Rüyada “Yengeç” Görmek

Yengeç
Rüyada yengeç görmek, Göze batacak yeri bilinmeyen entrikaları anlaşılmayan kendisine ulaşılması çok zor olan fakat dostluğu çetin olan insana delalet eder.

Rüyada yengeç görmek, Göze batacak yeri bilinmeyen entrikaları anlaşılmayan kendisine ulaşılması çok zor olan fakat dostluğu çetin olan insana delalet eder. Rüyada yengeç görmek diyanet, Imam-ı Nablusi(ra) Rüyada yengeç görmek ile ilgili yorumu, Sert mizacı olan, yardım sever, nesebi azim bir kimseye işaret eder. Bir başka rüya alimine göre ise rüyada yengeç görmek, kötü huylu, kibirli ve hasud bir adama delalet eder.

Rüyada Yengeç Görmek ne demek?

Rüyada yengeç görmek, Rüyayı gören kişinin hayatında kısa bir süre karışık olaylar yaşayacağına ve bu yaşadığı olaylardan dolayıda kafasının çok karışacağına ikilemde kalacağına işaret eder. rüyada yengeç gören bir kimse, özel hayatında karşısındaki insanla, fikir uyuşmazlığı ve anlaşmazlıklar yaşanacağına da delalet eder. Rüyada çok yengeç yengeç görmek, mizacı sert olan, inatçı, kendini beğenmiş biriyle yaşanacak olaylara işaret eder. Rüyada birden fazla yengeç görmek, Rüyayı gören kişinin ticaret hayatındaki başarılarından dolayı kazancının artacağına, mal varlığının iki kat artacağına ve zengin biri olacağına işaret eder.

Rüyada Yengeç Yediğini Görmek

Rüyada yengeç eti yemek, Rüya sahibi çok zorlu yollardan geçerek, kendisi ve hanesindeki insanlar için faydalı işler yapacağına, sabırlı ve azimli sebat ettiği sürece hanesine bolluk ve bereket getirecek günlere kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Yengeç Yiyen Birini Görmek

Rüyada yengeç yiyen birini görmek, Rüya sahibi iş hayatında disiplinli, zeki, çevik, ve çalışkan kişiliğiyle herkesin övgüsünü alan ve herkesi kendine hayran bırakan biriyle tanışacağına delalet eder. Rüyada yengeç eti yiyen birini görmek, rüya sahibinin iş hayatındaki kişinin sayesinde, kendine iş ve gerçek yaşamla ilgili çok şey kazandıracağına ve bu kişiden çok şey öğreneceğine işaret eder.

Rüyada Yengeç Isırması

Rüyada yengeç tarafından ısırıldığını görmek, Bu rüya sahibi kendisini bir yengecin ısırdığını görmesi , gerçek hayata uyarlanmış bir yorumla tabir edilir ve yakın çevresinde yengeç burcu olan bir arkadaşı tarafından maddi ve manevi zarara uğrayacağına ve bu kişiyle tez zamanda bütün ilişkisini keseceğine delalet eder.

Rüyada Evde Yengeç Görmek

Rüyada evde görülen yengeç, Hanedeki huzursuzlukların baş göstereceğine, Rüya sahibinin iş ve özel hayatında çok zor günler geçireceğine ve rüya sahibinin kendisini düzeltmek, olumsuz yanlarından kurtulmak adına hayır işlerine yöneleceğine işaret eder.

Rüyada Yengeç Öldürmek

Rüyada yengeç öldürdüğünü görmek, Kıskanç, kötü huylu, rüya sahibinin mal ve mülkünde gözü olan kişileri fark edip, bu insanları çevresinden uzaklaştırmasına tabir edilir. Rüyada yengeç öldürmek, rüya sahibinin maddi manevi hayatını etkileyen, kötü huylu insanlar olduğuna ve bu insanların her yerde arkasından kötü söz eden kişiler olduğuna delalet eder. Rüyada yengeç öldürmek diyanet, Rüya sahibinin düşmanlarına galip gelmesi, hanesine huzur ve bolluk bereket gireceğine işaret eder.

Rüyada Suda Yengeç Görmek

Rüyada suda yengeç görmek, Rüya sahibinin yakın çevresinde kıskanç, kötü huylu, riyakar bir insan olduğuna ve bu insanın gerçek yüzünü ondan gelecek zararlardan sonra göreceğine ve bu kişiyle olan ilişkisini keseceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Yengeç Görmek

Rüyada beyaz yengeç görmek, Rüya sahibi evli ise hanede çıkacak olan huzursuzluğa işaret eder. rüyada beyaz yengeç gören bir kimse kötü huylu birinden manevi zarar göreceğine işaret eder. rüyada beyaz büyük yengeç görmek, eşine haksız yere yükleneceğine, kıskanç tavırlar sergileyerek onu manevi anlamda yıpratacağına ve bu ruh halinin iş ve özel hayata etkisini göstereceğine hanede huzursuzluklar çıkacağına delalet eder.

Rüyada Yengeç Yakalamak

Rüyada yengeç yakaladığını gören kimse, Kötü huylu bir yakınının yalanını ortaya çıkaracağına ve ona çok iyi bir ders vermek için bu ayıbını yüzüne vuracağına, onu hak yola getirmek için elinden tutacağına ve ona doğruları göstereceğine işaret eder. Rüyada birden fazla yengeç yakaladığını görmek, Rüya sahibinin iyi kalpli, temiz, merhametli bir kişiliği olduğuna ve kimsenin yanlışına göz yummayan, çevresindeki herkesin sorunlarına çözüm arayan bir insan olduğuna işaret eder.

Rüyada Ölü Yengeç Görmek

Rüyada ölü yengeç görmek, Rüya sahibinin uzun zamandır aklına takılan, fikirlerinde karışıklıklar yaşayan bir olayın gün yüzüne çıkmasına aydınlığa kavuşmasına işaret eder. Rüyada ölmüş yengeç görmek, Rüya sahibine zarar vermek isteyen, kötü huylu kişiden kurtulacağına ve yaşadığı zorlu günlerden sonra rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Rüyada Yengeç Yumurtası Görmek

Rüyada yengeç yumurtası görmek, Rüya sahibini gerçek hayatta yaşayacağı olumsuzluklara karşı uyarı niteliğinde bir rüyadır. Rüyada yengeç yumurtası gören kişi, yakın çevresinde ona zarar vermek isteyen insanların olduğuna, iş hayatında güvenilmez birine, sözüne sadık olmayan bir insana ve bu insan yüzünden maddi ve manevi zarara uğrayacağına işaret eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca