Rüyada “Turp” Görmek

Turp
Rüyada Turp Görmek, Beyaz turp görmek, üzüntüye; kırmızı turp görmek sıkıntıyla gelecek kedere, Rüyada siyah turp ise hastalık ile yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RUYADA TURP: Rüyada turp görmek ne anlama gelir, turp şifa kaynağıdır, rüyada turp gören eğer hasta ise şifa bulur. Bazı rüya tabircileri derki, turp rüyası görülebilecek en güzel rüyalardan biridir.İyi hacetler ve makbul nimetler arasına dahil edilir. Bu rüyayı gören kişi Gerçekte de bol nimet ve ganimet, ekmek ve kolay geçime iyi bir iş sahibi olmaya, bolluk içinde zenginlik yaşamaya tefsir edilir.

Rüyada turp yemek ve rüyada tur yediğini görmek, çok büyük bir kısmeti çıkacağına ve bu rüyadan sonra kısmetlerinin açılacağına delalet eder. Kimi zamanda Rüyada turp yediğini görmek rüya sahibinin huzur içinde yaşayacağına, ömrü nihayetine kadar yüzünün güleceğine, eğer darlık çekiyorsa elinin bollaşmasına ve darlıktan kurtulacağına,

Rüyada turp soymak işlerinin tam da hayal ettiği şekilde ilerleyeceğine işaret eder. Rüyada Turp Rendelemek ve kendisine hayır getireceğine işaret eder.

RUYADA TURP TOHUMU: Rüyada turp tohumu görmek, helal ve zor kazanılan rızıkla tefsir edilir.

Turp nedir: Turp bilindik bir sebzedir, Kimileri derki turp şifa deryasıdır. Nesli Turpgillerden, olmak üzere ve yaprakları tüylü şekildedir. Turpun çiçekleri beyaz olur, sarı, mor renkli bir bitki gibidir. Diğer ismiyle TURP “raphanus sativus” latince ismiyle bilinir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca