Rüyada “Uçağı Kaçırmak” Görmek

Uçağı Kaçırmak
Rüyada uçağı kaçırmak, Rüya sahibinin ayağına gelmiş hayırlı kısmeti göremeyeceğine kısa süreli üzüntü yaşayacağına ve sonradan çok pişmanlık duyacağına işaret eder.

Rüyada uçağını kaçırmak; Rüya sahibinin ayağına gelen hayırlı kısmeti göremeyeceğine kısa süreli üzüntü yaşayacağına ve sonradan çok pişmanlık duyacağına işaret eder. Rüyada uçağını kaçırdığını görmek; kişiyi mutlu edecek olan güzel gelişmeler olacağına, ve iş hayatında alınacak yeni kararlarla hanesine bol helal kazanç gireceğine delalet eder. rüyada iş adamının uçağını kaçırdığını görmesi, kişinin her işte yerli yerinde hareket edeceğine, çalışkan azimli olduğu takdirde orta yaşlarında maddi manevi zenginlik yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Uçağını Kaçırmak ne demek?

Rüyada uçağını kaçırmak ne demek? Rüya sahibinin hayalindeki mesleğe, başarılı ve azimli çalışmaları sonucunda kavuşacağına ve bu işten yüksek miktarlarda para kazanıp hanesine maddi manevi huzur bereket ve bolluk gireceğine delalet eder. Rüyada uçağını kaçırmak neye işarettir? bir kişinin bu rüyayı görmesi, sağlık sorunları varsa eğer yakın zamanda şifa bulacağına ve uzun yıllar boyunca sevdikleriyle birlikte,  sağlıklı huzurlu yıllar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Uçak Kaçırmak

Rüyada uçak kaçırmak; Hakkı olmayan bir mala konacağına veya başka birinin hakkını almak için günah işleyeceğine işaret eder. Rüyada uçak kaçırdığını görmek;  gözü kara olması ve hırsı yüzünden çok yanlışlar yapacağına gaflete dalıp ahiret hayatını unutacağına delalet eder. rüyada uçak kaçırıp kullandığını görmek; Çevresi tarafından gurur duyulan bir kişi olmakdan çıkacağına işaret eder.

Rüyada Uçak Biletini Kaybetmek

Rüyada uçak biletini kaybettiğini görmek; Rüya sahibinin çok önemli hususta karar verip bu kararından vazgeçeceğine işaret eder. Rüyada uçak biletini koyduğu yeri unutmak; rüya sahibinin aile ve iş hayatında bir takım sözlere sadık kalamayacağı veya bu sözleri unutacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca