Rüyada “Yaban Kazı” Görmek

Yaban Kazı
Rüyada Yaban kazı yakalamak, tutmak, almak iyi huylu, asil ve onurlu kadın anlamına da gelir. Rüyada yaban kazı işlerin'de açılmasına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RUYADA YABAN KAZI GÖRMEK: Rüyada yaban kazı görmenin İslami anlamı nedir, o memlekette görülecek verimli ve bereketli bir gelecek ve çok ucuzluğa; Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre yaptığı işlerle halkın arasında saygınlık kaza­nan değerli bir kadına işarettir.

Rüyada Yaban kazı kesmek yemek

Rüyada Yaban kazı bulmak, almak, kesmek, ye­mek ne anlama gelir, yaban kazı kesip, yemek ve diğer kuşlar bahsinde beyan olunduğu gibi fakat yukarıda anlatılan özellikleri de dikkate alınarak tabir edilir. Rüyada yaban kazı uçarken görmek, yada beyaz yaban kazı görmek; iyi huylu bir hatunla tanışmaya ve onun gönlünü kazanmaya işaret eder.

Rüyada Yaban kazı tutmak

Bir kimse rüyada yaban kazı yakaladığını veya tuttuğunu görmesi; Bol verimli ve iyi geçime, küslüklerin bitmesine, ayrı olanları birleşmesine delalet eder. Rüyada yaban kazı tutup kestiğini görmek, faydalı kazanca ve kazançlarının artmasına işlerde iyi mükafata alamet etmektedir.

Rüyada Yaban kazı almak

Rüyanızda bir yaban kazı aldığınızı görmek, işleriniz kapalıysa açılacağına ve işlerde ummadık hayırlı ticarete, berekete ve çok kazanılan hayırla kullanılacak mala işarettir. Yaban kazı almak bazende güzel bir bayana iyi huylu, asil ve onurlu kadın anlamına da gelmektedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca