Rüyada “Yabancı Dil” Görmek

Yabancı Dil
Onur yaş 30 İSTANBUL'dan rüyamda yabancı dil kursu gördüm, İngilizce konuşuyordum, manası nedir? Rüyada yabancı dil kursuna gitmek konuşmak nedir?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Yabancı Dil görmek

Rüyada yabancı dil görmek; Cenâbı Hakk duasını kabul eder, o duayı her ne maksatla etmiş ise hayırlı şey dilerse kabul olur denilmiştir. Rüyada yabancı diller görmek; Dünya ve Ahirette yücelir, huzurlu ve mutlu bir hayat yaşamaya erer. İstediğine kavuşur denilmiştir.

Rüyada Yabancı Dil kursu görmek

Rüyada yabancı dil kursu görmek; emir ve sözlerinin geçerli ve dinlenilir, itaat edilir olmasına işaret eder. Rüyada yabancı dil kursu hangi dilde olursa olsun fark etmez, öğrenci için hayırlı bir tahsil hayatı görmeye işaret eder.

Rüyada Yabancı Dil kursuna gitmek

Rüyada yabancı dil kursuna gitmek; işlerinin bağlanıp zorluğa uğramasına, özellikle kursa gidip konuşmak isteyip de buna muvaffak olamadığını yabancı dil konuşamadığını görmek; bela ve musibetin daha büyük olduğuna işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Rüyamda kardeşimin bana yalancı dediğini gördüm. Rüyada yalancı denildiğini görmek ne anlama gelir? ( Türkan Çetin ) dedi ki:

    Rüyamda kardeşim bana yalancı dedi ne anlama gelir.

    1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

      Merhaba Türkan, Rüyada yalancı dediğini görmek, sıkıntılı ve meşakkatli olacak günler yaşamaya iş hayatınızda ve özel hayatınızda bazı sorunlar yaşamaya iş yaşamında yapılan bir hatadan dolayı maddi olarak büyük sıkıntılar yaşama ile yorumlanır.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca