Rüyada “Yüksekten Düşmek” Görmek

Yüksekten Düşmek
Rüyada yüksekten düşmek rüya sahibinin iş ve kariyer yıldızının yükselmesine işarettir. Rüyada yüksek bir yerden boşluğa düşmek hayırlı bir menfaattir.

Rüyada Yüksekten Düşmek

Rüyada yüksekten düşmek stresli bir iş ve aile hayatı olmasına bundan dolayı bazen bunalım ve ruhsal sıkıntı ve korku içinde olmaya işaret eder. Rüyada yüksekten düştüğünü görmek, hedeflerinizi yerine getirmekte zorluk ve çok yapmak istediğiniz bir şeyi yakın zamanda yapmaya yorumlanır. Rüyada yüksekten aşağıya düşmek, kendi emeğinizle elde ettiğiniz başarıyı bir anda terse dönmesine yorumlanır. Rüyada yüksekten düşmek ve korkmak, hayırlı, kısmetli ve güzel bir haber alacağınıza delalettir. Rüyada boşluğa gökyüzünden düşmek, gücünü ve başarısını kaybetmeye tabir edilir. Rüyada yüksekten yuvarlanmak ve düşmek, rüya sahibinin gözünün yüksekte olmasına ve elindeki ile yetinmeyip fazlasına sahip olmak için çaba göstermesine tabir olunur.

Rüyada yüksekten düşmek, İslami tabirlere göre yeni projelerini faaliyete geçirmeye ve bunlar ile başarılı olup övünmeye tabir edilir. Rüyada çok yüksekten düşmek, gözünü yükseğe dikmeye ve daha fazlasına sahip olmak istemeye yorumlanır. Rüyada yükseğe çıkıp düşmek, tırnakları kazıyarak geldiği mevkide hakkını almaya işarettir. Rüyada çocuğunun yüksekten düştüğünü görmek, aile içinde sıkıntı ve sorun yaşamaya delalettir. Rüyada yüksekten düşmek, kadir kıymet bilmeye ve elindeki var olanlar ile mutlu olmayı bilmek ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Araba ile Yüksekten Düşmek

Rüyada araba ile yüksekten düşmek, istenilen bir şeyi çok çabuk kolay bir şekilde elde etmeye yorumlanır. Rüyada araba ile yüksekten düştüğünü görmek, bir çok kazanç kapılarının açılması ile rızkını kazanmasına tabir edilir.

Rüyada Yüksekten Düşme Tehlikesi Yaşamak

Rüyada yüksekten düşme tehlikesi yaşamak, korku ve endişelerinin kronik bir hale gelmesine ve bundan dolayı sorunlar yaşamasına yorumlanır. Rüyada yüksekten düşmek korkusu hissetmek, maddi manevi sıkıntıya düşmeye ve zor bir dönemde olmasına tabir edilir.

Rüyada Yüksekten Atlayarak Düşmek

Rüyada yüksekten atlayarak düşmek, kararlı, bilinçli olup doğru kararlar ve risk alarak yeni bir iş yapmaya tabir edilir. Rüyada yüksek bir yerden atlayarak düştüğünü görmek, çeşitli işler yapmaya ve farklı ortamlarda bulunarak yeni girişimlerde bulunmaya rivayet edilir.

Rüyada Yüksekten Denize Düşmek

Rüyada yüksekten denize düşmek, ummadığı ve beklemediği bir anda çat kapı uzaktan misafir gelme ile rivayet edilir. Rüyada binanın tepesinden düşmek, ani ve hızlı bir şekilde karar vererek nikah masasına oturmaya tabir edilip, yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Yüksekten Düşmesi

Rüyada birinin yüksekten düşmesi, bazı olumsuz ve can sıkıcı sorunlar yaşamaya davranışlarını ise kontrol edememeye tabir edilir. Rüyada birinin yüksekten düştüğünü görmek, kendini her şeyden uzak tutmaya ve kimsenin hiç bir şeyine karışmama anlamına gelir.

Rüyada Yüksekten Düşüp Korkmak

Rüyada yüksekten düşüp korkmak, hayırlı ve kısmetli olacak bir rüya olmasına rüya sahibinin ihya olmasına yorumlanmaktadır. Rüyada yüksekten düşüp korktuğunu görmek, alacağı bir karar için uzun süre karamsarlığa düşmeye ama uzun sürmeyerek karar vermesine yorumlanır.

Rüyada Yüksekten Kayarak Düşmek

Rüyada yüksekten kayarak düşmek, hiç ummadığı ve beklemediği bir konuma gelme ile mutlu olmaya delalet eder. Rüyada yüksekten kayarak düştüğünü görmek, çalışmalarının sonuçlarını almaya ve mutlu olacağı bir aile hayatına sahip olmaya tabir edilir.

Rüyada Yüksekten Çukura Düşmek

Rüyada yüksekten çukura düşmek, sıkıntı içinde geçirdiği dönem içinde bunalıma girmeye destek alması anlamına gelir. Rüyada yüksekten çukura düştüğünü görmek, zaman içinde yavaş yavaş sorunlarından kurtulmaya ve aydınlık günlere kavuşmaya alamet eder. Rüyada yüksekten düşmek, çukur veya uçurum neresi olursa olsun şöyle tabir olunur endişe ve kuşku yaşamaya korktuğu işleri tamamlamakta zorlanmaya yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Serap uygun dedi ki:

    Çocuklara yuksekten düştü anlamını merdiven bosluguna anlamı ne

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca