Rüyada “Yarasa” Görmek

Yarasa
Rüyada yarasa görmek kurulu düzenin bozulmasına ve hayatındaki her şeyin bir anda alt üst olmasına alamet eder. Rüyada görülen yarasa gam ve kedere işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Yarasa Görmek

Rüyada yarasa görmek bu rüya pek hayırlı yorumlanmaz. Hayatında her şey çok iyi giderken bir anda tersine dönmesine işaret edilir. Özel hayatında ve çalışma hayatındaki sorunların artmasına, sıkıntıların günden güne çoğalmasına, darlık çekmeye ve sefalet görmeye rivayet edilir. Rüyada görülen yarasa gam ve kedere tabir edilip, üzücü haberler işitmeye ve maddi manevi anlamda yaşanacak olumsuzluklara delalet eder. Meşakkatli ve zorlu yollardan geçecek olan bu kimse, başarmak ve yapmak istediği her işte önüne çıkacak büyük engellere işaret edilir.

İmam Nablusi: Sabırlı ve azimli olduğu takdir de, kalbindeki iyi niyeti bozmadığı sürece ve sebat ettiği müddetçe karşılaştığı engelleri aşacağına, hedefine ulaşarak zaferi elde edeceğine rivayet edilir. İslami tabiri: Günaha dalan bu kimsenin ömrü boyunca ayıplanmasına neden olacak işler yapmasına yorumlanır. Fakat tövbe ettiği vakit günahlarının affedileceği anlamına da gelmektedir. Diyanet: Rüyada eve siyah küçük yarasa girmesi hane içinde yaşanacak olan, maddi ve manevi kayıplar ile tabir edilir.

Rüyada Yarasa Yavrusu Görmek

Rüyada renkli yarasa yavrusu görmek hak yoldan ayrılan kimseye işaret eder. Aynı zamanda kötü yollara sapan bu kimsenin günah dolu ameller işlemesine ve Allah yolundan ayrılmasına işaret etmektedir.

Rüyada Yarasa Öldürmek

Rüyasında yarasa öldüren bir kimse uzun süredir yaşanan uğursuzlukları ve musibet günleri atlatmasına işaret edilir. Aynı zamanda bir sürü yarasa öldürdüğünü görmek rahata ermeye, hayatındaki her şeyin yoluna girmesine ve düzen içinde yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Yarasa Yakalamak

Rüyada yarasa yakaladığını gören kişinin yaşamış olduğu sorunların ve sıkıntıların temel kaynağını bulmasına işaret edilir. Yaşadığı sorunları çözüme kavuşturmasına ve bu vesileyle bütün yüklerinden kurtulmasına rivayet edilir.

Rüyada Yarasa Saldırısına Uğramak

Ardı arkası kesilmeyen sorunlar yaşamaya, talihsiz olaylar ile karşılaşmaya ve şansız günlere delalet eder. Ayrıca iş ve özel hayatındaki sorunların artmasına ve sağlık problemlerinin ciddi tehlikelere ulaşmasına rivayet edilir.

Rüyada Yarasa Sürüsü Görmek

Yaşanacak talihsiz işlere ve uğursuzluklara işaret edilir. Rüyada görülen bir sürü yarasa uzun süreli yaşanacak olan sorunlara işaret etmektedir.

Rüyada Yarasa Ölüsü Görmek

Rüyada yarasa ölüsü görmek art niyetli ve kötü huylu kimseler ile verdiği mücadeleye işaret eder. Aynı zamanda düşmanlarına karşı verdiği zorlu mücadelede başarı ve zafer elde etmesine yorumlanır.

Diyanet ve İslami tabirlerini Rüyada Yarasa Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz. Yarasa görmekle ilgili rüyanızı detaylı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca