Rüyada “Yeşil Domates” Görmek

Yeşil Domates
Enes Yaş 30 Trabzon'dan rüya yazıyorum. Rüyada yeşil domates topladığımı görüyordum ama yeşil domates yiyordum. Rüyada yeşil domates görmek nedir?

Rüyada Yeşil Domates görmek

Rüyada Yeşil Domates görmek; Dünya ve Ahiret de huzurlu ve mutlu bir hayat yaşamasına, Hakk’ın rahmetle günahları affetmesine, hayır ve sevaba tabir edilip, yorumlanır. Rüyada yeşil domates yediğini görmek, sağlık sorunları ile ilgili ciddi bir sorun yaşayacak olması ve bu sorunun uzun süre devam edecek olmasıdır. Rüyada yeşil domates toplamak, maddi ve manevi olarak rahatlamaktır. Rüyada yeşil domates bahçesi, aile içinde biraz daha huzurlu ve mutlu olmasıdır. Bekar için huzurlu bir yuvadır.

Rüyada yeşil domatesi dalında görmek; hata işlemek ve istemeden bir başkasının kalbini kırmak demektir. Rüyada yeşil domates turşusu görmek; geçmişte bazı hataları olmasına ve bunlardan dolayı yakın zamanda pişmanlık duyacağı şeyler yaşamasına işaret eder. Rüyada yeşil domatesi dalında görmek; sıkıntı ve hüzünlü bir an yaşamaya ve can sıkıntısına işaret eder.

Rüyada Yeşil Domates Topladığını görmek

Rüyada Yeşil Domates Topladığını görmek; sabırla çalışarak yaptığı işlerin faydasını görmektir. Maddi ve manevi olarak rahatlamaya, refaha kavuşmaktır.

Rüyada Yeşil Domates Turşusu görmek

Rüyada Yeşil Domates Turşusu görmek; hayırlı bir haber duyar veya maddi-manevi bir destek ve yardım etmek için, nimet ve devlete, izzet ve şerefe erer.

Rüyada Yeşil Domates Fidesi görmek

Rüyada Yeşil Domates Fidesi görmek; hayalini kurduğu bir şeyin olmasına az kaldığına ve sabır göstermesi gerekip Sebahat etmesi ile tabir edilir.

Rüyada Yeşil Domates Bahçesi görmek

Rüyada Yeşil Domates Bahçesi görmek; acele etmemesi gerektiğine ve yapılan işin sabırla yapılmasına, aile içinde ise daha rahat olup huzuru sağlaması gerektiğine işarettir.

Rüyada Yeşil Domates Aldığını görmek

Rüyada Yeşil Domates Aldığını görmek; bekar bir kişi ise karşısına çıkan kısmetin hayırsız olacağına ve kişiyi mutsuz edeceğine yorumlanır.

Rüyada Yeşil Domates Sattığını görmek

Rüyada Yeşil Domates Sattığını görmek; aile içi geçimsizliktir. Evli bir kişi ise karı koca arasında güven sorunu olacağına ve ayrılmak üzere olacağına delalettir.

Rüyada Yeşil Domates Ektiğini görmek

Rüyada Yeşil Domates Ektiğini görmek; şimdiye kadar çalışmalarının karşılığını fazlası ile alacağa bir döneme girmesi ve bol kazançlı işler yapıp, saygınlık görmesine tabir edilir.

Rüyada Yeşil Domates Verdiğini görmek

Rüyada Yeşil Domates Verdiğini görmek; kişinin özel hayatında ve iş hayatında sorunlar olduğu ve aceleci tavırları nedeni ile bir çok işinde sorun yaşayacağı istediği gibi olmayacağıdır.

Rüyada Yeşil Domates Yediğini görmek

Rüyada Yeşil Domates Yediğini görmek; dinden uzaklaşan ve başkalarının haklarından geçinmeye çalışan, haram para ve haram mala yönelmeyle tabir edilir.

Rüyada Dalında Yeşil Domates görmek

Rüyada Dalında Yeşil Domates görmek; yapılacak işlerde daha doğru kararlar alması gerekir. Bunun için sabırlı olup sonuçlarını düşünerek karar vermesi gerekir. Yapılan hatalar elindeki her şeyi kaybetmeye neden olur.

Rüyada Saksıda Yeşil Domates görmek

Rüyada Saksıda Yeşil Domates görmek; çekilen sıkıntıların sonunun iyi olması ve rahata kavuşacak olmasıdır. Bekar için evliliğe, evli için mutlu ve huzurlu olmaya işarettir.

Rüyada Salkım Yeşil Domates görmek

Rüyada Salkım Yeşil Domates görmek; iş ile yapılan yenilik ve yeni atılımlar yapacak olmak ve başarılı olunacak işler yapacak olmasıdır.

Rüyada Yeşil Domates Yıkadığını görmek

Rüyada Yeşil Domates Yıkadığını görmek; sıkıntı ve sorunların bitecek olmasına rüya sahibinin rahatlayacak olmasına, yapılacak olan iş’de bol kazanç sağlayacak olmasıdır.

Rüyada Yeşil Domates Suladığını görmek

Rüyada Yeşil Domates Suladığını görmek; iş konusunda çekilen sıkıntılar ve üzüntüler bitecek yeni olacak işinde çok başarılı olup mevki atlayacak olmasıdır.

Rüyada Yeşil Domates Verdiğini görmek

Rüyada Yeşil Domates Verdiğini görmek; beklediği bir haberin olumlu sonuçlanacak olması ve bu haberi mutluluk, sevinç ile herkese duyuracak olmasıdır.

Rüyada Tabakta Yeşil Domates görmek

Rüyada Tabakta Yeşil Domates görmek; çok seçici olmak ve eline geçecek bir fırsat ile iş ve aile hayatında çok mutlu olacak olmasıdır. İmkanları güzel değerlendirecek olmasıdır.

Rüyada Kasada Yeşil Domates görmek

Rüyada Kasada Yeşil Domates görmek; kazancının artması ile birikimlerinin çoğalmasıdır. Bekar için uzun zamandır beklediği kısmetinin onun için hayırlı olup bir yuva kurmasıdır.

Rüyada Yeşil Domates Suyu görmek

Rüyada Yeşil Domates Suyu görmek; maddi sıkıntılarının bir süre daha devam edecek olması ve işlerini düzeltip refaha erecek olmasıdır.

Rüyada Yeşil Domates Salatası görmek

Rüyada Yeşil Domates Salatası görmek; iş hayatında karar veremeyecek olması, sağlıkla ilgili ise sorunlar yaşayarak sıkıntılarının artmasıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca