Rüyada “Üşümek” Görmek

Üşümek
Rüyada üşümek, rüya sahibi aile hayatında yaşayacak sıkıntılı olaylara delalet eder. Rüyada üşüdüğünü görmek, gelen kötü haber ve üzülmek demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Üşümek, dert, keder, üzüntü, sıkıntı günler yaşayacağına delalet eder. Rüyada üşüyen kimse, yaşantısında büyük gelişmeler yaşayacak, ve kendisine huzur, mutluluk getireceğine işaret eder. Rüyada üşümek İslami anlamına göre, bela, ve sıkıntıya düşeceği anlamına gelir.

Rüyada üşümek hakkında İbni Kesir (r.a.) demiştir ki; kişinin sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine işaret eder. Rüyada üşümek bazı yorumculara göre, sıkıntı, dert, fakirlik yaşayacağına delalet eder. Rüyada üşümek dini anlamı, kişinin hayatında kötü olaylar yaşanacak, bu olaylardan kendisine sıkıntı getireceği anlamına gelir.

Rüyada Üşümek

Rüyada üşümek, rüya sahibi aile hayatında yaşayacak sıkıntılı olaylara delalet eder. Rüyada üşüyen kimse, yakınlarından alacağı kötü habere üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Üşüyen Birini Görmek

Rüyada üşüyen birini görmek, rüya sahibinin yakınlarının kendisine hayrı dokunacağına delalet eder. Rüyada üşüyen birini gören kimse, eş, akraba, dost, bir kişiye iyilik yapacaktır ve ömür boyu kendisine borçlu olduğunu hissedeceğine işaret eder.

Rüyada Üşüyen Bebek Görmek

Rüyada üşüyen bebek görmek, rüya sahibinin kendisini güçsüz ve savunmasız olduğunu hissetmesine delalet eder. Rüyada üşüyen bebek gören kimse, özel hayatında yakın bir arkadaşına yaklaşmaya bir türlü cesaret edememesine işaret eder.

Rüyada Üşüyen Birini Isıtmak

Rüyada üşüyen birini ısıtmak, rüya sahibinin yakın bir arkadaş veya akrabasına yardım edeceğine delalet eder. Rüyada üşüyen birini ısıtan kimse, başı darda olan bir yakınının üşenmeyerek ve büyük emek harcayarak yardım eli uzatacağına işaret eder.

Rüyada Üşüyerek Titremek

Rüyada üşüyerek titremek, rüya sahibinin başının derde gireceğine ve belaya bulaşacağına delalet eder. Rüyada üşüyerek titrediğini gören kimse, yaşadığı hayatın büyük şansızlık göreceğine ve üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Battaniye Görmek

Rüyada battaniye görmek, rüya sahibinin iş hayatında kazancının yükselmesine ve başarısının artmasına delalet eder. Rüyada battaniye gören kimse, özel ve iş hayatının sıkıntıdan arınıp feraha kavuşacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca