Rüyada “Top Gülle” Görmek

Top Gülle
Rüyada Demir top, Rüyada Demir Gülle, Rüyada Gülleler görmek ne anlama gelir? Rüyada Gülle görmek, Top ve güllesi, düşmanın kendisi ve sözüdür.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA TOP ve GÜLLE: Rüyada görülen Top ve güllesi, düşmanın kendisi ve sözüdür. Bazıları dediler ki: Demirden mamûl büyük top rüya­da devlet başkanına işarettir. Bu konuda tâbircinin manalara dikkat ederek ve yüksek anlayışıyla Allah tarafından meydana çıkan sûrette tâ­bir etmesi icabeder. Düşman belde, kale veya askerinin bir veya bir kaç top ile ateş ve kuşatma altına alındığını görmek o civarda bulaşıcı bir hastalık zuhuruna işarettir.

Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre; Devlet yöneticisinin haksızlık etmesidir. Son zamanın tabircilerinden ve yüksek Halveti tarikatı yüce şeyhlerinden pederim demiştir ki: Savaşlarda top, zaferi temin eden en önemli alet olduğundan kumandanlar, kurmay heyeti ve hükumet üyeleri ile tabir edilirler. Gülleler de bunların ağzından çıkan komutan’ın emirleri sözleridir.

Rüyada muntazam tertip edilmiş topçu kuvvetini ve rüyada çok sayıda toplar görmek o bölgede devlet adamları ve askeriyenin çokluğuna ve intizamına, top­ların bir yerden diğer bir yere naklini ve değiştiğini görmek komutan ve ileri gelenlerin nakil ve değişmesine, savaş ederken bir topun gülle isabetiyle hasar görmesi topun büyüklüğüne göre bir komutan veya as­kerin yaralanmasına, topun tâmir edilemeyecek derecede kırılması o kumandan veya askerin şehadetine, bir topun gülle isabeti olmayarak bozulduğunu veya yarıldığını görmek komutan veya askerin hastalık­tan vefatına işarettir.

Rüyada demir gülle görmek, Ve bunları top arabasıyla atıldığını görmek, Top güllelerinin hedefe isabetini görmek komutanın veya hükumet bakanlarının tedbir ve emirlerinin etkili ve doğru olduğuna, güllelerin isabet etmediğini görmek tedbir ve emirlerinin yanlış olmasına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca