Rüyada “Yere Düşmek” Görmek

Yere Düşmek
Rüyada yere düşmek çevrenizde olumsuz yönde eleştiri görmenize işarettir. Rüyada yüzüstü veya sırtüstü düşmek mağlubiyet ve maddi sıkıntı çekmektir.

Rüyada Yere Düşmek

Rüyada yere düşmek sıkıntılı bir dönem geçirmeye ve işlerinde istediği başarıyı elde edemeyip, yerli yersiz sorun ve stresler yaşamanıza tabir edilir. Rüyada yere düştüğünü görmek, hayırsız olan bazı işlerden ve kimselerden uzak durmanız gerektiğine yorumlanır. Rüyada ayağı takılıp yere düşmek, başarısını engelleyen kimselere karşı kendini maddi korumaya almaya rivayet edilir. Rüyada uçarken yere düşmek, istediği mevkiye tam sahip olacakken, engel çıkmasına delalet eder. Rüyada kayarak yere düşmek, hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez, sıkıntı ve dert ile tabir edilir. Rüyada attan yere düşmek, arzu ve muradına kavuşamamasına alamet eder. Rüyada yere düşmek, her yaptığı işin sonuçlarının kötü olması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada yere düşmek, İslami tabirlere göre aile içinde geçimsizliğe ve eşi ile arasında sorunlar olmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada tepe taklak yere düşmek, naip ve kısmetlerinin azalmasına maddi anlamda sıkıntı çekmeye tabir edilir. Rüyada tepeden yere düşmek, itibar ve mevki sahibi olmaya rivayet edilir. Rüyada yere düşmek, maddi ve manevi olarak sıkıntıya girmeye bundan dolayı huzursuz olmaya işarettir.

Rüyada Yüksekten Yere Düşmek

Rüyada yüksekten yere düşmek, çalışarak elde ettiği  servetini ve itibarı zaman içinde kaybetmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada yüksekten yere düştüğünü görmek, sahip olduğu mal, mülk ve mevkinin kıymetini bilip dikkatli olması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Yürürken Yere Düşmek

Rüyada yürürken yere düşmek, kafasını meşgul konularla ilgili arayış içinde olmasına ve kısa süre içinde iş değişikliği yapmaya tabir edilir. Rüyada yürürken yere düştüğünü görmek, yeni işinde başarılı olmaya bazı sıkıntılı durular ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada Tuvaletten Yere Düşmek

Rüyada tuvalette yere düşmek, kazancı karlı olacak yeni yatırımlar yapmaya bundan dolayı aile içinde huzursuz olmaya delalet eder. Rüyada tuvaletten yere düştüğünü görmek, geçirdiği kötü günleri geride bırakıp, kendine yeni bir hayat kurmasına tabir edilir.

Rüyada Yüzüstü Yere Düşmek

Rüyada yüzüstü yere düşmek, beklemediği bir anda bir arkadaşı tarafından maddi olarak zarara uğramaya ve dara düşmeye tabir edilir. Rüyada yüzüstü yere düştüğünü görmek, ailesinin onaylamadığı bir işi yapmaya ve her şeyini kaybedip pişmanlık yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Uçup Yere Düşmek

Rüyada uçup yere düşmek, aşk hayatını kendini tamamen kapattığı ve ummadığı bir anda bir kişi ile tanışmaya alamet eder. Rüyada uçup yere düştüğünü görmek, hayatının olumlu olarak değişmesine ve mutlu bir birey olup evlilik kararı almasına yorumlanır.

Rüyada Uçarak Yere Düşmek

Rüyada uçarak yere düşmek, zorluk ve vefa çekerek deyim yerinde ise tırnakları ile kazıyarak elde ettiği zenginlik ve makam sahibi olma ile yorumlanır. Rüyada uçarak yere düştüğünü görmek, uzun süredir beklediği iş ile ilgili haberin olumlu olarak gelmesine ve utlu olmasına tabir edilir.

Rüyada Sırt Üstü Yere Düşmek

Rüyada sırt üstü yere düşmek, hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez, aile ve iş hayatında sıkıntılar ve sorunlar yaşamaya yorumlanmaktadır. Rüyada sırt üstü yere düştüğünü görmek, işlerinin kötüye gitmesine parasal anlamda sıkıntılar yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Gökyüzünden Yere Düşmek

Rüyada gökyüzünden yere düşmek, mevki ve makam sahibi kimsenin bulunduğu konumu kaybetmesine tasvir edilir. Rüyada gökyüzünden yere düştüğünü görmek, bir bela yada felakete uğramaya alamet eder.

Rüyada Hamileyken Yere Düşmek

Rüyada hamileyken yere düşmek, rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı bir evlilik yapmaya ve çocuk sahibi olmaya tabir edilir. Rüyada hamileyken yere düştüğünü görmek, aile içinde huzurun ve muhabbetin artması anlamına gelir.

Rüyada Camdan Yere Düşmek

Rüyada camdan yere düşmek, sağlık sorunu yaşamaya ve bundan dolayı sıkıntıya düşmeye tefsir edilir. Rüyada camdan yere düştüğünü görmek, zor ve meşakkatli olacak bir iş ile meşgul olmaya alamet eder.

Rüyada Duvardan Yere Düşmek

Rüyada duvardan yere düşmek, yüksek bir duvar ise yıldızının düşük olmasına ve kısmetinin kapalı olmasına yorumlanmaktadır. Rüyada duvardan yere düştüğünü görmek, borç ve sıkıntılarının artmasına ve gelecek olan kötü günlerin habercisidir.

Rüyada Karanlık Yere Düşmek

Rüyada karanlık yere düşmek, iş hayatında başarısız olmaya ve bu duru yüzünden sürekli iş değiştirmeye tabir edilir. Rüyada karanlık yere düştüğünü görmek, iş hayatında büyük bir sıkıntısının olmaya ve sürekli sorunlar yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Çamurlu Yere Düşmek

Rüyada çamurlu yere düşmek, içinde bulunduğu karmaşık durumdan ve sıkıntılarından kurtulmaya tesfir edilir. Rüyada çamurlu yere düştüğünü görmek, kaybedilecek olan bir miktar para ile dara düşüp zor günler yaşamaya tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. furkan dedi ki:

    rüyamda motorsikletimle gidiyodum . tam olarak nasıl anlatılır o yol bilmiyorum sol tarafımı hatırlamıyorum. sağ tarafımda bi uçurum gibi bi yer vardı onunda sağında bi yol daha adamın biri orada mahsur kalmış ve benim gördügüm onun gaza basıp ordan uçmasıydı ardından benim ayağım kaydı bi ağaca tutundum ağac egildi egildii kırılmıştı galiba ve ben aşağı doru düşmeye başladım sırt ve bi anda uyandım

  2. yaşar dedi ki:

    rüyamda sevgilimin kullandıgı arabayla virajı alamayıp yeşillik bi orman üzerine düştük. havada uçarken kendizi çok iyi hissettik arka koltukta iki erkek daha vardı yere düşünce arkadakilere ne oldu tam bilmiyorum ama benim kolum incinmişti sevgilimi de ayaga kaldırmadım yere yatırıp yardım istemeye gittim gelincede onu kucağıma alıp bekelemeye başladık. anlamı nedir ayrıca her ikimizde evliyiz

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca