Rüyada “Yeşil Elma” Görmek

Yeşil Elma
Rüyada yeşil elma görmek iş hayatında güzel işler yapmaya işaret eder. Rüyada yeşil elma görmek gönül işlerinde hayırlı bir kısmet ve evlilik ile tabir olunur.

Rüyada yeşil elma görmek, İş hayatında güzel işler yapmaya işaret eder. Rüyada yeşil elma görmek gönül işlerinde kısmeti bulmaya ve hayırlı bir evlilik ile tabir olunur. Rüyada yeşil elma gören bir kimse aradığı mutluluğu ve huzuru en kısa zamanda bulacağına rivayet edilir. Rüyada yeşil elma görmek İslami tabiri rüyayı gören kişinin cennet ehli bir insan olacağına rivayet edilir. Rüyada görülen yeşil elma, cennet havzasının ve Hz. Muhammed (a.s.m) ’in kubbesi de renginin yeşil olması vesilesiyle rüyada görülen yeşil elma kötü mana taşımaz. Rüyada yeşil elma dağıtmak ilmi ve engin bilgilerinden, herkesin faydalanmasına işarettir.

Rüyada Yeşil Elma Görmek Nedir?

Rüyada yeşil elma görmek hayatında yapacağı değişikliklere ve yeniliklere işaret eder. Rüyada yeşil elma yemek rüya sahibinin eline geçen fırsatları iyi değerlendirmesi durumunda hedeflerine ulaşmasına yorumlanır. Rüyada yeşil elma toplamak uzun zamandır hayalini kurduğu ve gerçekleştirmek istediği şeylerin yakın zaman içerisinde, kısmetiyle beraber gerçekleşeceğine işarettir. Rüyada yeşil elma bahçesi görmek tabiatın sunduğu nimetlerden ve doğal güzelliklerden faydalanmaya ve hayırlı işlere adım atmaya delalet eder. Rüyada yeşil elma soymak, beklenmedik bir yerden gelecek olan toplu paraya işaret eder. Rüyada dalında yeşil elma görmek, işlerinin yolunda gitmesine amaçlarını gerçekleştirmeye yorumlanır.

Rüyada Yeşil Elma Yemek

Rüyada yeşil elma yemek günden güne artış gösteren hayat şartlarındaki zorlu engelleri aşmaya ve hedefine emin adımlar ile ilerlemeye tabir edilir. Rüyada yeşil elma vermek kendi engin bilgilerini ve tecrübelerini karşısındaki insana aktarmaya işaret eder.

Rüyada Yeşil Elma Ağacı Görmek

Rüyada yeşil elma ağacı deyim yerindeyse tırnaklarıyla kazıyarak geldiği makam ve mertebeye patron koltuğuna oturmaya işaret eder. Rüyada yeşil elma gören emeklerinin ve çalışmalarının karşılığını kat ve kat alacağına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Elma Toplamak

Rüyada yeşil elma toplamak kısmetinin ve şans kapılarının açılmasına hayalini kurduğu güzel yaşantıyı kısa zaman içinde yaşamaya işaret eder. Rüyada ağaçtan dalından yeşil elma toplamak engebeli yollardan geçerek, sabrın ve azmin sonunda yükselişe geçmek ile tabir olunur.

Rüyada Yeşil Elma Bahçesi Görmek

Rüyada yeşil elma bahçesi görmek maddi olarak hiç bir sıkıntı yaşamamak ile tabir olunur. Rüyada yeşil elma bahçesi görmek huzurlu sağlıklı ve bereketli bir döneme geçiş yapacağının işaretidir.

Rüyada Çürük Yeşil Elma Görmek

Rüyada çürük yeşil elma görmek rüyayı sahibinin, kısmet değerlendirdiği bir şeyde ortaya çıkacak olan sorun ve sıkıntılara alamet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca