Rüyada “Vedalaşmak” Görmek

Vedalaşmak
Rüyada vedalaşmak kötü haber, gözyaşı ve vefasızlık anlamına gelir. Rüyada vedalaşmak iş hayatında büyümek ve sadece işine odaklanıp yükselmeye işarettir.

Rüyada Vedalaşmak,  hüzünlenmek ve vefakar bir kadınla küs kalmaya veya bir çok farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin yakını tarafından gelecek kötü habere gözyaşı dökeceği delalet eder. Rüyada vedalaşan kimse, iş hayatının bozulmasına, eşi ile boşanmaya, hasta bir kişinin vefat etmesi ile yorumlanır. Rüyada vedalaşmak İslami anlamı, rüyayı gören kişinin başından olumsuz, kötü olayların geçeceğine ve mutsuz, huzursuz günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada vedalaşmak hakkında Kirmani (r.a.) demiştir ki; iş hayatında sıkıntı yaşamasına ve hane içinde aralarında olumsuz sonuçlara işaret eder. Rüyada vedalaşma bazı yorumculara göre, bazen hayırlı haberlere, bazen de kötü olumsuz olaylara delalet eder. Rüyada vedalaşmanın dini ve diyanet anlamı, sıkıntı, zorluk ve zahmet çekmeye işaret eder.

Rüyada Vedalaşmak ne demek?

Rüyada vedalaşmak, rüya sahibinin yakını tarafından alacak kötü bir habere gözyaşı dökeceğine delalet eder. Rüyada vedalaşan kimse, çevresindeki bir kişinin hastalanacağına veya vefat edeceği haberini alacağına işaret eder.

Rüyada Vedalaştığını Görmek

Rüyada vedalaştığını görmek, rüya sahibinin yakın arkadaşı tarafından gelecek bir habere mutluluk gözyaşı dökeceğine delalet eder. Rüyada vedalaştığını gören kimse, yakın bir kişinin hasta ise şifa bulacağına, bekar ise evleneceğine işaret eder.

Rüyada Veda Etmek

Rüyada veda etmek, rüya sahibinin yakın zamanda hastalanacağına veya başına bir kötülük geleceğine delalet eder. Rüyada vede eden kimse, yakın zamana alacağı bir kötü haber ile hayallerine kavuşamamasına işaret eder.

Rüyada Eşi ile Vedalaşmak

Rüyada eşi ile vedalaşmak, rüya sahibinin eşi ile arasında yaşanacak sıkıntılı ve kötü günler geçireceğine delalet eder. Rüyada eşi ile vedalaşan kimse, yakın zamanda eşi ile yaşadığı problemlerle karşı karşıya kalmasına işaret eder.

Rüyada Arkadaşı İle Vedalaşmak

Rüyada arkadaşı ile vedalaşmak, rüya sahibinin arkadaşı ile anlaşmazlığa düşeceğine ve sorunlarını bir türlü halledilmemesine, ortak bir karar alamayacağına bu nedenle yollarının ayrılacağına delalet eder. Rüyada arkadaşı ile vedalaşan kimse, yakın zamanda aralarında geçecek tatsız, sıkıntılı olaylar karşısında aralarının bozulacağına işaret eder.

Rüyada Ayrılmak

Rüyada ayrılmak, rüya sahibinin iş hayatında kötü olayların içinde olacak ve bu durumdan uzun süre kurtulamayacağına delalet eder. Rüyada ayrılan kimse, iş hayatında sıkıntı, zorluk ve zahmet çekeceğine işaret eder.

Rüyada Vedalaşırken Ağlamak

Rüyada vedalaşırken ağlamak, rüya sahibinin çevresindeki kişiler ile arasının bozulmasına veya yakın birinin eğitim amaçlı yolculuğa çıkacağına delalet eder. Rüyada vedalaşırken ağlayan kimse, yakın olduğu bir kişiyi askere uğurlanacağına veya seyahate gönderileceğine işaret eder.

Rüyada Aile İle Vedalaşmak

Rüyada aile ile vedalaşmak, rüya sahibinin ailesinden uzaklaşacağına ve kötü işlere kalkışacağına delalet eder. Rüyada aile ile vedalaşan kimse, aile yaşantısında mutlu olmayan kendini kötü işlere bulaşacağına işaret eder.

 Rüyada Vedalaşan Birini Görmek

Rüyada vedalaşan birini görmek, rüya sahibinin yakın zamanda çevresindeki bir kisinin suç işleyerek hapishaneye düşeceğine veya vefat edeceğine delalet eder. Rüyada vedalaşan birini gören kimse, yakın zamanda alacağı kötü bir habere üzülüp gözyaşı dökeceğine işaret eder.

Rüyada Sevgiliyle Vedalaşmak

Rüyada sevgiliyle vedalaşmak, aşk hayatının bazı sorunlar yüzünden kötüye gitmesine delalet eder. Rüyada sevgilisiyle vedalaşan kimse, yakın zamanda özel hayatında yaşayacağı sorunlar karşısında mutsuz, huzursuz olacağına ve ayrılma noktasına geleceğine işaret eder.

Rüyada Anne İle Vedalaşmak

Rüyada anne ile vedalaşmak, rüya sahibinin tüm sıkıntılarından kurtulacağına ve iş hayatında yükseleceğine delalet eder. Rüyada anneyle vedalaşmak, yakın zamanda iş hayatında makamının  yükseleceğine ve rahat, mutlu, huzurlu bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Baba ile Vedalaşmak

Rüyada baba ile vedalaşmak, rüya sahibinin sıkıntıya gireceğini ve iş hayatında kötü olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüyada babayla vedalaşmak, yakın zamanda dara düşeceğini ve sıkıntılı zor günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Kardeş İle Vedalaşmak

Rüyada kardeş ile vedalaşmak, hane içinde huzursuzluk yaşanacağına ve sıkıntıların artacağına delalet eder. Rüyada kardeşiyle vedalaşmak, yakın zamanda çevrenizde yaşanacak kötü bir olayın aile içi huzursuzluğa işaret eder.

Rüyada Akrabalarla Vedalaşmak

Rüyada akrabalarla vedalaşmak, rüya sahibinin ailesi ile arasının bozulacağına ve sıkıntıya gireceğine delalet eder. Rüyada akrabasıyla vedalaşmak, yakın zamanda sıkıntılı ve zorlu günler yaşayacağını ve yakın bir akrabasının vefat edeceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca