Rüyada “Tükürmek” Görmek

Tükürmek
Rüyada Tükürmek görmek, Rüyaya görülen Tükürük ile alakalı yorumlar. Rüyada Tükürdüğünü görmek, Tükürük rüyasıyla ilgili tabirler. Rüyanızın yorumu.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RUYADA TÜKÜRMEK: Rüyada tükürmek kötü söz ile tabir olunur. Rüyada tükürdüğünü gören, şeran caiz olmayan bir sözü konuşur. Bir duvar üzerine tükürdüğünü gören, Allah’ın rızasına muhalif servet (faiz, rüşvet almak, çalıntı malları satın almak gibi )biriktirir. Yere tükürdüğünü gören, tarla ve çiftlik satın alır. Bir ağaç üzerine tükürdüğünü gö­ren, sözünde durmaz ve yalan söyleyen birine tabir edilip yorumlanır.

Kirmâni (r.a) diyor ki: Rüyada Sıcak tükürük uzun ömre, soğuk tükürük ömrün kısalığına, siyah tükürük üzüntü ve kedere, sarı tükürük hastalığa tabir edilip, yorumlanır. Ağzındaki tükürüğün kuruduğunu görmek fakirlik ve zarurete tâbir edilip, yorumlanır.

Rüyada birine yada bir tanıdığının veya tanımadığı birine tükürmek, sıkıntı yaşamaya ve bundan dolayı kafasına takacağı durumlara neden olacak kişilerin davranışlarına işaret eder. Rüyada tükürük görmek, sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına ve sıhhatine dikkat etmesi gerektiğine tasvir edilir ve yorumlanır.

Rüyada Ağzında Tükürük görmek

Rüyasında ağzından tükürük gelmesi veya rüyada ağzında tükürük olduğunu görmek, şu şekilde tabir edilir. Bir kimse rüyasında ağzından tükürük geldiğini görse rüya sahibi için sağlık sorunları yaşayacağına ya da gereksiz ve büyük zararlar ile karşılaşılacağına maddi harcamalara dikkat etmesi gerektiğine, bunlara dikkat etmeyip para  harcamaya devam ederse borçlu hale gelip, sıkıntıya düşebilir. Rüyada tükürükler attığını gören kimse borçlu olmaya karşı tedbirli olması gerektiğine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. NURCAN dedi ki:

    rüyamda nişanlımın eski eşinin bana tükürdüğünü ve onun tükürüğünü yuttuğumu gördüm bir de evimde devamlı ayağma dolanan dışar çkarmak için uğraşp çkaramadığım kedi bazen bir bazen iki oluyordu vardı onunla kedi ile uğraşp duruyordum

  2. melis dedi ki:

    Rüyamda bir TiTilkinin bizim eve girmek istediğini ve o Tilki eve girmesin diye uğrastığımı ama tilki kapıdan gözünü içeriye soktu bende onun gözüne tükürdüm hem de bayaz bir tükürük tu.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca