Rüyada “Tuz” Görmek

Tuz
Rüyada Tuz görmek, Tuz dökmek, Tuz almak, yemeğine tuz döktüğünü görmek, tuz yemek veya rüyada tuz ile alakalı tabirler. Rüyada tuz ne anlama gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RUYADA TUZ: Rüyada tuz görmek huzurlu bir hayatla tabir edilir.

Kirmâni (r.a) diyor ki: Rüyada tuz satın aldığını veya kendisine verildiğini gören, kolay para kazanır, rüya sahibi hasta ise şifa bulur.

Ebû Sâid’ül Vaâz (r.a) diyor ki: Rüyada tuz yemek Rüyayı yorumlayan alim derki, bir kimse rüyasında tuz yediğini görse, huzurlu ve mutlu bir hayat yaşar, birine tuz verdiğini görmek onun para kazanmasına manen ve maddeten yardımcı olmaya tabir edilip, yorumlanır.

Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki: Rüyada tuz yapılan havuzlarda beyaz tuz görmek beş şekilde tabir edilir: Gümüş, utanmak, hayırlı iş, çok mal, Sâdık hizmetçi. Siyah ve kirli tuz, dört türlü tabir edilir: Sah­te para veya sahtekârlık veya bunları yapanlarla fazla samimiyet, kötü söz, hüzün ve tasa, işsizlik. Rüyada tuz görmek mal ve nimet ile yorumlanır. Rüyasında tuz satın aldığını veya kendisine verildiğini gören para alır. Rüyasında tuz yediğini gören nimete kavuşur. Birine tuz verdiğini görmek ona mal vermeye delâlet eder.

Rüyada Tuzlu bir şey Yemek

Rüyada iki düşman kimse arasında görülen tuz onların barışmalarına delalet eder. Korku için­de bulunan bir kimse, Rüyada tuzlu bir şey yemek; tuz gören ve yiyen korkudan emin olur veya anlaşır. Rüyada tuz bulduğunu gören kişi, sıkıntı ve hastalığa düşer. Rüyada tuzluk görmek güzel kadınlara delalet eder. Rüyada yemeğine tuz serptiğini görmek, rüyada tuz almak, tuz vermek, tuz parçası görmek, yemeklere tuz serptiğini görmek ile alakalı tüm tabirler burada yer alıyor.

Rüyada Tuz Gölü Görmek

Rüyada tuz gölü görmek bol berekete ve hayra alamettir rüya tabirleri arasında çok hayırlıdır. Bir Kimsenin bütün arzularını yerine gelmesine işaret ederken kazanç ve  zenginliğe genişlik ile kolay geçime ve bolluğa yakın zaman da kavuşacağı anlamına gelir.  Rüyada tuz gölünü görmek, rüyada tuz gölünde gezdiğini görmek ömür boyu maddi sıkıntı yaşamayacağı anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. selin dedi ki:

    rüyamda tuz gölünü görüyordum çok yakınındaydık annemle.. anneme diyordum ki bana burda para verdiler.. ama parayı hiç görmedim sadece bana verildiğini biliyordum rüyamda.. sizce ne demek ?

  2. dilek dedi ki:

    merhabalar rüyamda tuvalatin etrafına tuz döküyordum ne anlama geldiğini söyler misiniz lütfen

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca