Rüyada “Yaşlıya Yardım Etmek” Görmek

Yaşlıya Yardım Etmek
Rüya sahibinin, hayır ve sevapla dolu bir hayat yaşayacağına ve maddi manevi iki cihandada bulacağı huzura işaret eder.

Rüyada yaşlıya yardım etmek; Rüya sahibinin, hayır ve sevap ile dolu bir hayat yaşayacağına işaret eder. Rüyada yaşlıya yardım ettiğini görmek; hayır duaları alacağına dürüst, hak yemeden helal kazanç kazanacağına delalet eder. Rüyada yaşlı birine yardım ettiğini görmek; girdiği her ortamda, herkes den saygı ve hürmet göreceğine, Allah dostları ile yakınlaşacağına delalet eder.

Rüyada Yaşlıya Yardım Ettiğini Görmek ne demek ?

Rüyada yaşlı anne, babaya yardım ettiğini görmek; Rüya sahibinin ticaret de büyük kazançlar elde edeceğine, Anne ve babasının rızasını kazanmaya manevi hayatının huzur, sağlık, bolluk ve bereket içinde geçeceğine delalet eder. Rüyada yaşlı hasta birine yardım ettiğini görmek; Bu kişi aile desteklerini de alarak, iş hayatında çok yüksek mertebeye ereceğine ve aldığı hayır dualarıyla çıkılan bir yolculuğun sonunda evliliğe, kız istemeye veya kız verme anlamlarına işaret eder.

Rüyada Yaşlı Kadına Yardım Etmek

Rüyada yaşlı kadına yardım ettiğini görmek; Rüyayı gören kişinin annesinin rızasını kazandığı ve ve onun duası ile maneviyatının kuvvetlendiğine işaret eder. Rüyada yaşlı teyzeye yardım ettiğini görmek; Annesinin duasını alarak, her sıkıntının ve belaların üstesinden geleceğine ve ayağına taş dahi değmeyeceğine işaret eder. Rüyada yaşlı amcaya yardım ettiğini görmek; Bu rüyayı gördük den sonraki hayatında dert, keder, sıkıntı maddi manevi huzursuzluklardan kurtulacağına Allah’ın rızasını kazanmak için çabalayacağına işaret eder.

Rüyada Yaşlıya Kötü Davranmak

Rüyada yaşlıya kötü davrandığını görmek;  Rüyayı gören kişinin en yakın arkadaşları tarafından maddi ve manevi zarara uğrayacağına delalet eder. Rüyada yaşlı birine kötü davrandığını görmek Rüya sahibinin çevresinde,  sahip olduğu maddi ve manevi değerlere göz diken düşmanlar olduğuna işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca