Rüyada “Yavru Balık” Görmek

Yavru Balık
Tolga yaş 22 Almanya'dan yazıyorum. Rüyada yavru balık gördüğümü hatırlıyorum ama sonrasında yavru balığı yediğimi gördüm. Rüyada balık yavrusu görmek nedir?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Yavru Balık görmek

Rüyada yavru balık görmek; Dünya ve ahirette huzur, muhabbet ile gelecek kısmet, para dostluklar ile saadete kavuşur denilmiştir. Rüyada küçük balık görmek; aralıklı işlenecek hayırlara ve küçük balıklar sayısı belli değil ise ayrı ayrı bol kısmet ve maişet genişliği demektir. Rüyada ufak balık görmek bol rızık ve genişlik ve ele geçecek bir miktar paraya delalet eder. Rüyada yavru balık görmek, ele geçecek ufak paraya, Rüyada balık yavrusu görmek, ani gelecek bir kısmete, Rüyada küçük balık görmek şans ve sevinçtir.

Rüyada Yavru balık görmek herhalde hayra, sevince ve ele geçecek ufak paralara işaret eder. Rüyada yavru balık sürüsü görmek, kısmete delalet eder. Rüyada akvaryumda yavru balık görmek; uyanıkken yapacağı duanın kabul ve makbul olacağına işarettir. Rüyada balık yavruları görmek; ufak şanslar ve hayatına girecek değişik farklı kısmetler ve ani kısmetler için verilecek kararlara delalet eder.

Rüyada Yavru Balık Yediğini Görmek

Rüyada Yavru Balık Yediğini Görmek; kısmet ve şansının açık olduğu ve bol kazançlı işler yapıp kazancını artırması ve arzuladığı şeylerin olmasıdır. Rüyada balık yavrusu yediğini görmek, işiyle alakalı yeni işiyle yapacağı atılımların olumlu olacağıdır.

Rüyada Balık Yavrusu Görmek

Rüyada Balık Yavrusu Görmek; hane içi huzur ve geçimdir. Rüya sahibinin eline geçecek büyük olmayan ama onu mutlu edecek bir mirastır. Rüyada balık yavruları görmek; Rüyayı gören kişi bekar ise evlenmesine ve evli ise çocuğu olacağına işarettir.

Rüyada Küçük Balık Sürüsü Görmek

Rüyada Küçük Balık Sürüsü Görmek; rüya sahibinin iş ile ilgili değişik kararlar alması ve bunları doğru olması sonucunda kazancının bereketlenerek artması ve para konusunda sıkıntı çekmeyecek olması ile tabir edilir.

Rüyada Yavru Balık Sürüsü Görmek

Rüyada Yavru Balık Sürüsü Görmek; çok arzu ettiği ve olmasını istediği bir şeyin olması ve maddi sıkıntılarının son bulanarak rahata ve huzura kavuşmasıdır. Rüyada balık yavrusu sürüsü görmek; Rüya sahibi için hayırlı ve güzel günler gelecek olmasıdır.

Rüyada Ufak Balık Görmek

Rüyada Ufak Balık Görmek; yapılan işlerin küçük olması ama bunun sonucunda çok kazançlı başka bir işinin olması ve hak ettiği hayata lükse, rahata erecek olmasıdır.

Rüyada Yavru Balık Tuttuğunu görmek

Rüyada Yavru Balık Tuttuğunu görmek; küçük olarak başladığı işini çok çalışarak büyütmesi ve bunun için çok mücadele vermiş olmasıdır. Rüyada balık yavrusu tutmak ve oltayla yakalamak; Rahat edeceği hayata, huzura, refaha ve bolluğa kavuşacak olmasıdır.

Rüyada Yavru Balık Yediğini Görmek

Rüyada Yavru Balık Yediğini Görmek; bekar bir kimse için hayırlı kısmete ve evli ise hayırlı evlat ile tabir olur. Rüyada balık yavrusu yemek; Rüya sahibinin kısa zaman içinde hayatında yapacağı değişim ve bol kazanç sağlayacak bir iş ile meşgul olacak olmasıdır.

Rüyada Yavru Balık Pişirdiğini görmek

Rüyada Yavru Balık Pişirdiğini görmek; küçük mesele yüzünden ağız münakaşasına girilecek olması ama aynı zamanda topluluk yapılacak olan gezi veya seyahat ile tabir olur.

Rüyada Yavru Balık Aldığını görmek

Rüyada Yavru Balık Aldığını görmek; kısmetlerinin artarak çoğalması ve yapılan her iş’de başarılı olacak kararlar alması ile kazancını ikiye katlayacak olmasıdır.

Rüyada Küçük Yavru Balık Tuttuğu görmek

Rüyada Küçük Yavru Balık Tuttuğu görmek; küçük olarak başlanan işlerde sabırla çalışarak büyütmesi ve şansının açık olmasıdır.

Rüyada Denizden Yavru Balık Tuttuğunu görmek

Rüyada Denizden Yavru Balık Tuttuğunu görmek; kısmet, şans, mutluluk, sevinç hepsinin aynı yaşayacağı bir dönemde olması ve sıkıntılarının bitmesidir.

Rüyada Oltaya Yavru Balık Takıldığını görmek

Rüyada Oltaya Yavru Balık Takıldığını görmek; iş kısmetlerinin açık olması aile içi hayatında mutlu olmasıdır. Hayırlı olacak bir evlilik yapılmasıdır.

Rüyada Akvaryumda Yavru Balık görmek

Rüyada Akvaryumda Yavru Balık görmek; bekar bir kimse için evlilik, evli bir kişi için huzurlu bir aile ve hayırlı evlattır.

Rüyada Ölü Yavru Balık Tuttuğunu görmek

Rüyada Ölü Yavru Balık Tuttuğunu görmek; kısmetlerinin açık olacak olması ama kısa bir süre biraz sıkıntı yaşayacak olmasıdır.

Rüyada Yavru Yılan Balığı Tuttuğunu görmek

Rüyada Yavru Yılan Balığı Tuttuğunu görmek; düşmanını fırsat vermemesi ve çok iyi vede güzel işler yaparak mevki sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Yüzen Küçük Balık Sürüsü Görmek

Rüyada Yüzen Küçük Balık Sürüsü Görmek; küs olduğu biri ile tekrar konuşmaya ve muhabbet etmektir. Eğer maaşlı bir işi var ise maaşında olacak zamma ticaret ile uğraşıyorsa işlerinin daha çok büyütmesidir.

Rüyada Yavru Köpek Balığı görmek

Rüyada Yavru Köpek Balığı görmek; çevresindeki ve etrafındaki kişiler ile sorun yaşaması ve şansızlık, uğursuzluktur. Aile içinde ise sorunlarının olmasıdır.

Rüyada Yavru Yunus Balığı görmek

Rüyada Yavru Yunus Balığı görmek; kısmet ve şanstır. Rüya sahibi için bolluk ve berekettir. Büyük kazançlar sağlayacak işler yaparak darlık vede sıkıntı çekmeyecek olmasıdır.

Rüyada Yavru Fok Balığı görmek

Rüyada Yavru Fok Balığı görmek; sıkıntı ve üzüntüdür. Yaşanacak olan sorunlar tatsız sorunların oluşacak olması ve bunları kolay atlatmayacak olmasıdır.

Rüyada Yavru Kurt Balığı görmek

Rüyada Yavru Kurt Balığı görmek; hayır ve iyiliktir. Kısmetli işler yaparak kazancının artması ve bir çok muhtaç kişiye yardımcı olmasıdır.

Rüyada Yavru Süs Balığı görmek

Rüyada Yavru Süs Balığı görmek; rüyayı gören kişinin çok kısmetli ve şanslı birisi olması ama bunları kullanmayı bilmeyip var olan fırsatı geri tepecek olması ile tabir olunur.

Rüyada Yavru Kılıç Balığı görmek

Rüyada Yavru Kılıç Balığı görmek; hayallerin ve isteklerinin gerçekleşmesidir. Geleceğinin parlak ve güzel olması, doğru kararlar alacak olmasıdır.

Rüyada Yavru Sazan Balığı görmek

Rüyada Yavru Sazan Balığı görmek; iş ve aile hayatının çok iyi olmasıdır. Rüyada sazan yavrusu görmek; İşleri ile yapılan değişiklikler ile gelecek haberin mutlu edecek olmasıdır.

Rüyada Yavru Palamut Balığı görmek

Rüyada Yavru Palamut Balığı görmek; rüyayı gören kişinin vicdanlı vede iyi biri olmasıdır. Rüyada palamut yavrusu görmek; Merhametli ve iyi kalpli olması ona bütün hayırlı kapıların açılacak olmasıdır.

Rüyada Yavru Japon Balığı görmek

Rüyada Yavru Japon Balığı görmek; sevilen vede takdir gören bir kişi olduğuna, Rüyada japon balığı yavrusu görmek; renkli bir kişilik ve yaşantısının’da bu yönde olacak olmasıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Neşe Bayraktar dedi ki:

    Teşekkürler

  2. munise dedi ki:

    rüyamda küçük bir fanusun içinde yavru iki tana balık gördüm. ben fanusa su koydukça balıklar büyüdü. sonra pencerenin önünde bir sürü yusufçuk kuşu vardı bende onları odaya aldım sonra pencereyi kapattım ama dışarıda kuşlar bi daha birikti ben de tam pencereyi açacakken pencreye aslanlar çıktı ve kuşları kaptı . aslan eve girmesin diye pencereyi açıpta kuşları alamadım

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca