Rüyada “Yağmur Yağması” Görmek

Yağmur Yağması
Rüyada Yağmur yağması görmek, huzur, mutluluk, ve hayırlı kısmete delalet eder. Rüyada Yağmur yağdığını görmek, müjdeli bir haber demektir.

Rüyada Yağmur yağması görmek, Rüya sahibi için hayırlara vesile olacağına, ferah ve esenliğe kavuşacağına delalet eder. Rüyada yağmur yağdığını görmek, manevi halinin feraha ve esenliğe ereceğine, sıkıntılarından arınmasına işaret eder. Rüyada yağmur yağmasının İslami anlamına göre yorumu, İmamı Nablusi(ra) demiştir ki, rüyada yağmur yağması görmek, hane içinde hayır ve rızkın, bolluk ve bereketin artacağına delalet eder.

Rüyada yağmur görmek, iş hayatında makam ve mertebeye yükseleceğine, özel hayatında beklenmedik sürprizler ile karşılaşacağına delalet eder. Rüyada yağmur yağmasını görmek bazı yorumculara göre, huzur, mutluluk, ümit ve sevinç olarak kabul edilir. Rüyada yağmur yağması dini anlamı, rüyayı gören kişinin iyi ahlaklı, güzel amel işleyen bir kul olduğuna, hane içinde hürmet ve saygınlık gören bir kişi olduğuna delalet eder.

Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yağması, kişinin içinde bulunduğu sıkıntıyı atacağına ve ruh halinin feraha ermesine delalet eder. Rüyada yağmur yağmasını gören kimse, aile hayatının rahata ermesine veya iş hayatında mertebe yükselmesi anlamına gelir.

Rüyada Yağmur Suyu İle Abdest Almak

Rüyada yağmur suyu ile abdest almak, kişinin ahiret hayatı, dini ve dünyevi işlerinin doğru yolda gitmesine delalet eder. Rüyada yağmur suyu ile abdest alan kimse, dünya ve ahiret hayatında doğru bir din ve ahlaka şöhret kazanmasına işarettir.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yağmur yağdığını görmek, rüya sahibinin uzun zamandır beklediği hayırlı haberin geleceğine ve sıkıntılarından arınıp feraha çıkmasına delalet eder. Rüyada yağmur yağdığını gören kimse, işlerinin düzene gireceğine ve uzun zamandır konuşmadığı yakınları ile bir araya geleceğine işaret eder.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek, rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı maddi ve manevi sıkıntıları tez zamanda atlatacağına, ve sağlık sorunları var ise eğer Allah”ın izni ile şifa bulacağına eski sağlığına kavuşacağına delalet eder. Rüyada yağmurda yürüyen kimse, endişe ve korku dolu günleri ardında bırakacağına huzur ve ferahlığa ereceğine rivayet edilir.

Rüyada Yağmurun Üstüne Yağması

Rüyada yağmurun üstüne yağmasını gören bir kimse dert ve kedere uğramayacağına eski neşeli ve güzel günlerine kavuşacağına işaret eder. Rüyada yağmurun üstüne yağmasını gören kimsenin, tuttuğu dileklerin kabul olacağına ve kısmetinin açılacağına delalet eder.

Rüyada Sağanak Yağmur Yağması

Rüyada sağanak yağmur yağması, hayırla yorumlanmaz. Kişinin maddi ve manevi sıkıntıya gireceğine işarettir. Rüyada sağanak yağmur yağmasını gören kimse, maddi ve manevi zarara uğrayacağına, işlerinin kötüye gitmesine yorumlanır.

Rüyada Sağanak Yağmur Görmek

Rüyada sağanak yağmur görmek, rüya sahibi için haneye girecek olan bolluk ve berekete, mutluluk, afiyete, bol rızk kısmet ve helal kazanca işaret eder. Rüyada sağanak yağmur gören kimse, kısmetinin açılacağına, işlerinin düzene gireceğine ve ailesi ile mutlu bir ömür geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Yağmur Duası Etmek

Rüyada yağmur duası etmek, kişinin ettiği duaların kabul olacağı ve yaşadığı sıkıntılardan feraha çıkması anlamına gelir. Rüyada yağmur duası eden kimse, yaptığı hataları fark edip, Allah”a tövbe etmesine ve sıkıntılarından arınmasına delalet eder.

Rüyada Yağmur Yağarken Yağmur Görmek

Rüyada yağmur yağarken yağmur görmek, kişinin yaşadığı sıkıntılarından arınıp feraha çıkmasına ve hayırlı haber almasına delalet eder. rüyada yağmur yağarken yağmur gören kimse, yakın zamanda beklediği habere sevinip mutlu olacağı ve feraha kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Siyah Yağmur Görmek

Rüyada siyah yağmur görmek, yakın zamanda sıkıntı veya sağlık problemi yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada siyah yağmur gören kimse, sağlığının bozulacağı, maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağı sonrasın da feraha kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Yağmurun Sadece Bir Yere Yağması

Rüyada yağmurun sadece bir yere yağması, rüyada yağmurun tek noktaya yağdığını görmek iki şekilde yorumlanır.  o kişiye bolluk, bereket, ve huzur getireceğini, diğer anlamı ise kişiye kötülük, sıkıntı, aile ve iş hayatının bozulması anlamına gelir. Rüyada yağmurun sadece bir yere yağmasını gören kimse, sıkıntılarından arınıp bolluk, bereket ve mutlu adım atacağına işarettir.

Rüyada Rüzgarla Birlikte Yağmur Görmek

Rüyada rüzgarla birlikte yağmur görmek, yaptığı işi helal yollardan kazanması anlamına gelir. Rüyada rüzgarla birlikte yağmur gören kimse, yaşadığı problemli hayattan  arınıp ferah ve sıkıntısız günler geçirmenize delalet eder.

Rüyada Yağmur Suyuna Dokunmak

Rüyada yağmur suyuna dokunmak, kişi korkuyor ve çekiniyorsa o konu ile ilgili rahata ve huzura kavuşur. Rüyada yağmur suyuna dokunan kimse, sıkıntılarından ve hastalıktan kurtulur, maddi feraha kavuşmasına  delalet eder.

Rüyada Yağmur Altında Kalmak

Rüyada yağmur altında kalmak, beklenen müjdeli bir  haberin geleceğine kısmetli ve bereketli olacağına delalet eder. Rüyada yağmur altında yürüyen kimse, rüya sahibinin hayırlı, güzel, gönül rahatlığı, ve sıkıntılarından kurtulması anlamına gelir.

Rüyada Güneşle Beraber Yağmur Görmek

Rüyada güneşle beraber yağmur görmek, uzun zamandır beklenen müjdeli haberin gelmesi ve mutluluk gözyaşı dökeceğinize işarettir. Rüyada güneşle beraber yağmur gören kimse, özel hayatınızda beklenen teklifi almanıza ve mutluluk göz yaşı dökmeniz anlamına gelir.

Rüyada Bir Mahalleye Şiddetli Yağmurun Yağması

Rüyada bir mahalleye şiddetli yağmurun yağması, o bölgede yasanacak kötülük, iftira ve belaya işaret eder. Rüyada bir mahalleye şiddetli yağmurun yağmasını gören kimse, basına gelecek fitne, bela, ve kötülükten zarar gelmesine delalet eder.

Rüyada Yağmurun Çiselemesi

Rüyada yağmurun çiselemesi, tez zamanda sıkıntılarından veya hastalığından arınması anlamına gelir. Rüyada yağmurun çiselemesini gören kimse, çeşitli problemlerinden veya sıkıntılarından kurtulup feraha etmesi anlamına gelir.

Rüyada Bulanık Yağmur Yağması

Rüyada bulanık yağmur yağması, kişiye gelecek bela, kötülük, iftira, musibet veya kötü haberi alacağı anlamına gelir.

Rüyada bulanık yağmur gören kimse, başından geçecek kötü olaylardan üzülmesine ve günah işlemesi anlamına gelir.

Rüyada Yağmurun Yavaş Yağması

Rüyada yağmurun yavaş yağması, kişinin ahlakının iyi olduğuna ve çevresinde sevilen birisi olduğuna delalet eder. Rüyada yağmurun yavaş yağmasını gören kimse, maddi ve manevi tüm sıkıntılarından arınıp feraha çıkacağına işarettir.

Rüyada Yağmurun Altında Şarkı Söylemek

Rüyada yağmurun altında şarkı söylemek, hayırlı eşe ve şöhrete kavuşacağını delalet eder. Rüyada yağmurun altında şarkı söyleyen kimse, yakın zamanda meşhur biri olup doğru adımlar atarak hayırlı bir eşe işarettir.

Rüyada Yağmurdan Dolayı Sel Akması

Rüyada yağmurdan dolayı sel akması, yakın zamanda çevrenizdekilere kötülük, iftira, sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada yağmurdan dolayı sel akmasını gören kimse, aile veya iş hayatında ciddi sıkıntıları yaşayacağı anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca