Rüyada “Yemek Yemek” Görmek

Yemek Yemek
Rüyada yemek yediğini görmek; Yemek yediği kap altın ve gümüş ise, bu rüya haram mala, üstünden kalkamayacağı bir borç altına girmeye delalet eder.

Rüyada yemek yediğini görmek; Bir kimsenin rüyada bir kapta yemek yediğini görmesi, kanaat ile yorumlanmaktadır. Rüyada yemek yediğini görmek; Yemek yediği kap altın ve gümüş ise, bu rüya haram mala haksız kazanca ve üstünden kalkamayacağı bir borç altına girmeye delalet eder.

Rüyada Yemek Yediğini görmek ne demek?

Rüyada yemek yediğini görmek ne demek? Rüyada sağ eli ile yemek yediğini görmek, Sünnet-i Seniyye ye uygun olup, hayıra işaret eder. Rüyada sol eliyle yemek yediğini görmek; düşmanın şerrinden emin olacağına, dostla birlikte cefa çekileceğine delalet eder. Rüyada yemek yemek görmek; Rüya sahibinin, geçimin kolay olacağına, hayırlı ve bol bereketli rızık elde edip hak yoldan kazanç sağlayacağına delalet eder. Rüyada lezzetli yemek yediğini görmek; rüyada lezzetli ve çok güzel yemekler yediğini gören , kişinin her şey de mutlu olacağına, ve tüm keder, dert, sıkıntılarından üzüntülerinden kurtulacağına delalet eder. Rüyada yemek yemek görmek; Rızk ile tabir olunur, ve bu sebep ile rüyada yemek yediğini gören kişi,  yemeğin durumuna iyi, güzel, lezzet durumuna göre, dünya hayatında da rızık ve bereketi artar.

Rüyada Kalabalıkla Yemek Yemek

Rüyada kalabalıkla yemek yemek, şan, şeref, şöhrete nail olacağına ve güzel bir isimle anılacağına delalet eder. Rüyada kalabalıkla yemek yediğini görmek, hanesindeki bolluk ve bereketin artacağına hak ve helal yoldan kazançlar sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Eliyle Yemek Yemek

Rüyasında eliyle yemek yediğini görmek;  farklı şekillerde yorumlanır. kaşık veya herhangi bir araç kullanmadan yenilen yemek; hanedeki bolluk ve bereketin azalacağına delalet eder. Bu rüya dine aykırı davranma ve bazı hatalar yapma anlamına da delalet etmektedir.

Rüyada Et Yemeği Yemek

Rüyada et yemeği yediğini görmek; Bu rüya çok hayırlı bir rüyadır. Bu rüya rızkın artmasına haneye bolluk ve bereketin gelmesine maddi manevi anlamda mutluluğa ve huzura delalet eder. Rüyada et yemeği yediğini görmek; Rüya sahibinin, yoksulluktan kurtulacağına ve hiç ummadığı yerlerden gelecek olan hayıra, bolluk ve berekete delalet eder.

Rüyada Çok Sıcak Yemek Yemek

Rüyasında sıcak yemek yediğini görmek; Rüya sahibi, Rızkını oldukça zor kazanacağına ve çok meşakkatli yollardan geçeceğine delalet eder. Rüyada çok sıcak yemek yediğini görmek; Sıkıntı çekmeden ele geçecek olan maddi kazanca işaret eder. Rüyada yemeği üfleyerek yemek; rüya sahibinin zorlu günler geçireceğine ve sıkıntılar içinde son nefesini vereceğine delalet eder.

Rüyada Çok Acılı Yemek Yemek

Rüyada acılı yemek yediğini görmek; Rüya sahibinin, yaşadığı ilişkide bir türlü istediğini elde edemeyen geçmişe dair unutamadığı biri ile yeniden bir ilişkiye başlayacağına delalet eder. Rüyada bol acılı yemek yediğini görmek; Rüya sahibinin, karmaşık duygulara kapılacağına ve yönünü bulamayacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Lokantada Yemek Yemek

Rüyada lokantada yemek yediğini görmek; Rüya sahibinin, geçmişteki eski ilişkisinin tekrardan filizleneceğine ve bu kişi ile eskileri anması adına güzel şeyler yaşayacağına delalet eder. Rüyada lokantada yemek yediğini görmek; Rüyayı gören kişinin, yakın zamanda eski arkadaşı ile arasındaki kırgınlıkları düzelteceğine ve tekrardan birliktelik olacağına delalet eder.

Rüyada Tavuk Yemeği Yemek

Rüyada tavuklu yemek yediğini görmek; Rüya sahibinin, kafasının çok karışık olduğu ve zor bir süreç den geçtiği anlamına gelmektedir. Rüyada tavuklu yemek yediğini görmek; Rüya sahibinin çevresinde,hanesinde, akrabalarında zor durumda olan birine yardım etmesi ile de tabir edilir.

Rüyada Yoksullara Yemek Vermek

Rüyada yoksullara yemek verdiğini görmek; Rüya sahibinin, bu rüyadan sonra hayatını hayır işlerine adayacağına işaret eder. Rüyada kimsesizlere yemek verdiğini görmek; Bu kişinin, eline geçecek olan para ile yoksullara, kimsesizlere, yardım edeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yemekten Zehirlenmek

Rüyada yemekten zehirlendiğini görmek; Rüya sahibinin, Çok iyi giden ilişkisinin bir anda alt üst olmasına işaret eder. Rüyada yediği yemekten zehirlendiğini görmek; rüya sahibinin hayatında hiç sorun yokken birden sorunlar ile karşılaşacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca