Rüyada “Yabancı Dil konuşmak” Görmek

Yabancı Dil konuşmak
Zeynep yaş 31 TRABZON'dan gördüğü rüyayı soruyor? Rüyada yabancı dil bilmediğim halde konuştuğumu gördüm, Rüyada yabancı dil konuşmak neye delalet eder.

Rüyada yabancı dil konuşmak

Rüyada yabancı dil konuşmak; konuştuğunuz dili tanımak hangi lisanda konuştuğunuzu anlıyorsanız, bilmediğiniz bir işte başarı sağlamak, zafer, müjde ve sevinç habercisidir. Rüyada yabancı dilleri güzel konuşmak ve bilmediği dilleri konuşmak konuştuğunu görmek; ticari alanda iş yapan bir esnafsa işlerinin çok büyüyeceğine ve büyük işlere imza atacağına işarettir. Rüyada Yabancı Dil konuşmak, sevgili ve aşk demektir. Rüyada yabancı dil konuştuğunu görmek, bilmediği bir işte başarı, zafer kazanmak demektir.

Rüyada Konuştuğu dili bilmemek

Rüyada konuştuğu dili bilmediğini ne konuştuğunu anlamadığını görmek; bir işe kalkışmak ve kalkıştığı işte yalnız kalmak, istediği gibi yardım görmeyeceğine ve hayal ettiği şeylere çok zahmet ve eziyet çekerek kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Farklı diller konuşmak

Rüyada birden farklı diller konuşmak; ummadığı bir anda gelecek mirasa, iş toplantılarına ve işlerinin çoğalmasına arzu ettiği şeylere fazla emek harcayarak kavuşmaya işaret eder. Rüyada birden fazla dil konuşmak, zafer, şans ve başarı habercisidir.

Rüyada yabancı dilde yazı görmek

Rüyada yabancı dilde yazı görmek; sıkıntılardan ve hüzünden kurtulmasına ve rahat bir nefes almasına yorumlanır. Çünkü rüya sahibinin kazancının artmasına işarettir.

Rüyada yabancı dil konuştuğunu görmek

Rüyada yabancı dil konuştuğunu görmek; saygınlık görmesine izzet şeref ve onurunun artmasına yeni işindeki ortaklarının hayırlı olmasına işarettir.

Rüyada yabancı dilde kitap görmek

Rüyada yabancı dilde kitap görmek; rüya sahibinin bulunduğu kederden kurtulmasına ve olmasını istediği bir şeyin olmasına işarettir.

Rüyada yabancı dilde kitap Okumak

Rüyada yabancı dilde kitap Okumak; eğitiminin tamamlanmasına ve iş hayatında çok başarılı olunacağına ve farklı insanlarla tanışmaya işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Ahsen dedi ki:

    öncelikle iyi günler.Ben geçtiğimiz günlerde rüyamda 3 yakın arkadaşımla Kore’ye gittiğimi ve oradaki bir beyefendiden yemek için bir şeyler istemek istediğimi ama henüz o kadar akıcı konuşamadığımı fark ettim.Daha sonra bize rehberlik eden başka bir beyin bize yardımcı olduğunu gördüm.Daha sonra rehber olan beyefendi benden parasını ödemek için para istiyordu ama ben yanımda para olmadığını daha doğrusu henüz dövize çevirmediğimi belirtiyordum,Elifnur ismindeki bir arkadaşım benim yerime parayı uzatıyordu.Ama para bizim kendi ülkemizde kullandığımız 1 tl’nin 5 kat büyütülmüş haliydi.Ne anlam geldiğini söylerseniz sevinirim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca