Rüyada “Yeşil Yılan” Görmek

Yeşil Yılan
Rüyada yeşil yılan görmek insanlar arasındaki birlik ve beraberliği çekemeyen kişiye işarettir. Rüyada yeşil yılan gören için dost görünümlü düşmana yorumlanır.

Rüyada yeşil yılan görmek, insanların arasındaki birlik ve beraberliğe kast eden, aralarına fitne fesat sokmaya çalışan art niyetli kimsenin varlığına yorumlanır. Kendi inançlarına göre hareket eden, çevresindeki insanların fikir ve görüşlerini hiçe sayan kimse olarak tabir edilir. Aynı zamanda saygısız, küstahça yaklaşımlarda bulunan, insanları kendinden aşağıda gören, yaşam tarzlarına saygı duymayan kişiye delalet eder. Kardeşçe ve uyum içinde birliktelik yaşayan kimselerin arasındaki birliğe ve barışın içine fitne sokan kimselerin varlığına da işaret etmektedir. Bazende insanların dini duygularını sömüren kimselere işaret eder.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Dost görünümlü düşman ile tabir edilen bu rüya, rüya sahibinin çevresindeki güler yüzlü, tatlı dilli fakat dilinde zehir olan, fakat asıl amacı kişiye zarar vermek olan, karakter değiştiren kişiye işaret eder. Bu rüya çoğu zaman kişiye yol gösteren ve kötülüklerden korunması için yapılması gereken şeyleri de konu almaktadır. Bu rüyada bahsi geçen dost görünümlü kimsede, Allah korkusu olmadığı gibi, kişiye vereceği zararların da boyutu ölçülmemektedir.

Rüyada görülen yeşil yılan görülme şekline göre yorumlarda farklılıklar gözlemlenebilir, bu sebeple rüyanızı çok iyi hatırlamanız ve gördüğünüz diğer nesneler varsa eğer, onları da sitemizin arama bölümünden bulup okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada Yeşil Yılan Öldürmek

Rüyada yeşil yılan öldürmek varlığıyla insanlara huzursuzluk veren, neşesini kaçıran, iyi yerlere gelmesinde gözü olan bir kimseden kurtulmaya işaret eder. Aynı zamanda bu kişinin vereceği zararlardan kurtulmak için, gerçekleri göreceğine ve bu kişiyi hayatından tamamen çıkarmasına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yılan Sokması

Rüyada yeşil yılan sokması hayır ile yorumlanmaz. Güvendiğiniz inandığınız ve çok sevdiğiniz bir yakınınız tarafından hayal kırıklığı yaşamanıza ve bu kişiden göreceğiniz zarara işaret eder.

Rüyada Yeşil Yılan Tarafından Isırılmak

Rüyada yeşil yılan sokması hayır ile yorumlanmadığı gibi, yeşil yılan tarafından ısırılmakta aynı şekilde yorumlanır. Çevrenizde hanenize yakın olan kimseleri iyi seçmenize ve size zarar vermek isteyen insanları ayırt etmeniz gerektiğine yorumlanır. Hiç beklemediğiniz bir anda, düşünmediğiniz biri tarafından zarar görmenize işaret eder.

Rüyada Yeşil Yılan Kovalaması

Rüyada yeşil yılanın kovaladığını gören kimse için, size karşı art niyet ve kötü duygular besleyen, yaptığınız her işi kıskanan, başarılarınızı çekemeyen ve arkanızdan kuyunuzu kazan biri olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Yılandan Kaçmak

Rüyada yeşil yılandan kaçmak haz etmediği ve hoşlanmadığı bir kimse ile tabir edilir. Bu kimse tatlı dillidir fakat sözleriyle bile rüya sahibinin canını yakar ve onun üzüntü ve keder yaşamasına sebep olur. Deyim yerindeyse rüya sahibi bu tarz kişiden uzaklaşmasına ve onu gördüğünde yolunu değiştirmesine işaret edilir.

Rüyada Yeşil Yılan Tutmak

Rüyada yeşil yılan tutmak arkanızdan kötü sözler konuşan ve hak etmediğiniz sözlere maruz kalmanıza sebep olan kişi olarak yorumlanır. Yüzünüze karşı ise tatlı dille yaklaşan ve sanki o çirkin sözleri kendi söylememiş gibi pişkin, pişkin yüzünüze gülen kimse olarak işaret edilir. Bu kimsenin gerçek yüzünü erkenden fark edip, bu kişiden uzaklaşmanıza yorumlanır. Aynı zamanda rakiplerinize karşı her alanda, üstünlük sağlamaya ve çok güçlü başarılar elde etmeye işaret eder.

Rüyada Yatağında Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yatağında ya da evin içinde yeşil bir yılan görmek rüyayı gören kimsenin, ciddi sağlık sorunlarına yakalanmasına işaret eder. Yaşayacağınız bu sağlık sorunları sizi olumsuz yönde etkilemesine ve hanede çıkacak olan tatsızlıklara delalet eder.

Rüyada Çok Büyük Yeşil Yılan Görmek

Düşmanınızın kuvvetli ve çok tehlikeli olmasına yorumlanır. Rüyada bir sürü büyük yeşil yılan görmek ise, Aile içinde çıkacak olan huzursuzluklara işaret eder. Büyük yeşil yılan görmek hane bireylerinin arasındaki bağın kopmasına ve ilişkilerin zedelenmesine delalet eder. Eğer yeşil yılanı yakaladığını görür ise, aile içi tartışmaların çözüme kavuşmasına yorumlanır.

Yeşil yılan rüyasının detaylı yorumlarına ulaşmak için Rüyada Yılan Görmek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yeşil yılan rüyasıyla ile ilgili ayrıntılı yorumlarınızı özelden paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca