Rüyada “Torba” Görmek

Torba
Rüyada Torba Görmek, Torba Taşımak, Rüyada boş torba görmek, dolu torba görmek, yırtık torba görmek, rüyada elinde torba görmenin yorumu.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA TORBA, KILIF ve BENZERLERİ: Bunları Rüyada görmek karıkoca ile tefsir edilirler. Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre bekar için hayırlı bir eş ve evli için yardım, iyilik, hayırlı bir iş ve menfaattir.

Rüyada torba görmek ne anlama gelir, gerektiği şekilde harcama yapan, ve yersiz yere harcama yapmayan, yarınlarını bilen ve iyi düşünen birine, beş harcıyorsa üçünü kenarda tutan, kazancının kadrini kıymetini bilen, tutumlu derleyici ve yapıcı bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada torba taşımak, Çalıştığı İş yerinde patronunu, evinde de eşini ve ailesini kazanca kara geçirecek, akıllı, ahlaklı ve düşünceli planlı bir kimseyle tasvir edilir ve yorumlanır.

Rüyada Naylon torba görmek, Bu rüyayı gören kişinin ayağını kendi yorganına göre uzatması gerektiğine, ve ummadığı biri tarafından sıkıntı duyacağına, bazen üstesinden kalkamayacağı büyük miktarda borçlanmaya borçlu olabileceğine, rüyada boş torba görmek, hırsının arzu ve isteklerinin ve nefsinin kurbanı olmadan yaşamaya, bunlardan uzak olacağına alamet etmektedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Elif dedi ki:

  Rüyamda bir bez parçasına tutunup uçuyorum . bunu fark ettiğimde eve uçarak giderken yolda 2 arkadaşımla karşılaşıyorum onlar buna inanmıyorlar ama onlara ispatlıyorum ve bezden tutmalarını söylüyorum onlarda benimle bir müddet uçuyorlar . daha sonra arkadaşlarımdan biri gitmek istediğini söylüyor ve benim yanımdan ayrılıyorlar . hava akşam oluyor ben hala uçarken bir ekin tarlası üzerinden geçiyorum sonra bir tel örgüye bezin ucu takılıyor orada maç yapan insanlar görüyorum onlarla biraz oynadıktan sonra eve dönmek için bez parçasından tutuyorum tam giderken benim uçtuğumu gören korkunç bir yaratık beni takip ediyor kovalıyor ama yakalayamıyorum sonra eve doğru geldim ve o yaratıktan kaçtım …

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Hayırlı günler görmüş olduğunuz rüya kısaca size kısmet ve bereketin geleceği bunun yanında bu durumunuzu çekemeyen haset edenlerinde olacağına yorumlanır.Saygılar

 2. seda dedi ki:

  Ruyamda eski kocamin ayağina naylon torba giydirdim

 3. Ayla dedi ki:

  Mrb
  Ruyamda poset ariyirdum.
  Bursuru kilot vardi.yeni kilotlar.onlar icin poset gerekiyordu.
  Bende bir tane kilotun icine digerlerlerini koydum o sekilde tasiyordum.
  Ama poset olsaydi daha iyi olurdu diye de dusunuyordum.birden sanirim kendi eslarim icindemi nee bursuru temiz poset destesi buldum .
  Ne demek acaba sizce??

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca