Rüyada “Yaralanmak” Görmek

Yaralanmak
Rüyada yaralanmak, elde edeceği maddi ve manevi değerli eşyaya delalet eder. Rüyada yaralandığını görmek, kısa sürede eline geçecek güzel fırsata işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Yaralanmak, rüya sahibinin keder, sıkıntı ve zor günler yaşayacağına, büyük bir suç işleyeceğine delalet eder. Rüyada yaralanan kimse, çevrenizde veya hane içinde tedirgin sizi kötü etkileyen olaylar ile karşılaşacağına işaret eder. İslami yorumu, kişinin çalışmaları sonucunda elde edeceği başarı ve maddi kazanca rivayet edilir. Diyanet yorumu, rüya sahibinin çok hassas bir durumda bulunduğu dönemden kurtulmak için elinden geleni yapmaya ve sonunda huzura kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada yaralanmak hakkında, İbni Kesir (r.a.) demiştir ki;  rüya sahibi yokluk sıkıntısı çekmeyeceğine ve maddi ve manevi feraha ereceğine delalet eder. Rüyada yaralanmak bazı yorumculara göre, rüya sahibinin kendisine düşmanlığı açık açık belli olan bir kimse sürekli rahatsız edici sözler duyacağına işaret eder.

Rüyada Yaralanmak

Rüyada yaralanmak, rüya sahibinin elde edeceği olan maddi ve manevi değerli eşyaya delalet eder. Rüyada yaralandığını gören kimse, kısa süre içerisinde eline geçecek fırsatlar karşısında başarıya ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Sağ Elin Yaralandığını Görmek

Rüyada sağ elin yaralandığını görmek, hayırlı haber olarak yorumlanır. Rüya sahibinin planlı olarak yaptığı çalışmalardan helal kazanç elde edeceğine ve rahat ereceğine delalet eder. Rüyada sağ elinin yaralandığını gören kimse, yakın zamanda yapacağı işler karşısında maddi yönden kazancının artmasına ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Sol Elin Yaralandığını Görmek

Rüyada sol elinin yaralandığını görmek, hayırlı bir haber değildir. Rüya sahibinin yaptığı plansız çalışmalar sonucu elinde olan maddi ve manevi değerli eşyaların bir kısmını kaybedeceğine delalet eder. Rüyada sol elinin yaralandığını gören kimse, yakın zamanda çeşitli sebeplerden dolayı işlerinin bozulacağını ve büyük kayıplar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Baldırdan Yaralandığını Görmek

Rüyada baldırdan yaralandığını görmek, rüya sahibinin huzurlu, sağlıklı uzun bir ömür yaşayacağına delalet eder. Rüyada baldırından yaralanan kimse, yakın zamanda gelecek hayırlı bir habere işaret eder.

Rüyada Kanlı Yaralama Görmek

Rüyada kanlı yaralama görmek, rüya sahibinin yakınları tarafından hayal kırıklığı yaşayacak olaylarla karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüyada kanlı yaralanma gören kimse, yakın zamanda çevresinde dedikodusu yapılacağına ve sıkıntılı, üzüntülü günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Silahla Yaralanmak

Rüyada silahla yaralanmak, rüya sahibinin  çevresindeki kişiler tarafından zarara uğrayacağına ve sağlık problemi yaşayacağına delalet eder. Rüyada silahla yaralanma gören kimse, yakın zamanda  düşüncesizce alınmış kararlar sonrasında, gelecek kaygısı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Bıçakla Yaralanmak

Rüyada bıçakla yaralanmak, rüya sahibinin çevresindekiler tarafından gelecek zarar ve kötülüklerden korkacağına delalet eder. Rüyada bıçaklan yaralanma gören kimse, kişinin korkularını ile yüzleşeceğine ve yakın zamanda kendisine büyük zararlar verdiğine rivayet eder.

Rüyada Silahla Yaralanmak Ama Ölmemek

Rüyada silahla yaralanmak ama ölmemek, Rüya sahibinin zor zamanlar geçireceğine ve küçük bir sağlık problemi yaşayacağına delalet eder. Rüyada silahla yaralanan ama ölmeyen kimse, yakın zamanda yapacağınız uzun bir yolculukta kaza atlatacağınıza işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca