Rüyada “Uçmak” Görmek

Uçmak
Rüyada uçmak görmek, Bu rüya sahibinin tez zamanda hapis olduğu veya manevi bunalımda olduğu yerden kurtulmasına işaret eder. Rüyada uçmak görmek; İbn-i Sirin (r.a) demiştir ki: Rüyada kanatları ve tüyleri olmadan uçtuğunu gören kimse, bulunduğu manevi halden diğer maneviyat haline geçiş yapacağına hayırlı ameller işleyeceğine işarettir.

Rüyada uçmak görmek İbn-i Sirin (r.a) demiştir ki: Rüyada kanatları ve tüyleri olmadan uçtuğunu gören kimse, bulunduğu manevi halden diğer maneviyat haline geçiş yapacağına işarettir. Rüyada uçtuğunu gören kişi, Rüyada bulunduğu makamdan veya haneden başka bir yere uçtuğunu görürse, evli ise eşini boşayıp bir başka kadınla evleneceğine delalet eder.

Rüyada gökyüzüne doğru uçtuğunu ve yeryüzüne inmediğini gören, rüya sahibinin hayırla şehadete ermesine delalet eder.

Rüyada Uçmak ne demek?

Cafer-i Sadık (r.a) Demiştir ki: Rüyada uçmak veya uçtuğunu görmek tabirinde şöyle buyurmuştur. Bu rüyayı gören kimse, yüksek bir makama nail olacağına delalet eder.Rüyayı gören kişi bekar kadınsa eğer yakın zamanda hayırlı bir eş ile evleneceğine delalet eder. Rüyada uçtuğunu gören kişi, Bekar erkekse eğer hayallerine ve iyi niyetlerine kavuşacağına işarettir.

Rüyada Yüksek Bir Yere Uçmak

Rüyada yüksek bir yere uçtuğunu görmek, Gerçekleştirmek isteyipte gerçekleştiremediği, uzun uğraşlar sonucunda, bu rüya vesilesi ile arzu ve murada nail olmaya ve hayırlı işler yapmasına delalet eder. Yükseklik derecesine göre  şanı ve şerefi de yücelir.

Rüyada Uçmaya Çalışmak

Rüyada uçmaya çalıştığını gören kimse, Psikolojik sorunları olan bu rüya sahibi, yakın zamanda tüm sorunların üstesinden gelerek üzerindeki bütün kötülüklerden arınıp feraha ereceğine ve omuzlarındaki ağırlığını yükünü atacağına işarettir.

Rüyada Uçma Hissine Kapılmak

Rüyada uçma hissine kapılmak,Rüya sahibinin hayallerine adım adım yaklaşması, fakat ona engel olan bi takım olaylar ile karşılaşacağına ve bu olayların sıkıntılı süreci bir yakını aracılığıyla üstesinden geleceği, haneye ve iş hayatına bir güneş doğacağına emek sarfettiği iş ve özel hayatının düzene gireceğine işaret eder.

Rüyada Kanatsız Uçmak

Rüyada kanatsız uçtuğunu görmek, Ölüm ile yorumlanır. Kanatsız ve tüyleri olmadan uçması  kabir azabına işaret eder.

Rüyada Denizin Üstünde Uçmak

Imam-ı Nablusi Demiştir’ki: Rüyada denizin üstünde uçtuğunu gören kişi, Hayallerine bir adım daha yaklaşacağına ve bu rüya vesilesi ile, Saltanat izzet ve şerefe nail olur.

Rüyada Kuşlar İle Uçmak

Rüyada kuşlar ile uçtuğunu gören bir kimse, Yakın zamanda bir kalabalık ortama gireceğine ve bu ortamda kimseyi tanımayacağına işaret eder.

Rüyada Kanatlarıyla Uçmak

Rüyada iki kanadıyla uçtuğunu gören kişi, Hayırlı ameller işleyeceğine izzet ve şeref dolu bir hayat yaşayacağına işaret eder. Ayrıca başaracağı bir iş tarafından işyerindeki arkadaşları tarafından onurlandırılacağını delalet eder. Bu rüya, herkes için hayırdır.

Rüyada Kapalı Bir Yerden Uçarak Çıkmak

Rüyada Zindan yada kapalı bir yerden uçarak çıkması veya uçmaya çalışması, Bu rüya sahibinin tez zamanda hapis olduğu veya manevi bunalımda olduğu yerden kurtulmasına işaret eder.
Evhaduddin Kirmani Demiştir ki: Rüyayı gören kimse hapis de ise hapisten çıkacağına ve geri kalan yaşamı boyunca hayırlı işler ile ilgileneceğine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca