Rüyada “Turist” Görmek

Turist
Rüyada Turist Görmek ne anlama gelir? Rüyada Turist, Yabancı, Batılı görmek, rüyası nasıl yorumlanır? Dostların artmasına, Çevresinin Kalabalık olmasına.

RUYADA TURİST AVRUPALI: Rüyâda batılı bir adam görmek, bolluk ve yardım ile tâbir edilir. Rüyâda batılı olduğunu gören kimse, sonradan uydurulan uydurma şeylere kafa yorar, isyanı arttırır. Bir veya birçok batılıyla otu­rup kalktığını gören kimse, onlara meyleder ve yollarını beğenir.

İslami Yorumu: Batıkların Hristiyan olması nedeniyle tâbiri de Hristiyan görmeye benzerse de bunlarda fazla olarak yabancı olması nedeniyle tabirin iyi ve kötü kimseye göre değişik olması gerekir.

Diyanet Yorumu: Rüyada yabancı ve Avrupalı birini görmek, hayali durumlara kafa, karışıklığına veya maddi ve manevi bir zarara uğramaya, rüyanız bazende bir yolculuk ile tabir edilir ve yorumlanır.

İmamı Nablusi şöyle buyuruyor: Rüyada Turist görmek, Bir kimse rüyasında Eğer yabancı bir milletten, batılı, yada Avrupalı birini görürse kaybettiğiniz ve değer verdiğiniz bir şeyi tekrardan bulacağınıza veya çok arzu ettiğiniz,bir şeyin gerçekleşeceğine rüyanız yorumlanmaktadır.

Turist olmak

Sonradan uydurma şeylere meyletmeye, bazende Rüyada turist olmak, eğlenceye ve sefaya düşkün kimselerle arkadaşlık kurmaya, zengin kimselerle tanışmaya, kendini aşağıda görmeye de işaret eder.

Turistik Yer Görmek

Dünyanın bir çok Ülkesinden, kendi ülkesine turistlerin geldiğini ve bazı gezilesi görülesi yerleri gezdiklerini görmek, Bulunduğu çağdaki Hükumet liderinin hayırlı ve başarılı biri olduğuna yorumlanır. Rüyada Turistik yer görmek, bazende iç aleminin huzur bulacağına, dertlerden kurtulmaya işaret eder.

Yabancı Görmek

Rüyada yabancı birini görmek, Rüya sahibi Eğer rüyada yabancı bir kişiyle, konuşursa yada karşılaşırsa yakın bir zamanda, sevgilisine, kavuşacağına yada sevdiği birini göreceğine, onunla bir arada olacağına, Rüyada yabancı biri ile tanıştığını veya Rüyada yabancı birine sarıldığını görmek, yeni bir iş olanağı eline geçmesine hayırlı bir haber işitip onunla büyük sevinç yaşayacağına yorumlanır.

Turist Gezdirmek

Bir kimse Rüyada turistleri gezdirdiğini görse, Rüyayı gören kişinin iyi niyetli bir çabası olduğuna ve çok emek, zahmet, çekmeden kazanç sağlayacak işler ile meşgul olacağına, insanlara faydalı bir hizmette bulunmaya çok sevdiğiyle bir araya gelmeye işaret eder.

Turistle Konuşmak

Yabancı ve tanımadığı Avrupalı veya batılı bir kimseyi rüyada gören ve onun diliyle yada kendi lisanıyla onla konuşan yada konuşmaya çalışan kimse, Zor ve müşkül işlerin üstesinden gelmeye, başarıya giden yolda sürat le ilerlemeye tabir edilir. Rüyada turistle konuşmak, boş işlerle uğraşan ve uydurma şeylere meyil eden kimselere kendini anlatamadığına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca