Rüyada “Top” Görmek

Top
Rüyada Top Görmek, Top sektirmek, Topla oynamak, Rüyada Top oynayanlar görmek, topa vurmak, top almak, yeni veya eski bir top görmek.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RUYADA TOP: Rüyada topla oynamak; rüya gören kişinin düşmanlığa ve münakaşa yapacağına işarettir. Bazı tabircilerin yorumuna göre insanların rüya göreni terk ettiklerine işarettir.

Rüyada top görmek ne anlama gelir? Bazı rüya yorumu yapan alimlere göre; Rüyada top oynamak huzursuzluğa, istenmeyen sıkıntılara, beklenmedik sorunlara, düşünülmeden yapılan davranışlara, kafa karışıklığına tabir edilip yorumlanır. Rüyada bir kimse top oynadığını görmek, boş işlerle uğraşmaya işlerinde gevşekliğe yorumlanır. Rüyada top görmek, bazende rüya sahibinin çevresinde göreceği saygınlığa yorumlanabilir.

Rüyasında top Akmak, Rüyayı gören kişi aydınlık ve mutlu, ve huzurlu günlere kavuşacağına yorulur. Bazende bu rüya sahibi için Güzel mizacı sebebiyle, bir çok kimse tarafından çok saygı ve değer görmesine tasvir edilip yorumlanır. Rüyada top görmek, günlere göre zamanlara göre yorumlanır, bazı kişiler için rüyada top görmek fayda bazı kişiler için rüyada top görmek zarar olarak tasvir edilip yorumlanabilir.

Bir kimse rüyasında top sektirdiğini görmüşse, rüyada top sektirmek; Rüyayı gören için zahmetler ve eziyet ile çok çabalayıp kazanacağı bir mala, mülke yada bir paraya kavuşmaya ya delalet eder. Rüyada top sektirmek kısaca ne anlama gelir, emeksiz zahmetsiz yemek olmaz deyimini ele alırsak, rüyada bir topu sektirdiğini görmek, deneyim tecrübe şeklinde tabir edilir ve yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. aygul dedi ki:

    Rüyamda abim top oynuyordu abimin çocuklarida eski bir evde yağmur suyunun içinde uyuyorlardı ben gidip onları kuru yere çekiyordum

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca