Rüyada “Toprak” Görmek

Toprak
Rüyada Toprak görmek, Rüyada toprak kazmak, toprak yemek, toprak çökmesi, rüyada toprak kayması, rüyada toprak yol görmek ne anlama gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RUYADA TOPRAK: Rüyada az veya çok toprak görmek mal, mülk ve sermaye ile tabir edilir. Evinde bir miktar toprak gören, yaptığı işlerden zahmetsizce para kazanır.

Diyanet Rüya Tabirlerine göre; Rüyada Sarı toprak altın, beyaz toprak gümüş, kırmızı toprak bakır ve siyah toprak paraya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Toprak Silkelemek

Üzerine bulaşan toprağı silktiğini gören, malını ölçüsüz biçimde harcamada bulunur ve tüketir. Üzerinde toprak olduğunu veya üstüne toprak döküldüğünü görmek, rüyada toprak silkelemek görmek, kazanılacak para ve servete işarettir.

Rüyada Toprak Yemek

Toprak yediğini veya toprağı bir tarafa toplayıp sakladığını görmek çok kazanca ve kâra delildir. Rüyada toprak yemek, kazancın bereketine iyi bir kazançlı bir seneye delalet eder. Bir kabın içine koymuş olduğu toprağın azaldığını görmek âilesinin parasına ihanet ettiklerini, bir küpe veya tenekeye toprak koyup sakladığını görmek âilesi için para biriktirmeye, rüzgârın toprağı bir yerden diğer tarafa attığını görmek o bölge de haksızlık olup halkın mallarının zarar görmesine, Hazreti Resul (a.s.) efendimizin türbesinden toprak yediğini görmek hacca gitmeye işarettir.

Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki: Rüyada Toprak görmek beş şekilde tabir edilir: Mal çokluğu veya azlığı, elde edilecek menfaat, Dünya işleri, rızık ve kadınlardan fayda görmek. Evinde bir miktar toprak yığını gö­ren; zahmetsiz para kazanır. Sarı toprak altına, beyaz toprak gümüşe, kara toprak kara paraya delalet eder.

Rüyada Toprak görmek,  insanın ömrü ve hayatıdır. Toprak rızka, ekip biçmeye, açlığa ve yardıma işaret eder. Rüyada Temiz ve gü­zel toprak görmek, üzerinde oturmak saadet ve yardıma işaret eder. Rüyâda avucuna toprak doldurup yürüdüğünü görenin eline mal geçer. Yolcunun kazdığı yer onun yolculuğu, kazdığı toprak da kazanacağı mal ve menfaattir. Rüyayı gören evlenmek istiyorsa; kazdığı yer hanımı, rüyada toprak kazmak, kızın bakireliğini gidermesi, rüyada toprağı kazdığı kazma da cinsel organıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Esmanur dedi ki:

    Ruyamda bi parca topragi elime alip bakiyodum hatirladigim kadariyla saglikli bir toprakti

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca