Rüyada “Yıkık Duvar” Görmek

Yıkık Duvar
Rüyada yıkık duvar görmek umutsuzluğa kapılmak ve kırılan heveslere işarettir. Rüyada yıkılmış duvar görmek, hayallerin boşa çıkması anlamına gelir.

Rüyada Yıkık Duvar Görmek

Rüyada yıkık duvar görmek, elindeki her şeyini kaybederek fakirlik ve yokluk çekmeye işaret eder, bazı tabircilere göre umut ve ümidini kaybetmek anlamına gelir. Rüyada yıkık duvar, maddi ve manevi zarar, iş ve para kaybı ile yorumlanır. Rüyada yıkılan okul duvarı görmek, eğitim ve öğretim hayatında başarılı olmaya yorumlanır. Rüyada yıkılan taş duvar görmek, güç ve kuvvet sahibi biriyle dostluğunun bitmesi anlamına gelir. Rüyada yıkılan ev duvarı görmek, hane içinde sıkıntı yaşamaya, hastalık ve hüzün ile tabir edilir. Rüyada yıkık duvar görmek, İslami tabircilere göre şöyle tabir edilmiştir, gam, dert ve kederlenmeye rivayet edilir.

Rüyada yıkık duvar görmek, bazı tabircilerin söyleyişine göre aksiliklerin ve musibetlerin peşini bırakmaması ile kazancının ise tükenecek olması ile tabir edilir. Rüyada duvarların yıkıldığını görmek, bulunduğu mevkiyi ve itibarı kaybetmeye delalettir. Rüyada büyük yıkık duvar görmek, çevresindeki kişilerden dolayı üzüntüye düşmesidir. Rüyada yıkık duvar görmek, emeklerinin ve çabalarının karşılığını alamamak, ihya olmamak anlamına gelir.

Rüyada Yıkılmış Duvar Görmek

Rüyada yıkılmış duvar görmek, işiyle ilgili sıkıntılar yaşamaya ve bundan dolayı maddi sorunlar yaşamaya tabir edilir. Rüyada yıkılmış duvarlar görmek, başarısını çekemeyen ve gölgeleyen kişilerden uzak durmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Yıkık Duvarlı Ev Görmek

Rüyada yıkık duvarlı ev görmek, eline geçen fırsat ve imkanları çok iyi kullanacak olmaya ve muvaffak olmaya rivayet edilir. Rüyada duvarları yıkık ev görmek, ailesinin yardımına ihtiyaç duymadan bulunduğu konuma gelmesine yorumlanır. Rüyada yıkık duvar görmek, maddi ve manevi zarar ile tabir edilir.

Rüyada Yıkılan Duvar Görmek

Rüyada yıkılan duvar görmek, maddi açıdan sıkıntı yaşamaya ve bir çok alışkanlığından ödün verecek olmasına yorumlanmaktadır. Rüyada yıkılan duvarlar görmek, bütün sorunların üst üste gelmesi ile rüya sahibinin sorunlar yaşamasına ve yardım alarak düzelmesi anlamına gelir.

Rüyada Duvarı Yıkılmış Görmek

Rüyada duvarı yıkılmış görmek, rüyayı gören kişinin sağlık sorunu yaşamasına ve bundan dolayı sıkıntılı zamanlar yaşamasına yorumlanır. Rüyada duvarları yıkılmış görmek, hane içinde sıkıntıların son bulması ile rahata kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Yıkık Bahçe Duvarı Görmek

Rüyada yıkık bahçe duvarı görmek, sıkıntılı ve gergin zamanlar yaşamasına, bunu ailesine yansıtarak herkesin mutsuz olmasına yorumlanır. Rüyada yıkılan bahçe duvarı görmek, herkesi üzen ve mutsuz eden musibetlerin yaşanacak olmasına rivayet edilir.

Rüyada Yıkık Cami Duvarı Görmek

Rüyada yıkık cami duvarı görmek, aile fertlerinin ve bulundukları toplumdaki saygın bir kişi için üzülecek olmaya tabir edilir. Rüyada yıkılan cami duvarı görmek, sevilen sayılan bir kimsenin vefatı ile gözyaşı dökmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Depremde Yıkılan Duvarı Görmek

Rüyada depremde yıkılan duvarı görmek, elindekinin kıymetini bilmeyerek, var olan servetini kaybetmeye tabir edilir. Rüyada depremde yıkılmış duvar görmek, maddi zararı büyük olan bir iş yaparak sıfırı tüketmeye yorumlanır. Rüyada yıkık duvar görmek, rüya sahibinin kötü bir dönem geçirmesine ve maddi dara düşmesine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca