Rüyada “Turaç Kuşu” Görmek

Turaç Kuşu
Rüyada Turaç Kuşu Görmek, Rüyada görünen erkek turaç kuşu gaddar erkeğe, dişi turaç kuşu gaddar kadına işaret eder. Rüyada Turaç kuşu tasviri.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RUYADA TURAÇ KUŞU: Rüyada görünen erkek turaç kuşu gaddar erkeğe, dişi turaç kuşu gaddar kadına, Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre hileyle elde edilen haram malla yorumlanır.

Kirmâni (r.a) diyor ki: Rüyada turaç eti yemek zengin bir kadından para almaya tabir edilip, yorumlanır. Evindeki turacın öldüğünü görenin eşi ölür, boşanır veya sebep olduğu bir olayla kocasının başına bir belâ gelir.

Câbir’ül Mağribi (r.a) demiştir ki: Rüyada turaç kuşu görmek güzel, sâliha bir kadın ve para, altın ve servet biriktirmeye ile tabir edilir. Rüyasında yanında bir turacın uyuduğunu ve bunu birinin aldığını görenin eşini birisi kaçırır.

El-Sâlimi (r.a) demiştir ki: Rüyada turaç gaddar erkek ve hain kadın ile tabir edilir.

Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki: Rüyada turaç dört türlü tabir edilir: Eş, haram mal, gelir, muradın gerçekleşmesi.

Turaç Kuşu nedir: Türkiye’de bir çok bölgemizde yaşamının sürdüren bu kuş türü imralı adasında dahi yaşamaktadır. Bu kuşun Türü Sülüngillerden, dişisi ve erkeği de esmer renkli, bıldırcına benzeyen renk tonlarında gayet iri bir kuş türüdür. Turaç kuşunun soyu azalmaktadır. Önlem alınmazsa bu kuş türünü sadece kitaplarda ve resimlerde görüp tanıyacağız. Latince ismi (tetraso francolinus).

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca