Rüyada “Vali” Görmek

Vali
Rüyada vali görmek, kültürlü ve çok sosyal bir kişi ile tanışmaya delalet eder. Rüyada vali görmek eğer kişi ehil ise devlet işinde görev almaya yorumlanır.

Rüyada Vali görmek, hayat tecrübesi olan okumuş,kültür sahibi, mantıklı kişi veye kişilere delalet eder. Rüyada vali gören kimse, tecrübeli ve açık görüşlü bir kimseyle tanışacağınıza işaret eder. Rüyada vali görmenin İslami anlamı, çevresinde saygı duyulan, sözü dinlenen ve çok güvendiği bir kişinin varlığı anlamına gelir.

Rüyada vali görmek hakkında Ebu Said’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki; iyi kalpli bir kimseyle dostluk kuracağınıza, çevrenizdekilere son derece iyi olacağına delalet eder. Rüyada vali görmek bazı yorumculara göre, kişinin hayatına çok şey katacak, yarım kalan taraflarını tamamlayacağı anlamına gelir. Rüyada vali görmenin dini ve diyanet anlamı, rüyayı gören kimse onunla gerçek bir fikir ayrılığına ve anlaşmazlığa düşecek, ayrılma noktasına geleceğine işaret eder.

Rüyada Vali Görmek ne demek?

Rüyada vali görmek, rüya sahibinin okumuş, kültürlü bir kişi ile tanışacağına delalet eder. Rüyada vali gören kimse, bir yakını aracılığıyla tanışacağı zeki,açık görüşlü kişiye işaret eder.

Rüyada Vali Olmak

Rüyada vali olmak, rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına ve makamının yükseleceğine delalet eder. Rüyada vali olan kimse, yakın zamanda iş hayatındaki başarısı sayesinde arkadaşlarının itibarını kazanacağına işaret eder.

Rüyada Vali ile Konuşmak

Rüyada vali ile konuşmak, rüya sahibinin akıl danışılıp, bilgisine başvurulacak kişi ile tanışıp, konuşacağına delalet eder. Rüyada valiyle konuşmak, yakın zamanda toplumun saygı duyduğu, sözünü dinlediği ve çok güvendiği bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada Vali Yardımcısı İle Konuşmak

Rüyada vali yardımcısı ile konuşmak, rüyayı gören kişinin mesleki hayatına karşılık gelir ve işinden başka bir şey düşünmeyeceğine delalet eder. Rüyada vali yardımcısıyla konuşan  kimse, elinde olan işleri düşünür ve işiyle yatacağına ve işiyle kalkacağına işaret eder.

Rüyada Valinin Evine Geldiğini Görmek

Rüyada valinin evine geldiğini görmek, rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına ve hane içinde mutlu, huzurlu bir hayat yaşayacağına delalet eder. Rüyada Valinin evine geldiğini gören kimse, yakın zamanda gelecek müjdeli bir haber ile neşesinin yerine geleceğine ve kısmetinin açılacağına işaret eder.

Rüyada Valinin Eşini Görmek

Rüyada valinin eşini görmek, rüya sahibinin iş hayatında ne kadar uğraşsa da içinden çıkamayacağı olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüyada velinin eşini gören kimse, iş hayatında sıkıntılı, zorlu zaman yaşayacağına ve huzurunun bozulacağına işaret eder.

Rüyada Vali İle Yemek Yemek

Rüyada vali ile yemek yemek, rüya sahibinin sıkıntılarının son bulacağına, feraha çıkacağına, mutlu ve huzurlu yaşayacağına delalet eder. Rüyada vali ile yemek yiyen kimse, iş hayatında başarı elde ederek kazandığı helal kazanca, mutlu hayat yaşayacağına ve dualarının kabul olacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca