yapılan hatalar sonucunda, geleceğe dair kaygıyla yaşamaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Renkli Yumurta Görmek

Rüyada renkli kırmızı yumurta görmek, Yüreğinin yangın yerine dönmesine ve büyük felaketler yaşamasına yorumlanmaktadır. Rüyada renkli siyah yumurta gören bir kimse, başına gelecek olan kötü olaylar ile tabir edilir.

Rüyada Büyük Yumurta Görmek

Rüyada büyük yumurta görmek, Bolluk ve berekete nail olmaya yorumlanır. Rüyada büyük yumurta gören bir kimse, kazancını gayrimenkule yatırmaya ve bu vesileyle kazancını katlamasına işaret edilir. Rüyada çok büyük yumurta görmek, hak yoldan elde edilecek yüksek kazançlara işaret eder. Rüyada büyük yumurta yediğini görmek, yapılan yatırımın karşılığını sabırlı olduğunuz takdirde fazlasıyla alacağınıza yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca