Rüyada “Vakit” Görmek

Vakit
Rüyada vakit görmek hayata dair beklentilerin gerçekleşmesine işarettir. Rüyada vakit gören bir kimsenin sabırsız olmasına ve yaşanacak sıkıntılara yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada vakit görmek, kişinin beklediği bir habere ve gelecek yaşamı ile ilgili beklentilerinin günden güne artmasına yorumlanır. Çok sabırsız ve tez canlı olan bu kimsenin, yaşayacağı sorunların ve sıkıntılarının artmasına ve iş konusunda aşırı derecede rahat tavırlar sergilediği için, maddi anlamda çekeceği zorluklara ve işini kaybetme durumuna gelmesine işaret eder. Rüya sahibinin zamanında yapmadığı ve hep ertelediği işlerden yana sorunlar yaşamasına, iş konusunda atılacak adımlar için geç kalınması durumunda çözülemeyen sorunlar ile karşılaşmaya yorumlanır. Rüyada vakit görmek genel anlamda olumsuzluklar ile yorumlanır.

Rüyada Vakit Görmek

Canını sıkan ve üzülmesine sebep olan olaylar ile karşılaşan bu kimse, hayata bakış açısını değiştirmek zorunda kalmasına ve üstlendiği sorumluluklar ile yükünün ağırlaşmasına yorumlanır. Üstlenmiş olduğu sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden, daha fazla çalışmasına işaret etmektedir. Rüyada görülen vakit hatırlanıyorsa eğer, o vaktin yorumlarıyla ilgili, daha sağlıklı tabirlere ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Rüyada Geç Vakit Görmek

Rüyada geç vakit gören bir kimse elindeki fırsatı değerlendirmekte güçlük çekmeye yahut yapılması gereken bir işe geç kalmaya yorumlanır. Hasta kimseler için bu rüya hayır ile yorumlanmaz. Hane içinde veya akrabalardan gelecek olan vefat haberine yorumlanır. Manevi anlamda kişiyi sarsacak olaylar yaşaması anlamına da gelmektedir.

Rüyada Tan Vakti Görmek

Güneşin doğuş vaktini görmek hayırlı bir rüya olarak tabir edilir ve hayatında yapacağı yeni başlangıçlara ve yeni kimseler ile birlikte olmaya işaret eder. Kurmuş olduğu hayallere ulaşmak için önünde hiç bir engel olmamasına, atacağı her adımda mutluluk, huzur, sağlık ve başarı elde edeceğine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda saygınlık ve itibar sahibi olmaya da işaret etmektedir.

Rüyada Seher Vakti Görmek

Rüyada seher vaktini görmek fecri sadık olarak tabir edilir. Kim bu vakti görür ise eğer, yeni doğmuş bir erkek oğlanın yüzüne bakar ise, istek ve arzuları yerine gelir diye rivayet edilmiştir. Seher vakti uyandığını görmek ise İslami manada mükafat olarak yorumlanır. Allah’a sığınanlar, tövbe ve istiğfar ederek gözyaşı dökenler Kuran-ı Kerimde takdir edilmiştir diye buyurulmuştur.

Rüyada Şafak Vakti Görmek

Rüyada şafak vakti gören kimse, girdiği ortamlarda yeni tanışacağı insanlara karşı dikkatli olması konusunda uyarıcı bir rüyadır. Emin olmadığı ve sonunu görmediği bir yola girmemek konusunda kişiyi uyaran ve adımlarını sağlam atması gerektiğini hatırlatan rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Kerahat Vakti Görmek

Rüyada şafak vaktini gören bir kimse, üzücü olaylar alarak psikolojik anlamda yıpranmaya ve zorlu günler yaşamasına yorumlanır. Bazende gereksiz yere maceraya atılmak isteyen kişiler içinde, uyarı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada Zaman görmek

Rüyada görülen zaman iş hayatında kariyer planları yapan kimse için sabır ve azimli olmasına işaret eder. Uzun zamandır işleri iyi gitmeyen kimseler için, müjdeli haberler almasına ve yeni girişimlerde bulunmasına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada zamanın durması kurulan hayallerin askıya alınmasına, iş ve sosyal hayatındaki sorunların bir süre daha devam etmesine ve rüya sahibi için gireceği işlerin, içinden çıkılmaz bir hal almasına yorumlanır.

Diyanet ve İslami tabirlerini Rüyada Vakit Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz. Vakit Görmekle ilgili ayrıntılı yorumlarınızı özelden paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca