Rüyada “Tutsak Olmak” Görmek

Tutsak Olmak
Rüyada tutsak olmak maddi sıkıntı ve zorluk habercisi olarak tabir edilir. Rüyada tutsak edilmek ve tutsak tutulmak evinizde mutsuz olmaya işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Tutsak Olmak

Rüyada tutsak olmak, hayır ile yorumlanmaz, şiddetli tasa, üzüntü ve kedere düşme ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada tutsak tutulmak, hayallerinin ve umutlarının son bulmasına işlerinin ise kötüye gitmesine yorumlanır. Rüyada tutsak tutulmak, yardıma ihtiyacı olan bir kimseye yardımda bulunmama ile yorumlanır. Rüyada tutsak kalmak, aile içinde maddi olarak dara düşüp sıkıntı yaşamaya ve huzursuzluk yaşanmasına tasvir edilir. Rüyada çocuğunun esir veya tutsak olduğunu görmek, yapılan hata ve yanlıştan dolayı pişmanlık yaşamaya alamet eder. Rüyada esir alınmak ve tutsak edilmek, istemediği halde bazı durumların içinde olarak sıkıntıya düşmeye işaret eder. Rüyada birinin tutsak, esir düşmesi, maddi olarak sıkıntılarının yavaş yavaş son ermesi ile esenliğe kavuşmasına yorumlanır. Rüyada tutsak olmak, zor bir geçimin ve gelecekte yaşanacak sorunların habercisidir. Bazı tabirciler şöyle yorumlamıştır, yüksek makam ve dereceye, hüküm ve nüfuza tasvir edildiği söylenmiştir.

Rüyada tutsak olmak veya esir düşmek, çok yakın bir olan bir kimse ile arasında sorun olmaya ve bundan dolayı üzülmeye yorumlanır. Rüyada annenin esir düştüğünü görmek, kötü ve zor bir dönem geçirmeye ve aileden gelecek olan destek ile tasvir edilir. Rüyada babanın esir düştüğünü görmek, ortak olarak yapılacak bir işten istediklerini elde edememeye ve başarılı olamam ile tabir edilir. Rüyada esir düşmek, çekilen sıkıntı ve üzüntünün ardından umut edilen refaha kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Tutsak Tutulmak

Rüyada tutsak tutulmak, ticaret ile uğraşan bir kimse için işlerinin kötüye gitmesi ile iflas etmesi anlamına gelir. Rüyada tutsak olmak, malını, mülkünü ve parasını kaybetmeye ve yokluğa düşmeye tasvir edilir.

Rüyada Düşmana Tutsak Olmak

Rüyada düşmana tutsak olmak, şansızlıkların ve talihsizliklerin peşini bırakmaması ile büyük sıkıntılar yaşamasına yorumlanır. Rüyada düşmana tutsak esir düşmek, musibetlerin ve belaların başından eksik olmaması ile karamsarlığa düşmeye tabir edilir.

Rüyada Tutsak Edilmek

Rüyada tutsak edilmek, rüya sahibinin etrafından  kötülüğünü isteyen kimseler ile rivayet edilir. Rüyada tutsak edildiğini görmek, iş hayatında rakiplerine karşı yenilmeye onlara galip gelmeye ve maddi sıkıntılar içinde olma ile yorumlanır.

Rüyada Esir Kampına Düşmek

Rüyada esir kampına düşmek, uğursuzlukların peşini bırakmaması ile kötü ve zor zamanlar yaşaması ile yorumlanır. Rüyada esir kampına düştüğünü görmek, sorunlarının çözüme kavuşamaması ile iş kapılarının ise kapanması anlamına gelir.

Rüyada Esir Düşüp Kurtulmak

Rüyada esir düşüp kurtulmak, emek verip, çok çalışarak istediği bir şeyi elde etmeye tabir edilir. Rüyada esir düşüp kurtulduğunu görmek, uzun zamandır beklediği bir haber gelmesi ile sevinip mutlu olması anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Aleykümselam dedi ki:

    İslamiyette fal bakmaca gibi Allaha şirk koşan şeyler yoktur niçin insanların zaafiyetinden yararlanmaya çalışıyorsunuz?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca