Rüyada “Tohum” Görmek

Tohum
Rüyada Tohum görmek, Rüyada tohum ekmek, tohumu saçmak, Rüyada Tohum Sulamak, Rüyada tohum gördüm anlamı nedir tohum rüyası yorumu.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RUYADA TOHUM: Kirmâni (r.a) diyor ki: Rüyada tohumlar genellikle para, altın ve servet biriktirmeye, kadın, tasa, çocukla tabir edilir. Hangi çeşidi olursa olsun ilaç yapılan bir tohuma sâhip olduğunu gören, tarlaya tohum eken, bahçeye tohum diken rüyasını bu dört şeyden birine nispetle tabir etmelidir. Rüyada tohum saçmak, kendi elleriyle bir yere rüyada tohum ekmek iyidir, kendi elleriyle hayra eriştirecek işlerle meşgalesi olmasına yorumlanır. Rüyada çimlenmiş tohum görmek; iş hayatının düzene girmesine kazancın bollaşmasına yeni iş gelirlerine işarettir.

Rüyada Tohum Ekmek

Rüyada Tohum ektiğini görmek, Duaların ve hacetlerinin kabul olmasına ve işlerinin kısa zamanda yoluna girmesi, mal ve mülkün kazancın artmasına, varsa eğer geçim sıkıntısını kalkmasına bol kazanç ve hayırlara işaret etmektedir. Rüyada tohum ekmek rahat ve uzun ömre işaret eder. Zengin, rahat ve huzurlu ve modern konforlu bir hayata yorulur.

Rüyada Tohum Almak

Rüyada tohum almak ne anlama gelir, rüyada tohum alıp ektiğini görmek, bazı rüya tabircileri derki rüyada tohum satın almak, hayallerin ve umutların boşa olmadığı anlamına gelir. Rüyasında tohum aldığını gören kişi, şans ve kısmet yönünden yükselir, evlilik yıldızı ve şansı açılır, bağlıysa kişinin bağı çözülür umutları ve ümitleri varsa kolaylıkla gerçekleşir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Vural Arslan dedi ki:

  Rahmetli olan anneannemin eline yeni dünya tohumu nü dikmesi için verdim oda kabul etti rüyamın anlamı nedir?

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Vural bey rüyanız hayrolsun. Rahmetli büyüğünüz olan birini rüyada görmek, hayır ve şeref ile tabir edilir. Tohum dikmek ise ve kişinin kabul etmesi ise zürriyetin artmasına, neslinin genişlemesine yorumlanır.

 2. ayşe dedi ki:

  rüyamda bir arabanın içinde oturuyorum ve kucağımda küçük poşetler içinde pakatlenmiş tohumlar var

  eniştem ynımda arabayı kullanan eniştem az ötede polis çevirmesi var eştem bana diyo ki eğer sana polis sorarsa kucağındakilerin tohum olduğunu ekmek için aldığını söylersin diyo belki tohumu uyuşturucu sanbilirler diyo sende tere tuhumu olduğunu söyle diyo bende tamam diyorum zaten tere tohumu kucağımdakiler ve bir sürü başka tohumlar var ve aynı rüyada bir havuza düşüyorum derin bir havuz ama boğulmuyorum tabi korkuyorum yinede havuzun yüzeyinde iki kişi var beni tutuyolar boğulmamam için
  sonra hoşuma gidiyo havuz suyu derin ve temiz bir havuz bu kadarını hatırlıyorum sadece acaba ne anlama geliyo bunlar

 3. zeynep dedi ki:

  Elimde Bir tepsi tohum vardi bir avuc kadarini 3yasindaki kizim doktü ona ben bunlari ekecektim diye kizip dokulen minik tohumlari toplayip geri tepsiye koydum anlami nedir?

  1. zeynep dedi ki:

   Agac tohumu

 4. Nevruz dedi ki:

  Ruyamda koynumda peygamber tohumlari dokuldu ve dokuleni toplaya calisirken uyandim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca