Rüyada “Valiz” Görmek

Valiz
Rüyada valiz görmek hayırlı bir yolculuk veya seyahat ile tabir edilir. Rüyada valiz gören bir kimse için evlilik ve bahtının açılması olarak yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada valiz görmek, hayırlı bir kısmet için çıkılacak olan yolculuğa işaret eder. Rüyasında valiz gören bir kimse için İslami tabiri fayda sağlamayacak işler ile meşgul olmaya ve umutlarının boşa çıkmasına tabir edilir. Diyanet yorumu ise hayırlı bir işin çıkılan yolda, üzüntü yaşanmasına ve canını sıkacak olaylar ile karşılaşmasına işaret eder. Aynı zamanda neşesini kaçıracak sözler işitmeye, istediği hiç bir şeyin hayalindeki gibi olmamasına ve planlarının ertelenmesi durumuna yorumlanır. Bazı zamanda huzurlu ve mutlu tatil geçirmeye, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edinip çevrenizin genişlemesine delalet eder.

Rüyada Valiz Görmek ne demek?

Yeni bir hayata başlangıç yapmak adına yapılan planlara işaret eder. Rüya sahibinin kendisine yeni bir yaşam kurması için bulunduğu şehri terk etmesine ve gittiği yerde güzel huylu insanlar ile tanışmaya ve hayat kitabından kendisine yeni bir sayfa açmasına yorumlanır. Rüyada kapı önünde valiz görmek eğitim veya iş amaçlı çıkılacak bir yolculuğa işaret eder.

Rüyada şeffaf valiz görmek, sıkıntılı ve zorlu günleri ardında bırakıp deyim yerindeyse kafasını dinlemek adına çıkacağı bir tatil yolculuğuna delalet eder. Rüyada valizi unuttuğunu görmek kurulan hayallerin yerle bir olmasına, hayattan umudunu yitiren bir kimseye işaret eder. Rüyada valiz dolusu elbise görmek ise gurbette olan bir yakınına duyduğu hasret ve özlemin sona ermesine ve kavuşmak ile tabir edilir.

Rüyada valiz dolusu para görmek görülen paranın ne şekilde görüldüğü çok önemlidir. Hak yoldan kazanılmış paraysa eğer, ferah ve aydınlık dolu günlere işaret eder. Valiz içinde görülen para haksız ve yasa dışı kazanç ise, sıkıntılı ve meşakkatli günlere delalet eder.

Rüyada Valiz Toplamak

Rüyada valiz topladığını gören kimse sürekli aynı mekanda uzun vadeli kalamayan, deyim yerindeyse kanı kaynayan ve macera meraklısı olan, sürekli bir yerlere gitmek, gezmek, görmek, eğlenmek isteyen kişi olarak yorumlanır.

Rüyada Valiz Taşımak

Rüyada çok ağır siyah valiz taşımak sıkıntı, stres, üzüntü ve kedere uğramak ile tabir edilir. Hafif bavul taşımak ise zahmet çekerek ve meşakkatli yollardan geçerek elde edilecek olan kazançlara delalet eder.

Rüyada Valiz Kaybetmek

Rüyada valiz kaybettiğini görmek rüya sahibinin hayatında kısa süreli olarak, işlerin bir süre karma karışık olmasına, bu sebeple rüyayı gören kişinin bir sürü aksiliğe ve zorluklara karşı göğüs germesine yorumlanır.

Rüyada Valiz Hazırlamak

Rüyada valizini hazırladığını görmek çıkılacak olan bir yolculuğa niyetlenmeye işaret eder. Bu yolculukta karşılaşacağı ilginç olaylar sonrasında, uzun bir süre üzerinden atamayacağı şok yaşayacaktır diye tabir edilmiştir.

Rüyada Valiz Unutmak

Rüyada valiz unutmak planların suya düşmesi yahut hayallerin yıkılması anlamına gelmektedir. Rüyada valizini unuttuğunu gören kimse yaşayacağı aksiliklerden dolayı, huzurlu bir yolculuk yapmak için ve gözünün arkada kalmaması için bir süre daha seyahatini ertelemesine yorumlanır.

Diyanet ve İslami tabirlerini Rüyada Valiz Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz. Valiz Görmekle ilgili ayrıntılı yorumlarınızı özelden paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca