Rüyada “Tokluk” Görmek

Tokluk
Rüyada Tokluk hissetmek, Rüyada Tok olmak, Rüyada kendisini doymuş tok görmek, Rüyada Tokluk veya açlık nasıl tabir edilir? Rüyanızın yorumu.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RUYADA TOKLUK: Rüyada karnının tok olduğunu gören, halktan ayrı durur, kimin ne yaptığı ne aldığı ne verdiği onu ilgilendirmez. Dini işlerine aldırış etmez.

Kirmâni (r.a) diyor ki: Rüyasında kendisini tokluk ile açlık arasında gören, işlerinde itidal üzere hareket eder. Ne aşırı düşkün olur, ne de israfa düşer.

El-Sâlimi (r.a) demiştir ki: Rüyasında karnının çok tok olduğunu ve hatta bir lokma daha yiyemeyecek kadar doymuş olduğunu görmek işlerinin değişmesine, halinin bozulup hal ve gidişatının kötü yönde değişmesine, Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre ecelinin yaklaştığına işarettir. Rüyada karnının tok olduğunu görmek, Karnının adeta çatlayacak kadar tok olduğunu gören, Dünyada rahat bir geçimle rızıklanır.

Bazı rüya Tabircilerine göre; Rüyada Midesini çok dolu tok, gören kişi ise faiz yer şeklinde tabir edilip yorumlanabilir.

Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a) demiştir ki: Rüyada tokluk dolgun maaşa ve elinden çıkmış imkânları geri almasına işarettir. Aç yatan birisinin yemekle karnını doyurması tabir edilmez, onunki hayal etmektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca