Rüyada “Yastık” Görmek

Yastık
Rüyada yastık görmek, konforlu ve lüks hayat yaşamaya delalet eder. Rüyada yastık görmek, iyi ve güzel düşüncelere, hayırlı kısmete bazende şansa işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Yastık görmek, rüya sahibinin zengin, lüks, mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada yastık gören kimse, yakın zamanda temiz ve güzel hayaller kuracağına ve iyi günler yaşayacağına işaret eder. İslami yorumu, rüya sahibi için hayırlı kısmete ve iyi haberlere rivayet edilir. Diyanet yorumu, rüyada yastık gören kişi güzel olaylarla karşılaşacağına ve alacağı habere sevinç göz  yaşı dökeceği anlamına gelir. İmam nablusi yorumu, rüya sahibinin hane içinde mutlu olacağı ve güzel haberler alacağı anlamına gelir.

Rüyada yastık görmek hakkında, Ebu Said’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki; rüya sahibinin iyi düşüncelerle karşı karşıya kalacağına ve mutlu olacağına delalet eder. Rüyada yastık görmek bazı yorumculara göre, iş hayatında başarıya ulaşacağına ve yüksek mevkilere terfi edeceğine işaret eder.

Rüyada Yastık Görmek

Rüyada yastık görmek, rüya sahibi çevresindeki kişilerin baskısından uzaklaşıp konforlu ve lüks hayat süreceğine delalet eder. Rüyada yastık gören kimse, güzel düşüncelere ve hayırlı kısmete bazende şansa işaret eder.

Rüyada Yastık Kılıfı Görmek

Rüyada yastık kılıfı görmek, rüya sahibinin eline geçecek fırsatları değerlendirmesine delalet eder. Rüyada yastık kılıfı gören kimse, yakın zamandan şehir yada ülke seyahatleri yapacağına ve yeni arkadaşlıklar kuracağına işaret eder.

Rüyada Yastık Doldurmak

Rüyada yastık doldurmak, rüyada sahibinin tutumlu ve gereksiz yere para harcamamaya delalet eder. Rüyada yastık kılıfı dolduran kimse, yakın zamanda harcamalarını kısarak birikim yapacağına işaret eder.

Rüyada Yastık ve Çarşaf Görmek

Rüyada yastık ve çarşaf görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi zenginlik kapılarının açılacağına delalet eder. Rüyada yastık ve çarşaf gören kimse, yakın zamanda çevresi tarafından saygı gören ve başarısı ile taktir edilen biri olacağına işaret eder.

Rüyada Yastık Dikmek

Rüyada yastık dikmek, rüya sahibinin içinde olduğu aşk ve gönül işlerine delalet eder. Rüyada yastık diken kimse, uzun zamandır ilgi duyduğu kişiye açılamayacağına ve mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada Yastık Atmak

Rüyada yastık atmak, rüya sahibinin çevresi tarafından eline geçecek güzel fırsatlara engeller çıkacağına delalet eder. Rüyada yastık atan kişi, yakın zamanda hayırlı olacak projeleri elinin tersiyle itmesine, maddi ve manevi büyük kayıplar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Yırtık Yastık Görmek

Rüyada yırtık yastık görmek, rüya sahibinin yapacağı işlerde başarısız olacağı, kendine ait olan mal ve mülkü elinden kayıp gideceğine delalet eder. Rüyada yırtık yastık gören kişi, yakın zamanda sıkıntılı günlerini atlatılmasına ve kişinin kendini toparlayacağına işaret eder.

Rüyada Baş Yastığı Görmek

Rüyada baş yastığı görmek, rüya sahibinin mal, mülk sahibi olmaya ve sıkıntılarından kurtulmaya delalet eder. Rüyada baş yastığı gören kimse, yakın zamanda kendisine güzenilir hayırlı kısmet bulacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca