Rüyada “Yüksek Bir Yerden Düşmek” Görmek

Yüksek Bir Yerden Düşmek
Rüyada yüksek bir yerden düşmek mevki ve itibarının sarsılmasına yorumlanır. Rüyada yüksek bir yerden atlamak iş değişikliği veya taşınmaya işarettir.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek

Rüyada yüksek bir yerden düşmek, arzu ettiğiniz ve çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmeyecek olması ile hayal kırıklığı yaşamaya yorumlanır. Rüyada yüksek bir yerden düştüğünü görmek, zorlukla elde ettiği başarıyı ve gücü kaybetmeye tabir edilir. Rüyada yüksek bir yerden düşüp ölmek, yeni işlerle meşgul olmaya ve doğru kararlar alarak yoluna devam etme ile rivayet edilir. Rüyada yüksek bir yerden aşağıya düşmek, bulunduğu makamı ve itibarı kaybetme ile tabir edilir. Rüyada yüksek bir yerden düşmek, musibetlerin ve talihsizliklerin yaşanmasına ve maddi sorunlar yaşamaya yorumlanır.

Rüyada yüksek bir yerden düşmek, isteklerinin olmayacağına ve beklentilerinin karşılanmayacağı anlamına gelir. Rüyada başkasının yüksek bir yerden düştüğünü görmek, güzel ve temiz işler yapmaya ve şansının ise açık olmasına yorumlanır. Rüyada yüksekten yere düşmek, sıkıntı ve dertlerinden kurtularak huzurlu olma ile tabir edilir. Rüyada yüksek bir yerden düşmek, rüya sahibinin muradına erememesi anlamına gelir.

Rüyada Arabayla Yüksek Bir Yerden Düşmek

Rüyada arabayla yüksek bir yerden düşmek, başarısızlıktan sonra elde edilen başarıya ve zafere tabir edilip, yorumlanır. Rüyada arabayla yüksek bir yerden düştüğünü görmek, işlerin sorun teşkil eden unsurları çıkarmaya ve bereketli işler yapmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Yüksek Bir Yerden Düşmesi

Rüyada birinin yüksek bir yerden düşmesi, istediğini elde edemeyen beklentilerinin ise olmayacağına tabir edilir. Rüyada yüksek bir yerden düşmek bazı tabircilere göre, maddi olarak sorunlar yaşamaya ve kazandığı her şeyi kaybetmesi delalet eder.

Rüyada Yüksekten Yere Çakılmak

Rüyada yüksekten yere çakılmak, zorluk çekerek elde ettiği mevki ve yüksek makamı kaybetmeye tabir edilir. Rüyada yüksekten yere çakıldığını görmek, çok güvendiği bir kişiden ihanet görmeye ve elindeki ve avucundaki her şeyi kaybetmeye alamet eder.

Rüyada Eşinin Yüksek Bir Yerden Düşmesi

Rüyada eşinin yüksek bir yerden düşmesi, eşi ile arasındaki tartışmanın büyümesine ve huzursuzluğun artması ile yorumlanır. Rüyada eşinin yüksek bir yerden düştüğünü görmek, aile içinde şiddetli geçimsizlik ve huzursuzluk yaşanmasına eşi ayrılığın eşiğine gelmesi anlamına gelir.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Atlamak

Rüyada yüksek bir yerden atlamak, yapılan hata ve yanlışlardan ötürü konumu kaybetmeye ve kötü bir duruma düşmeye yorumlanır. Rüyada yüksek bir yerden atladığını görmek, yaşanacak olan bazı değişikliklere, iyi halden kötü hale düşüp perişan olma ile tabir edilir.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Havuza Düşmek

Rüyada yüksek bir yerden havuza düşmek, ummadığı bir anda işlerinin açılmasına ve çok iyi bir mevki sahibi olma anlamına gelir. Rüyada yüksek bir yerden havuza düştüğünü görmek, güç, kuvvet ve başarı sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Denize Düşmek

Rüyada yüksek bir yerden denize düşmek, rüya sahibinin işlerindeki bereketinin ve kazancının artacak olması ile yorumlanır. Rüyada yüksek bir yerden denize düştüğünü görmek, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşamaya maddi açıdan sıkıntı çekmeyecek olma ile tabir edilir.

Rüyada Arkadaşının Yüksek Bir Yerden Düşmesi

Rüyada arkadaşının yüksek bir yerden düşmesi, arkadaşını sıkıntılarından kurtarmak için destek olması anlamına gelir. Rüyada arkadaşının yüksek bir yerden düştüğünü görmek, maddi olarak sıkıntılarından kurtulması ve rahat bir nefes alması ile tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. merhaba dedi ki:

    rüyada biri beni yüksekten atı düştüm manası nedir

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca