Rüyada “Vaaz” Görmek

Vaaz
Rüyada vaaz görmek, iş hayatında başarılı olacağına ve makamının yükseleceğine delalet eder. Rüyada vaaz görmek, hayırlı bir kısmet bulacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Vaaz görmek, iş yaşantısında ortak çalışmalar gerçekleştirecek ve projeleri ile kazanacağı başarılar sayesinde mevkisinin yükseleceğine delalet eder. Rüyada vaaz gören kimse, yakın zamanda sıkıntı yaratan olaylara çözüm bulacağına ve atılan adım sayesinde iyi yerlere gelmesine işaret eder. İslami yorumu, hak yoluna davet ettiğini ve yasakları tebliğ ettiğini gören, kişilere Allah yoluna çağırmasına alamet eder. Dini ve Diyanet yorumu, toplum içindeki şeref ve itibar kazanacağınıza rivayet eder. İmam Nablusi yorumu, boş  işlerle meşgul olup halkın hakaretlerine maruz kalacağına işarettir.

Rüyada vaaz görmek hakkında Kirmani (r.a.) diyor ki; dünya ve ahirette kısmeti açılır, namaz, dua ve ibadet yolunda ilerlemesine delalet eder. Rüyada vaaz görmek bazı yorumculara göre, yaptığı işlerden helal mal kazanacağına, ve halktan bir kişiye, hayır ve menfaat göreceğine işaret eder.

Rüyada Vaaz Görmek

Rüyada vaaz görmek, rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına ve makamının yükseleceğine delalet eder. Rüyada vaaz gören kimse, yakın zamanda hayırlı bir kısmet bulacağına işaret eder.

Rüyada Vaaz Vermek

Rüyada vaaz vermek, rüya sahibinin sevdiği bir kişi tarafından canını sıkacak olaylardan kurtulmasına yardımcı olacağına delalet eder. Rüyada vaaz veren kimse, kısa sürede yakın bir dostunun ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırmasına ve büyük yardım eli uzatacağına işaret eder.

Rüyada Vaaz Veren Hoca Görmek

Rüyada vaaz veren hoca görmek, rüya sahibinin iş hayatı konusunda büyük bir bilgiye sahip ve sıkıntıların çözümünden çok iyi anlayan bir kişi varlığına delalet eder. Rüyada vaaz veren hoca gören kimse, yakın zamanda sağlıklı bir yaşam süreceğine ve çok mutlu bir aile hayatına sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada Vaaz Dinlemek

Rüyada vaaz dinlemek, rüya sahibinin sıkıntılı bir dönemden geçtiği ve işine sıkı sarılarak başarı elde edeceğine delalet eder. Rüyada vaaz dinleyen kimse, kısa sürede bolluk ve bereket içinde olmaya, sevinçli ve hayırlı haberler almaya, mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Vaaz Dinlediğini Görmek

Rüyada vaaz dinlediğini görmek, rüya sahibinin çevresi tarafından zarar göreceği söylenen bir işe gireceğine delalet eder. Rüyada vaaz dinlediğini gören kimse, yakın zamanda herkesin şaşırtılacağı ve uzun süredir devam eden sorunların son bulacağına, feraha ereceğine işaret eder.

Rüyada Vaaz Kürsüsü Görmek

Rüyada vaaz kürsüsü görmek, rüya sahibinin yüksek tahsilli, başarılı ve kariyer sahibi olacağına delalet eder. Rüyada vaaz kürsüsü gören kimse, yakın zamanda şöhret,mal, mülk, güç ve mertebe sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Vaaz Etmek

Rüyada vaaz etmek, rüya sahibinin bilge ve alim kişiliği herkes tarafından çok saygı ve itibar gören kimse olacağına delalet eder. Rüyada vaaz eden kimse, yakın zamanda çevresindeki kişiler tarafından el üstünde tutulacağına ve korunup kollanacağına işaret eder.

Rüyada Vaaz Veren Birini Görmek

Rüyada vaaz veren birini görmek, rüya sahibinin eli açık olduğuna, hayatını kolaylaştıran, işlerinin yolunda gitmesini sağlamasına ve her şeyi çevresindekilerle de paylaşmasına delalet eder. Rüyada vaaz veren birini gören kimse, yakın zamanda çevresindeki kişilere yeni yollar, kazanç kapılarını açmasına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca