Rüyada “Yabancı Kadın” Görmek

Yabancı Kadın
Rüyada yabancı kadın görmek, mutlu, huzurlu yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada yabancı kadın görmek, kazancını şans oyunlarından kazanacağına işaret eder.

Rüyada Yabancı kadın görmek, çevrenizdeki kişi ve kişilere yardım eli uzatmaya ve müjdeli bir haber alacağınıza delalet eder. Rüyada yabancı kadın gören kimse, büyük bir şans içinde olacağına ve hayatındaki her şeyin yolunda gideceğine, maddi ve manevi gelir sahibi olacağına işaret eder. Rüyada yabancı kadın görmenin İslami anlamı, kişinin hane rızkını kendi geliri dışından başka kaynaklardan da elde ederek, maddi birikim yapacağı anlamına gelir.

Rüyada yabancı kadın görmek hakkında Caferi Sadık (r.a.) demiştir ki; yakını tarafından kalacak mirasa veya müjdeli bir haberin geleceğine delalet eder. Rüyada yabancı kadın görmek bazı yorumculara göre, hayırlı kısmete, helal kazanca ve güzel yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada yabancı kadın görmenin dini ve diyanet anlamı, kişinin işlerin rast gideceğine ve sıkıntılarından arınıp, çevresindekilerin saygısını kazanacağı anlamına gelir.

Rüyada Yabancı Kadın Görmek ne demek?

Rüyada yabancı kadın görmek, rüya sahibinin yakınındaki kişilere yardım eli uzatacağına ve güzel yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada yabancı kadın gören kimse, yakın zamanda kazancını şans oyunlarından kazanacağını ve maddi birikim yapacağına işaret eder.

Rüyada Güzel Bir Yabancı Kadın Görmek

Rüyada güzel bir yabancı kadın görmek, rüya sahibinin hayatını değiştirecek güzel, iyi huylu, karakterli bir bayanla tanışacağına delalet eder. Rüyada güzel bir yabancı kadın gören kimse, kısa sürede kısmetinin açılacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada Yabancı Kadınla Evlenmek

Rüyada yabancı kadınla evlenmek, rüya sahibinin eşi ile her konuda anlaşacağına ve evdeki bereketinin artacağına delalet eder. Rüyada yabancı kadınla evlenen kimse, yakın zamanda hayırlı işler yapacağına, maddi bereketinin artacağına hanesinde mutlu ve huzurlu yaşam süreceğine  işaret eder.

Rüyada Yabancı Kadınla Sevişmek

Rüyada yabancı kadınla sevişmek, rüya sahibinin iş için gireceği ortaklıkta büyük zarara uğrayacağına ve sıkıntıya gireceğine delalet eder. Rüyada yabancı kadınla sevişen kimse, güvendiğiniz bir yakınınızın size tuzak kurduğuna işaret eder.

Rüyada Yabancı Kadınla Yatmak

Rüyada yabancı kadınla yatmak, rüya sahibinin güzel, mutlu bir ilişkiye başlayacağına delalet eder. Rüyada yabancı bir kadınla yattığını gören erkek, yakın zamanda tanışacağı kişi ile aşk hayatının başlayacağına işaret eder. Rüyada yabancı kadınla yatan kimse, iş seyahatine çıkacağına ve özel hayatının güzel gideceği anlamına gelir.

Rüyada Yabancı Kadın Misafir Görmek

Rüyada yabancı kadın misafir görmek, rüya sahibinin çevresiyle iyi anlaşmasına ve sevilip sayılacağına delalet eder. Rüyada yabancı kadın misafir gören kimse, yakın bir dostu ile ortak iş kurup, başarı kuracağına ve helal kazanç sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Yabancı Kadına Sarılmak

Rüyada yabancı kadına sarılmak, rüya sahibinin yakın bir dostuna yardım ve destek vereceğine delalet eder. Rüyada yabancı kadına sarılan kimse, kısa sürede yeni iş kapılarının açılacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca