Rüyada “Tövbe Etmek” Görmek

Tövbe Etmek
Rüyada Tövbe etmek, Rüyada Tövbe istiğfar Getirmek, Rüyada Tövbe Bozmak, Rüyada Tövbe Ettiğini görmek, Rüyada Tövbe Duası Okumak ne anlama gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RUYADA TÖVBE ETMEK; Rüyada tövbe ettiğini görmek; hapis ise kurtulmaya, belalardan sonra şerefe, servete ve berekete kavuşmaya delalet eder. Bilmediği bir günahtan dolayı tövbe ettiğini gören kimsenin o günahı işlemesinden korkulur. Fakat sonu hayırla neticelenir.

Müslüman olmayanın tövbe etmesi; Müslüman olmasına, Müzisyen, zina eden ve benzerlerinin tövbesi ise zenginlikten sonra fakirliğe delalet eder. Rüyada Tövbe Bozmak, Rüyada Tövbe Etmek, Rüyada Tövbe Duası Okumak iyidir aslıyla aynı şekilde tabir edilir günahlardan kurtulmaya bağışlanmaya sebep olacak hayırlara delalet eder.

Rüyada Tövbe Almak; Rüyada Hocasından yada şeyhinden tövbe almak, Rüyada Allah dostu bir zattan tövbe aldığını görmek, hayırlıdır. Muradının hasıl olacağına, Üzüntü ve azap çekilerek sabırla geçen dönemlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, daha güzel ve hayırlı bir hayata çok yakın olmasına delalet eder ve yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Cem dedi ki:

  Merhaba,rüyamda son günlerde sürekli tövbe ettiğim şeyleri yaptığımı görüyorum . Nedir bunun hikmeti ?

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Cem bey, Rüyanız hayrolsun. Rüyada tövbe ettiğiniz günahları rüyada yaptığınızı görmeniz, nefsani bir durum ile şeytanın vesvese vermesine alamet etmektedir.

 2. büşra dedi ki:

  Rüyamda bir vekil abladan tövbe alıyordum

 3. büşra dedi ki:

  Rüyamda vekil abladan tövbe aldım nedir bu ben sofiyim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca