Rüyada “Yabancı Dil duymak” Görmek

Yabancı Dil duymak
Tuba yaş 23 İSTANBUL'dan rüya sordu? Rüyada yabancı dil sesleri duyuyordum ne konuştuklarını anlamıyordum. Rüyada yabancı dil duymak neye işaret eder.

Rüyada Yabancı dil duymak

Rüyada yabancı dil duymak; konuşulan dili anlamak ve algılamak, iyimserlik ve iş toplantısı yapmak ile yorumlanır. Rüyada yabancı lisan duymak; karmaşık ve alakasız bazı gelişmeler yaşamaya, istemediği biri ile görüşmeye, Rüyada yabancı kelimeler duymak; bazende belirsiz bir olayın vuku bulmasına moral bozukluğuna işaret eder. Rüyada yabancı dil ve farklı lisanlar duymak; hareketli bir hayata ve karmaşık olayların yer almasına işaret eder.

Rüyada yabancı dil Bilmek

Rüyada yabancı dil Bilmek; rüya sahibinin hiç bilmediği bir işe başlamasına ve çok başarılı olmasına kazancının bir anda çoğalmasına yorumlanır.

Rüyada yabancı dil Öğrenmek

Rüyada yabancı dil Bilmek; yeni arkadaşlıklar edineceğine ve güzel hayırlı şeyler olacağına delalet eder. Rüyada yabancı dil öğrenmek çok çalışmaya ve başarıya işaret eder.

Rüyada yabancı dil Sınavına Girmek

Rüyada yabancı dil Sınavına Girmek; alacağınız kararları bir defa daha gözden geçirmeniz gerektiğine ve doğru kararlar vermeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada yabancı dil Şarkı Dinlemek

Rüyada yabancı dil Şarkı Dinlemek; eğer rüya sahibi yabancı dil eğitimi alıyorsa bununla alakalı olup ileride huzura ve refaha kavuşmasıdır.

Rüyada yabancı dil konuşmak

Rüyada yabancı dil konuşmak; içinde bulunduğu durumdan kurtulup yeni işlemlerde bulunacağına ve güzel işler yapacağına işarettir.

Rüyada yabancı dil konuşan birini görmek

Rüyada yabancı dil konuşan birini görmek; çok iyi yerlere gelecek olmasına eline geçen fırsatları iyi değerlendirmesi ve bulunduğu yerde mevki sahibi olmasına yorumlanır.

Rüyada yabancı dil okumak

Rüyada yabancı dil okumak; hayır ile yorumlanmaz, çekilecek sıkıntı ve üzüntüye işarettir. İş alanında zorluğa düşmektir.

Rüyada yabancı dil yazı görmek

Rüyada yabancı dil yazı görmek; bir başkası ile sorun yaşadığına ve bunun çözülemediğine en kısa zamanda çözülecek bir sorun olduğudur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. buse dedi ki:

    Bir dukkana gittim ve dukkan kapaliydi.kapida sahibini bekledim biraz sahibi geldi yanima telefonuyla ilgili bir sey sordu ama ingilizce konustu . Sonra ben turkce cevap verince benden ozur diledi ingilizce diliyle bende ingilizce cevap vermeye çalıştım.sonra karisi geldi. Kocasinin yanina gitti . sonra bana yaklasti yüzümü inceledi. Cok guzel ,yuzunu incelemek korkutucu bir his veriyo ama çok guzel dedi bende tesekkur etim kadin hem ingilizce hem de turkce konusuyodu

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca